Hozzászólások
Elsődleges fülek
Engineer vs Predator? :D
Imadom ezeket a bullshit megoldasokat a JoJo-ban :D
Talán spoiler, Golden Wind ep18:
Nemtom elméletileg a crasheleseknel is server problemara hivatkozik a jatek (bar tobbnyire inkabb hibauzenet nelkul omlik ossze) biztos nem keszultek a fiuk ekkora sikerre :)
Windows gomb+L :D
Egyáltalán nem vészes pl a kör sebzése, a TTK is viszonylag nagy mondjuk csunyan kozelharc van tobbnyire nem nagyon lehet puffogtatni messzirol mint egy PUBGben
"There are no cutscenes or story, it's a battle royale game... so stating their sexuality is no different to saying certain cars in Rocket League are LGBTQ"
Az hiányzik még, buzi autók :D
Ha már RPG, igaz régi a hír:
https://crpgbook.wordpress.com/
Cirka 500 oldal rpg historia, van itt minden:PLATO, blobberek meg egyéb számomra eddig ismeretlen kifejezések.
edit: épp nem letölthető itt de ha kell valakinek szóljon
Nemtom mi lelte a jatekot de tegnap és elotte tokeletesen ment, ma meg minden jatek szarráfagy és mivel gyors a jatek még rejoint se raktak bele.
Inkabb legyen benned több levegő valsalvaval az stabilizal mint a csipszes zacskokban :)
https://progameguides.com/apex-legends/apex-legends-weapons-list/
A korai fejvesztésben igen jól tud jönni egy Wingman:
Bodyshot: 45 damage
Headshot: 90 damage :)
Olyan szep korom volt most a vegen bar top 3ban elvereztunk de elotte levertunk egy squadot akiknel .50cal meg masztiff is volt, utolso csavo lefustolte a tarsat hogy felszedje csak nem szamitott ra hogy 3 granat is van nalam :D
Ezért van meg már 14 éve a steelpad4D, igaz már meg kellett fordítani 3x annyira elkopott a muanyag is :D
edit: szemeztem mar a fentivel is, jo vekony
Nincs szükségem ilyesmire, egyszeruen tudom mennyit érek és hogy az jelenleg egyetlen nonek sem jonne be.
Meg mondjuk elobb legyen allasom utana raer a nőproject :D
Gabika írta: a mekit ird bele, az mutatja, hogy tudsz kemenyen dolgozni es boldogulsz multis kornyezetben
Lemaradt a végéről a /s :D
Kozgazdasz diploma, de most a 6 honapos gagyi Java programozo kepzessel probalok melot keresni.
A szuzesseget es a 14 honapos mekis karriert nem irtam bele a CVbe :D
Nem egyszerű dolog ez az álláskeresés, január óta gyakorlatilag jelentkeztem 33 hirdetésre, az összes többi vagy túl nagy igényű vagy duplikátum más oldalakon.
Vagy én csinálom teljesen rosszul a keresést :D
Kést kéne adni a tanárok kezébe és meglenne oldva.
Illetve még jobb az open carry broadsword :D
Vagy ilyet:
And nothing of value was lost
Valaki mondja már meg miért akarja a nyugati civilizacio kinyirni magát???
De ekozben a pubgben lett canted sight!
Igaz hogy egy kulon szar amit meg kell talalnod (nem a reddot+holo megy fel 2nd slotba) és nincs is minden mapon de van :D
Ugyertem ideje megnezni akkor a gamer poop mass effect videokat :)
We will bang ok?
Mert a rendes ember irodalmi műveket olvas szabadidejében.
Vagy tévét néz :D
Végre megvettem a Mirage karaktert, elég fun amikor az emberek a kör elején rá pazarolják az amúgy is szűkös ammot :D (bár pár hét után tuti mindenki betanulja a játékot és már rá se fog lőni)