Hozzászólások

2015.12.17 - 21:30,cs Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Ugylatom sem a fogalmazas sem a hoeses nem volt az erossege a sracnak :D

2015.12.17 - 21:02,cs Általános csevejfarm Vásárolni voltam ugrás a hozzászólásra

Ordas farkas bazzeg :D
Mondjuk a Big Bag Wolf alias Bigby-t nehéz lett volna magyarítani

2015.12.16 - 12:55,sze Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

pff amator (én már 31) :D

2015.12.16 - 09:11,sze Nagybetűs játékok Star Wars Battlefront ugrás a hozzászólásra

És akkor még nem láttad a BF: Hardline statokat :D

Az emberek tanulnak néha a hibáikból teljesen reális számok.

2015.12.14 - 12:24,h Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

nah ja se egy rifling vagy hop up, nemigazan pontos

2015.12.14 - 08:37,h Mosoly HQ Belépett ugrás a hozzászólásra

Asszem akkor a belepo szinten allhatok: lattam az osszes filmet és olvastam 1db képregényt, amiben a Rozsomak valami néni Rozsomak ellen harcolt, meg valami kislanyra vigyazott aki folyton dezintegralni akarta a gonoszokat :)

2015.12.13 - 21:41,v Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Ha meg nem szamit a +1 inch 20 ezerért már szerintem bárhol hozzád dobnak egy 7'-est

2015.12.13 - 15:54,v Nagybetűs játékok Star Wars Battlefront ugrás a hozzászólásra

szokásos minden frostbite engines jatek alatt azonnal mukodnek a regi cheatek effektus? :D

2015.12.11 - 18:24,p Hírek X-Men: Apocalypse előzetes ugrás a hozzászólásra

elozo hir miatt azt hittem valami xcom:apocalypse Remastered jon :D

2015.12.09 - 13:53,sze Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

Mint amikor az ékezet nélküli leltárban keresik a fókabél-t mire rájönnek hogy főkábel :D

2015.12.08 - 14:28,k Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Arra azért kivancsi lennek hogyan jon ra valaki hogy erzekeny e a dog spermre :D

2015.12.07 - 19:26,h Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

See translation :D

2015.12.05 - 21:24,szo Negatív HQ Terror a bolygón, avagy ez nem játék és mese… ugrás a hozzászólásra

Mondjuk az EU mellett a tobbi arab orszag a Perzsa öböl környékén is inkabb fizet mint hogy be kelljen fogadni barkit is

2015.12.05 - 19:32,szo Nagybetűs játékok Fallout ugrás a hozzászólásra

Nyugtassatok meg, ugye a radionak nincs hatasa a lopakodasra? (a lampanak gondolom van)

2015.12.04 - 18:14,p Hírek Kőkorszaki állatszelídítés – Far Cry Primal ugrás a hozzászólásra

Annak aki már nem képes az 1 gombos késsel sem ölni ezért 1 gombos farkas kell :D

Jó nyilván, valamit be kellett pakolni nem tolhatja az ember csak íjjal+kőbaltával+méhecskés "molotovval"

2015.12.04 - 13:35,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Van az az élethelyzet hogy sleepbe teszem a gépem de még vele szembe ülök, nyilvan ilyenkor kézzel szoktam kinyomni a monitort igy a hazban levo powerled kikapcsolassal megoldodott a problemam

Sajnos nekem csak egy fos 1050p LG W2254TQ van, megvárom azt az időszakot amikor már elég egy VR szemüveget venni :D

2015.12.04 - 11:44,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Szerencsere Asrock alaplapom van igy tudja (bar Auto-n nem csinalt semmit at kellett rakni Enabledre, )

Már csak a monitorra kéne egy hasonlo megoldas :)

2015.12.04 - 09:44,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Van arra valamilyen mod hogy ne villogjon a HDD led amikor sleepben van a gep? Csak huzzam le siman az alaplaprol a kabelet? :)

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!