Hozzászólások
Elsődleges fülek
mi az a kihivas meg kultura? :D
Vajon mennyi idő alatt esik le 1mm eső?
egy szónak is 100 a vége: egy rendes világban már csak az angol nyelv létezne és kész :D
De jól csak a szívével lát az ember.
Végre egy JoJo reference nokedli :D
MSI R9 270x GAMING 4G (4 gigás)
rwurl=https://www.msi.com/asset/resize/image/global/product/five_pictures2_301...
Pont a 3. éve előtt döglött meg november kozepen, december kozepen kuldtek vissza "megjavitva" idáig húzta
Villanyon soha nem spórolnék, inkább a fűtésen :D (bár kevés megfagyott AMD userről szólnak a híradások télen)
szerk: Amúgy a tetején a két 6pin connector mellett van egy 2 állású kapcsoló tudja valaki az mire jó?
mondjuk tekintve hogy a garancialis csere folyaman ugyanazt a kartyat kaptam vissza ennyi erovel en is nekilathatnek itthon megjavitani valahogy :D
és pont a nier automata ölte meg :D
ugyanazt csinalja mint a multkor:
jatek alatt lefagyott, utana mar nem indul el a gep csak IGP-vel, ha ujra akarom rakni a gpudrivert akkor feluton resetelodik es lasd elso pont
Ha felrakom safe modeban a drivert es utana IGPs boot utan probalom atdugni a monitort akkor becsikozodik es reset megint
a valtozatossag kedveert a két dsub csatlakozo mellett meg kiprobaltam most a masik PCIe slotban is, az eredmeny ugyanaz
dekurvajol megdoglott megint a videokartyam...
vajon ha januarban csereltek (epp a gariido vegen) akkor resetelodik a garancia? :D
brianaspirin írta: Szerintem dinklage volt a játék legkisebb baja
rwurl=http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/312/563/05d.jpg
rólam beszél :D
Egy dolog még kimaradt a Passengersbol
Ez az a RT ahol a Star trek the motion picture 46%? :D
monkey? :D
- Tiana (feka)
- Kida (bronzos)
le vagyok maradva a lore-al ugylatom :D
Moana az minek számít?
Főleg hogy egy telefonhoz aztán kurvára sok köze van egy nőnek, technikailag úgy sem tudják értékelni, a kocsinak nagyobb a felhasználási köre
Amúgy meg kétévente videókártyát kell venni :)
Sok mindennek gondoltam már a telefonom de munkaeszköznek még soha :DDD
ha már Edge, win10on van benne full screen mode? Mert kurvara nem az F11
mintha már hallottam volna valahol ezeket a szavakat :D
-Linkedin
-skillek
-ismerősök
Choose zero. :D
ami fejlesztes az valahogy mindig uj standalone jatekka valik :D
Gazdálkodás és menedzsment szakon vagyok (közgazdász vagy mi leszek :D) pénzintézetis szakirányon a szakmai gyakorlat elotti felev vegefele, anyamnak Erstre banknal van ismerose most oda beadtuk jobbhijan
Bar azt mondtak ott tanulni ugysem fogok semmi hasznosat gyakornokokra az addigra felgyult kulimunkat szoktak bizni :D
ha már SC2:
haveromnak vagy 2 hete 0xc0000005 application errort dob a jatek van erre valami megoldas? (szegenynek a 2 giga memorias hd 3xxx gepen kb ez az egyetlen szorakozasa)
Ilyen ez a nyaki ütőér.
ne feledjetek mindig van alternativa :D
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=JscQXDsSgco