Hozzászólások
Elsődleges fülek
Ugye tudod hogy van a játékban egy training mód céltáblákkal és az összes fegyverrel? :D
https://progameguides.com/apex-legends/apex-legends-weapons-list/
A sisakok 30-40-50%ot fognak fel a fejlövésből elméletileg, az armor ha jól tudom nem csökkent semmit hogy a távolsággal csökken e a bullet damage nem tudom.
Speaking of no ammo:
Tegnap este végig Water Treament korul kempeltunk mert jo volt a kör (persze megnéztem előre Pathfinderrel) még egy 50cal is összejött bár nem találtam el vele a mozgó célpontokat 400méterről.
Utolsó kör van 2 enemy, egyik társam már fekszik, másik harcol. Gondoltam megyek segíteni neki de a 50cal már rég eldobva csak a Flatline maradt 5 golyóval azt annak rendje és módja szerint mellé is lőttem, szerencse hogy pathfinderrel voltam így el tudtam kapni grappling hookkal hogy beverjek neki 30at meg is fekudt.
Tars elmegy keresni az utolso ellent én meg kozben fejvesztve turom át hogy a hulla ládáját hogy kéne valami heavy ammo de nincs, társam közben elesik.
Visszatekerem a ládát hátha elnéztem valamit, erre ott egy masztiff shotgun nincs áthúzva pirossal gondoltam csak van benne lőszer.
Win :D
Kinek a pap kinek a paplan.
A lassú időszak alatt lehet mondjuk beszélgetni a barátokkal, esetleg folyamatosan rettegni mikor támadnak hátba én valahogy sosem unatkozok PUBG közben :D
kicsi a lakás és amikor játszom, alszik a gyerek
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=V1FFVWEQnSM
Legtöbben a sajátjukat fogják meg jah.
Esetleg ha még valakinek újdonság lenne:
Nem csak berúgni (illetve második rúgásra dezintegrálni) tudod az ajtókat, hanem távolról a zárra lőve kinyitni is :)
Vagy mint minden rendes ember táviratot küldene.
Én meg 2 körben is kaptam 4-10x threat scopeot (még a távolságot is méri nem kell pingelni) erre egyik körben G7 másikban meg triple taket kapok hozzá amiből a lövések 2/3a nem is talál a távolság miatt :)
Úgy tűnik a játék most már nem fagy ki random ha indítás után elsőnek benyomom a training mapot, legalábbis most 2 órán át ment előtte meg 1-2 játék alatt 100% fagyott.
Az én kedvencem amikor képesek későn ugrani és levisznek 2 team mellé, holott a játékban egy helyen van kb annyi cucc hogy 1 team osszeszedje magát, ilyenkor jon a p2020 meg mozambik harc :D
Kihagyott ziccer az anyukája lakásából :D
Meg nem DLC lett :D
Amióta léteznek VR szemüvegek az ilyen kerettel rendelkező monitorokat tákoljuk egymás mellé megoldásokra csak lenézni tudok :D
Mondjuk egy standing desket kipróbálnék egyszer.
manapság már csak a Muzul-man vagy mi megy a tévében :D
Mik a tervek holnapra?
Titanfall 1 képekkel akarod itt etetni a profikat? :D
ki tudja meddig tart ez a barátnő nélküli good life
Welcome to the club :D
Hát akinek escortra tellik :D
http://www.logicalincrements.com/
Maradnék a narancsos színek között inkább :)
De amúgy jah az 500k lélektani határt én se lépném túl.
Kár hogy nem new vegas...
https://www.smithsonianmag.com/innovation/lucky-fish-could-save-lives-180955818/
Ezek után már nem is hülyeség a kőleves :D
rwurl=https://gfycat.com/bountifuloffensivechinesecrocodilelizard-mei-overwatch
Kurvajó Pathfinderrel a mozgás, eddig csak siman elorefele csaklyaztam holott elore kiloves utan el kell nezni oldalra es akkor sokkal nagyobb swinggel indulsz meg a csucson elengedve CTRL-al meg tovabbcsuszol mint az állat :D
Nekem is kellett vagy 4 nap mire osszejott level 20 korul, kitartás :D
Mondjuk a következő 12ezer már nehéz lesz, körönként bejön vagy 1000-4000 Xp aminek a 90%át az adja meg hogy mennyi ideig éltél nem a killek vagy a reviveok (+500 ugye a champion squadert dehát az random hogy találkozol e veluk) és már 13ezer egy szint amikor kapsz 600 kreditet
Szerintem megszállhatta a Moken a srácot vagy valami :D
Kétségkívül a BR játékoknak megvan az a hátránya hogy ritka a harc ezért nehéz gyakorolni de azért ha a training mapot nem vesszük figyelembe akkor is elég gyorsan talál ellenfelet az ember Apexben.
Az ADS multiplier meg nyilván azt jelenti hogy ha használod az ADS-t (amikor bezoomolsz a fegyverrel) akarod-e hogy különbözzön a siman mouse sensitől (PUBG-ben pl. minden egyes meretu scopera kulonbozot is megadhatsz)
Azert a weapon ranking tablazattal vitaznek, inkabb egy longbowt szeretnek mint egy G7et, a devotion supercharger nelkul kb ongyilkossag kozelharcban a mozambikot meg fel se szabad venni :D