Hozzászólások
Elsődleges fülek
A multkor volt itt szo asszem az ISIS altal improvisalt harci/robbanoanyaggal tomott jarmuvekrol
Itt egy video amin kilonek egyet az utobbibol:
en se igazan kepzelem magam a karakter helyebe, azert inditottam pl default femshepardot is itt mert a parbeszedeket leszamitva amugy sem fogom soha sajat magamat latni FPS nezetnel
en meg direkt novel lettem most mert amugy mindig ferfival vagyok :D
Igen hangzatos mar maga az oldal cime is, forrásmegjelölés meg nuku :)
Indiegogonal szokott olyan fix fundingnal hogy ha elered kb a 60%-át a kituzott célnak akkor adnak meg idot, igy jart most pl az Indivisible is
https://www.indiegogo.com/projects/indivisible-rpg-from-the-creators-of-skullgirls#/
Valaki tolja amugy melee only modban, mennyire jatszhato?
Illetve mit gondoltak hany hetet erdemes varni a patchekre? :D
mouse acceleration
ezert olni tudnek, nemtom ha siman .inibol allithato akkor mibe tartana berakni egy gombot az optionsbe is
csak engem idegesit amugy a kurvaegyszeru HUD és a +000001 XP ha megölsz valamit?
this is getting covered in waterproof concrete with fibers mixed in
ki kell nyomni purhabbal az a biztos :D
ja van par beteg videoja +1 subcriber :)
a streamek (de inkabb letsplayek) letjogosultsagat csak az alabbi esetben erzem:
-noname indie jatek ami jo es nelkule sosem hallottam volna rola
-a standard esport jatekok
-telltale/xyz féle "jatekmenet ugysincs csak a valasztas illuzioja" fele jatekok :)
Ezek egyikebe sem tartozik bele egy single sokórás RPG ami mar a mufajbol kifolyolag se jo szerintem csak nézésre.
De spoiler van e benne?
és végre eljön a Star Trek időszak :)
Go into directory where you installed the game, then players folder...edit config.ini (ex c:\games\blackops3\players) config.ini is in the players folder
//Thread count for handling the job queue WorkerThreads = "4" // 2 to 4
and change the "4" to a "2"
'cause fuck logic...Black Ops 3 :D
Gondolom olyan szinten regi hogy ezert mar nem mernek penzt kerni es csak bundleben lehet kapni.
Fogadom hogy most mar nem generic shooter guy karaktert krealok :D
Józan ember úgysem rendel elő soha semmit szóval tökmindegy :)
És még mondják hogy a sztori fontosabb a grafikánál :D
a skill fa mar spoiler terulet arra ra se neztem :)
ehh, gondolom akkor atbalancoltak rendesen, azt hittem minden 5rol indul aztan kapsz par pontot meg levonhatod ha mashova kell
már az bőven elég hogy nem minden narancssárga
a Blackgatet muszaj volt? :D
A játékba raktak egy gombot ami ha megnyomsz látod hogy a többieknek ready-e az ultja...érdekes módon a Heroes of the Stormnál basztak belerakni :D
most csak nem lesz
:D
A nagyobb probléma hogy versus sincs igy már kétséges a hosszú játékidő.
Hát nemtudom
Mapokat nem fognak arulni azt elore megmondtak (persze ki tudja ez mennyit jelenet manapsag lasd Payday2)
Ha karaktereket arulnanak akkor az is fragmentaciot okoz, bar azt meg ellensulyozhatja hogy barmikor valtoztathatsz jatek kozben karaktert ha counterelni kell valamit
Nyilvan ingame currency szoba sem johet a blizzardnal, lasd hearthstone vagy HOTS peldajat (aka végtelen farmolas vagy fizess)
Lolnal lehet hogy konnyu megvenni a hosoket de HOTSban kvazi egy honap kell hozza, addig meg ugyis kijon megint egy uj (meccsenkent kapsz 2-30 aranyat,+ naponta 1 quest 2-800ér, a legtobb hos meg 7-10ezerbe kerul)
Az meg hogy 40/60 $+mikro ki van zárva :D