Hozzászólások
Elsődleges fülek
még jó hogy ittvagytok ti early driver adapterek :)
olyan nagy kulonbseg elmeletileg nem volt a remasterednel csak: Includes the “Enhanced Experiments” DLC+grafika+kronologikus sorrendben is jatszhato, az indian alapbol is benne volt :)
valaki még johetne kell 2 meccs a 2200 aranyhoz, és nem akarok smurf accot csinalni csak ezert :D
meg az emberek direkt raugranak az autokra abban bizva hogy elcsapjak oket
0:08 és 0:11
RIP headphone users
nalam inkabb csak 1-2 gyakran hasznalt multis miatt van + a gyorsabb boot (igen tudom, rendes ember naponta amugy 1x vagy kevesebbszer bootol :D )
jok lesznek a fail videok ebbol az tuti :D
szikla vader medve?
jó kérdés:
rwurl=http://i.imgur.com/lvTADWB.jpg
Mondjuk a használat első felében kb. kikapcsoltam mindent amit kellett csak a virtuális memóriát nem :D
Every time you miss a jump in Mirror's Edge:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=qXvVRu7tWMQ&feature=youtu.be
jobb vagy rosszabb?
a vilagon nincs jobban hanyasra keszteto kaja mint az azott kenyer/kifli :D
sikerult a vertical video szindromat ujradefinialni :D
nah akkor a 840es samsungomban meg maradt kraft igy 13 Tera magassagaban :) (igaz csak 128as)
http://www.gallup.com/poll/186680/two-three-adults-worldwide-financially...
Mindig ezek a fránya kanadaiak
Azert mondjuk a Fables
nem gondoltam hogy ilyen gyorsan jelentkeztek :D
Harvysan #2678 vagyok bneten vegyetek fel friendbe (azzal is jon legalabb egy kis XP)
Kell valakinek Chogall?
csak ajanlani tudom a Fables comicot 150 részes hamar le is lehet nyomni :)
se az amd driver se ez a mokolas nalam nem javitott semmit sem
mar ott bukik az egesz hogy egy akkora drone nem bir el egy aksit :)
akkor te valoszinuleg tobbet jatszol mint en altalaban csak 3 naponta tolom amikor a 3 quest kozott van atfedes, nekem inkabb ezek a szamok tunnek realisnak:
régen amíg volt First Win 100 aranyas bonusz ugy azert korrektebb volt egy picit
mondjuk 15ezerert se vettem meg semmit, eleg varni egy keves idot es lemegy 10ezerre
Blackberry nem jo? Tudtommal olyan biztonsagos hogy Obamanak is engedtek hogy megtartsa :)
rwurl=http://41.media.tumblr.com/tumblr_ll48s4Bfpt1qc5e2lo1_500.png