Hozzászólások
Elsődleges fülek
Akkor már inkább egy kis HowToBasic :D
Anno nem a GTAnal volt hogy direkt kiadtak belole egy online penzes DLCvel egybecsomagolt valtozatot mivel az technikailag uj jateknak szamit es ott meg nincsenek negativ reviewok?
Amugy meg az dolgok alapvetoen jók, ezért mindig a negativ reviewokat kell csak elolvasni :D
Újabb érv a kézlevágás mellett, dobálgassa otthon a kurvaanyját.
Azt mondjuk megneznem akit pont a szeme szineert dobnak :D
vagy csak tobbet lattak bele a rendezo miatt :)
Fekete hajú majdneminformatikus naaa?
http://kiszamolo.hu/a-nemzeti-otthonteremtesi-kozossegrol/
Komolyan mondom minden egyes sorral egyre rosszabb :D
akaratod ellenére leszop
Nincs is annál rosszabb.
Mostmár kezdek kiváncsi lenni ki mit ért a fordított n.e. alatt, csak hogy legyen utólag ebből probléma :D
Mondjad nyugodtan, köztünk marad :D
Egy alkalommal sokat nem érek, max függőséget okoz :D
A legjobbakkal is előfordul:
http://io9.gizmodo.com/hugh-jackman-didnt-know-wolverines-were-real-animals-un-1795397482
A másik megoldás valami szolgalelkű ázsiai beszerzése :D
Megadta magát a fejhallgatóm (sennheiser pc155), mit érdemes venni max 5 ezerbol (mic nem kell)? Az egyetlen kovetelmeny hogy lehetoleg valami mubor boritasu legyen mert a szovet kurvara gyujti a mocskot :D
Mármint Blizzard App-ra :)
Az easy mód a summon a bossoknál, aki meg nem tudja lenyomni egyedül a trash mobokat az nem is érdemli meg hogy játsszon vele :)
Esetleg tarthatnal méheket úgyis olyan kipusztuloban vannak :)
Meg jó a replikánsokat is kiszúrni :D
Amúgy csincsillára gondoltál már Shay?
Mondjuk sokat segitene az (ertelmetlen) vitaban ha kiderulne mirol van szo, tápon nem illik igazából spórolni a többinél jobban elnézhető.
Ahogy nézem TB osszefoglalojat, van olyan hogy kettotol igen
Elkezdtem nézni most egy Sid Meyer's Colonisation letsplay-t mennyivel konnyebb ez a jatek ha mar tud az ember angolul, amig fiatal voltam kvazi csak veletlenszeru rabukkanas utan irtam fel a csavonak a nevet a "techtreeben" akivel lehetett Custom House epiteni mivel eleg szopas volt hogy nem lehet kereskedni az anyaorszaggal a fuggetlensegi haboru alatt :D
Az egyiknek még port is rugnak a szemebe :D
https://www.engadget.com/2017/05/12/storedot-ev-battery-demo/
The presenters didn't exactly have the chance to show the battery get to 100 percent, since they had to pack up before the process was done.
Bazdmeg azért ezt mondjuk nem hiszem el, mi lehetett ilyen surgos? :DDDDDD
Inkább az basz fel hogy másoknak csinál fölösleges munkát.
edit: A kárörvendés nem az amikor mással történik valami önhibájából én meg örvendek rajta? Ebbe szerintem nem tartozik bele amikor direkt én szopatok valakit.