Hozzászólások
Elsődleges fülek
BoB 10 részes minisorozat annyira nem veszelyes belekezdeni csak betudod fejezni :)
Band of Brothers/The Pacific/Generation War maraton and chill? :)
jah a fire and forget slow is kellemes, de varian legalabb csak AA-t blokkol Alarak igaz ultban de mindent
Te is szereted az Alarak+Medivh kombókat? :D
fuck heroes Aba for life :D
(najo most elcsabultam egy par nap Nova-ra, milyen jo is szopni az osszes kurva melee stealth ellen )
Vajk írta: Az elmúlt két alkalommal már 75 kilóval tolódzkodtam. Szerintem egy hónapon belül menni fog az 80-al is.
Csak nem hízókúrán vagy? :D
Az a gond hogy 1-2 trollkodas utan mar kurvara nem lehet neked elhinni semmit, ilyen hulyesegeket meg foleg nem.
És nem, nem a napfényből magából lesz a D vitamin :D
valoszinuleg extra kaloria :D
Az a gond hogy ez a 300 teljesen eletszerutlen, jo esellyel csak izmot adsz le es raszoktatod a szervezetet hogy mentse a menthetot es vedje a zsirt ami van. A dieta ott kezdodik hogy jol kajal az ember, edz rendesen valamit és mondjuk csokkenti 500 kaloriaval a napi kaja bevitelet (igy kene maradni vagy 1500nak) aztan megnezi hogy halad (heti 0,5-1kg nal tobbet nem kene leadni)
Amugy en is ilyen neméhezős típus vagyok most nézelődök az intermittent fasting témában, hogy ne kelljen napi 6x kajalni :D
.Net-rol mintha mar hallottam volna hogy letezik :D
+1
Jah és gondolom nehéz lehet lejönni a kóláról, de gyümölcsleveket se igyál a legtöbb verzióban ugyanannyi cukor van mint a kólában.
De legalabb lobogott Vader kopenye az urszelben a vegen :)
Lehet súlyt méregetni de az csak másodlagos, a centi meg a tükör számít
Viszont súlyt se akarok mérni, mert ha edzek nos... én úgy tudom, hogy az izomzatnak nagyobb súlya van mint a zsírnak, tehát könnyebb egyértelműen nem leszek.
Miért mit edzel? A suly nem fontos, az izom kb 10%al kisebb surusegu mint a zsir viszont cserebe sokkal jobban nez ki :)
Ajánlom még a has vákuum gyakorlatot is
Meg hogy egyél többet :)
Originally from a doujin (self-published manga) entitled ’That’s Why I Assault Ren’ involving a pedophile and an underage loli succubus, this catchphrase is often used on imageboards and forums like 4chan or YTMND.
Zaxx írta:
minden fénymásológép xeroxAzért ebből már kinőttünk, de az igazán beteg inkább az volt, hogy még igeként is használták. Xeroxolni, brrrrr.
nah most erről eszembejutott a klíring rendszer :D
El lehet hozni mar reszletre is a Viveot :)
Sem a személyazonosságom.
az a lakcímkártya lesz ami nem évül el :D
rendes ember waterboardingot alkalmaz az nem hagy nyomot :D
jah de csaj sincs szoval nem gond
Azert az ember hosszutavon almodozhat, legalabb a VRrol :)
hát az várható volt hogy a legolcsobb megoldas lesz a nyero, ami meg a jatekot illeti egy walking simulator pont jo, quake 3al nehez lett volna eladni
Apropo, van mostanaban valami uj csoda szemuveg vagy még mindig a HTC Vive a csúcs? Jó lenne már lassan becsatlakozni de első generációs cuccokat vegyen akinek 4 anyja van :D
Docking theme FTW :)
az önbeteljesítő jóslat :D
És még annyit kérdeztem, hogy te/ti milyen megszólítást tartotok normálisnak, már a barátom/barátnőmön kívül? Párom? Életem? Szerelmem? Drágám? Cuncimókus?
A Harvy :D
2 hetes reg nem kár érte.
És nem is volt lény, izé lány :D
teljes mértékben vadonatúj forever available cishetero fehérember vagyok :D