Hozzászólások
Elsődleges fülek
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=ExLOQKwY-fE
ezúton is rohadjon meg mindenki akinek van VR szemuvege/dedikalt GPUja :D
nemlattam neten rendes kiadasut de tessek kepzeld hozza a felholdat :D
Bezzeg mindenki megkövez, amikor azt mondom, hogy sose tervezek gyereket nevelni.
Ugyan dehogy, teljesen egyetértek veled.
Szőkenő írta: Éveket dolgoztam banknál, és sajnos nem csak a hitelekkel szemben buták az emberek, hanem minden pénzügyi szolgáltatással kapcsolatban. A magyarok nagy rész nem tudja megkülönböztetni a bankszámlát és a bankkártyát.
Amíg az emberek azt gondolják a kártyán!!! van a pénzük, addig ne várjuk el, hogy tisztába legyen azzal, hogy egy 1 millás hk felhasználása után havi 80k a kamat. De van aki havi 30k-ra akar 2 milliót felvenni, és nem érti meg miért nem.
Erről most az jut eszembe hogy egyik tantárgy során valuta átváltásokat számolgattunk (keresztárfolyam meg egyebek) és a tanár meglepődött amikor mondom az első feladatnál (miközben magyarázza dedós módon) hogy azért a vételi/eladási árfolyam használata szerintem az alapműveltség része
De még ha nem is az csak bele kell gondolni hogy melyik esetben járok én szarul a bank meg jól (aka amikor nincs arbitrázsra lehetőség) és az lesz a jó megoldás :D
A házasságtól is irtózom, pedig ez már téma is volt régebben.
Na jó, talán nem attól, hanem a sok nyomorult papírtól. De, azoktól mindig, mert tudom, milyen csúnya dolgokra képes egy meggondolatlanságból, vagy figyelmetlenségből kitöltött fecni.
ezért is kell bejelentett élettársi fuck buddynak lenni :D
most mér mi a baj a quake 3 motorral? :D
Shaypeian írta: Most nem segítettél CJ-nek, ugye tudod? :D
Pedig olyan bátran mentem másolni az URL-m. Már csak azért is. Akkor inkább nem.Különben tényleg... :< De, most váltottam profképet FB-n. Persze rosszabb mint az előző de nem az a lényeg.
nemtom nekem ugyanannak tunik :D
Nyílvan nem, a duplikatumokat zuzza be a jatek asszem a szokasos 1/4 aron
ja meg egy falstad announcer (ennek legalabb van nemi ertelme is )
en a brawlert mert abban volt 7 hero ami meg nem volt meg, kaptam 4 legendary boxot meg vagy 60 masikat
ami igazan ertekelheto volt beloluk az genji+lucio+2 widowmaker nova skin
Megtudta volna magát gyógyítani csak mindig foglalt volt...
Annyi cuccom lett mar a 2.0 ota el kene adni ezt az accountot :D
Kvazi az osszes hero+2 honap stimpack + meg egyeb marhasagok
Bar gondolom inkabb a ranked rang ami szamit az ilyeneknel.
csak Tentaculat ne legyen benne :D
mid or feed :D
Nem való nekem a csapatjáték csak visszafognak a többiek.
Meg kell varni hogy az uj quake vagy UT lesz e a nyero :D
kertes house FTW
sterner írta: Ha jól tévedek, akkor kb. 50 km-re laksz Sanyipanyitól, aki diák lévén egész nyáron rá fog érni, úgyhogy tehetnél nekünk egy szívességet. :D
De ahogy Chiller is mondja, van munka bőven, persze nem lesz belőle Ferrarid, de legalább emberek között leszel (már ha nem valami távmunkaizét vállalsz el otthonról, amire jó az integrált GPU is).
Az az 50km lehetne 500is ugyanugy teljesithetetlen tavolsag :D
Egyelore még a HoTS elfut, valszeg Darkest Dungeonozes lesz ebbol még
Ami meg a romantikat illeti, egyik osztalytarsnomet a minap a csavo autot mosni vitte el elso randi gyanant, meg nem akarta kirakni a lakasanal hadd menjenek meg egy kort hatha addig jobban bejon neki :D (mondjuk o is reszben hibas a csavo 2 eve irogatott ra o meg most visszairt)
Chiller írta: Nem követtem annyira Harvy szakmai önéletrajzát, de annál azért talál jobbat is gondolom... Persze pénzben az se fizet rosszul, hála az éjszakai pótléknak, havi 130+ nettó simán összejöhet.
Ami nincs azt nehéz követni :D
Dekurvajó csak szeptembertol kezdhetem el a szakmai gyakorlatom (amiert legalabb fizetnenek is). Mit csináljak 4 hónapon át integrált GPUval? :D
Naja csak a mostani hatotav pont 300km :D
Errol a mostani hidrogenes kamion jutott meg eszembe az is tok jo hogy nem felorat kell tolteni az aksikat hanem csak megtankolod a gepet rendesen, de 200 merfold meg kicsit keves.
Mindenesetre a Tesla is tudhat valamit mert ok meg full aksis kamiont akarnak kihozni az osszel.
azert nem tul gyakran csinalhatja ezt a nigger ha meg a kurva szánt se birta hatrahuzni :D