Hozzászólások
Elsődleges fülek
2D>3D
Nem bízok olyan oldalakban akik nem tudnak kitalálni maguknak egy betűkből álló nevet :D
Jogos, csak a magyar iskolai menzán szocializálódtam :D
A leves amúgy is csak rendes étel vízzel elbaszva, teljesen fölösleges :D
Bár most jobban belegondolva kést se használok sosem étkezéshez...
Legalább egyből steam sale :D
Az hagyján hogy akkora mint a HDD-m node hogy 2x gyorsabb az SSD-mnél is :D
Nehéz olyan filmeket nézni aminek előre tudod a végét (meg az elejét a közepét) :D
TLDW: sörétet talán megfogja, amúgy ha nem a motorblokk mögött vagy mindentől meghalsz :D
Először ebben a sorozatban láttam meg :)
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=P1kmOtdHcZ0
Amúgy AT&T reklámokban szerepelt még.
+1
Jajj el kell indítanom egy klienst akár 5-10 alkalommal is amíg végigtolom ezt a single jatekot :D
Nálam a steam indul a windowsal, ott vannak felvéve a haverok is ha valami mást játszok azt is elindítom nem olyan nehéz ez :D
Inkább örülnénk hogy az epic csak 12%ot nyúl le nem 30at mint a steam.
Nah voltam az allasinterjun, az erdeklodesem már az ügyfél akvirálás szóvirágnál elvesztettem úgy hogy mondtam nekik hogy viszlát.
De legalább ebből is tanultam valamit: vannak olyan cégek akik csak úgy behívnak random CV alapján és basznak megmondani milyen pozícióra is kellenél :D
brianaspirin írta: általában pont azok ragadnak amiket nem szeretünk
Nem tudom, én pont a kedvenc Rocket League-es számomat raktam be ébresztőnek 1 hónapja és még nem untam meg. Mondjuk lehet azért mert sosem hallgatom végig :D
Remelem nincs benne hirtelen megmozdulo gif rész :)
Köszi, első rész bejött bár eléggé MSPaint szintuek voltak az atvezetok :D
Attila1234 írta: Nekem semmi bajom a pornóval, csak azt nem vágom, hogy mi késztet valakit arra, hogy azért fizessen, hogy egy vadidegen tyúk jóganaciban riszálja magát egy webkamerába. Nem látom benne a dealt.
Emberek azert is fizetnek hogy felrakhassanak a virtualis avatarjukra egy kabatot amit ok amugy jatek kozben sosem latnak csak mindenki más ingyen, szoval en nem lepodok meg semmin :D
Nem gond, szeretek nőket dugni információért.
azért annyira fiatal már nem vagyok 34,5 évemmel :)
Most hirtelen azért megnéztem mi a választék:
- https://www.szexaruhaz.hu/maszturbatorok/gumino_es__ferfi/szexi-juliska-3595
Jó látni hogy van termék ahol csak a lényegre törekednek inkább :D
https://www.szexaruhaz.hu/maszturbatorok/gumino_es__ferfi/fuck-me-silly-sista-barna-noi-torzo-2973
Hétfőn végre állásinterjú az Aegon-nál csak még nem tudom milyen pozicióra :D
2 megoldás van:
-vagy behivtak valami osregi CV alapjan 1+ éven túl amikor még jelentkeztem pár hülyeségre
-vagy nekik is kell programozó én meg valami fejvadasz cég hirdetesere jelentkeztem es onnan kuldtek az Aegonhoz
Nemtom én még csak olyat láttam ahol ajtókat dugtak.
Az se nagy kaland ma már, hogy a makkodból csiklót formáznak
De csak ha megtarthatom a golyóimat :D
El nem bírom képzelni hogy mukodhet a PC-s troubleshooting Teamviewer nelkul, 5 perc alatt meghulyulnek :D
Mondjuk van itt még karrier lehetőség:
https://www.fiverr.com/search/gigs?utf8=%E2%9C%93&source=top-bar&locale=en&search_in=everywhere&query=pubg&search-autocomplete-original-term=&search-autocomplete-original-term=pub