Hozzászólások
Elsődleges fülek
Zoo írta: Ha lemondasz a testi szerelemről (vagy legalábbis bizonyos elterjedt formáiról), az is segít.
Mondtam hogy anál kizárva :D
az lesz amit a no akar, a lurko meg fog maradni, faszinak meg 18 evig gyerektartast fizetni
Egyik legnagyobb félelmem, kivancsi vagyok hogyan lehetne 100% megakadalyozni ezt jogi úton (fizikailag ok, elkötteted magadnak és kész :D)
Én biztos nem :D
Ha már a pubg esport ready én bármit el tudok képzelni :)
Nos lehetséges hogy akkor eddig voltak turbokereszteny idiotak és problema eseten sem lehetett elvetetni, mea maxima culpa
Egyeb hir:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6620879/China-launches-app-tells-500-yards-debt.html
Tisztára mint a pokemon go, tuti jár érte extra social score is :D
Mondjuk el nem birom kepzelni azt az esetet hogy valaki a 9. honapban abortaljon
Az úgy mennyire fucked up hogy new york allamaban mostantol az abortuszt el lehet vegezni a 9. honapig is?
rwurl=https://pics.me.me/things-i-hate-vandalism-2-lists-3-eron-4-lists-218053...
Amugy megneztem a Venomot, NAGYON furcsa igy PG13-ként de a szokasos 12 egytucat szuperhosos filmnek elment és még oscarra se jeloltek :D
rwurl=https://2static.fjcdn.com/pictures/Milk+and+bears+hi+people+i+did+this+c...
Amugy jah csak mi vagyunk ilyen allatok akik még felnőttként is fogyasztanak tejet. Igyon mindenki inkabb whey proteint :)
Asszem pont ott maradt nekem is felbe a nezes vagy a moonrakernel (annakidejen max pierce brosnantol lattam par reszt) a jo kis elso Moneypenny csunyan megoregedett a reszek soran :D
Az a film kurvara bejott olyan realisztikusnak tunt a lefolyasa
Üvegben nem érlelődik a vakcina évről évre csak hordóban :D
én örülnék egy netflixes jobb PUBGnek :D
Vajon mikor tanulnak meg az emberek szignozni? Multkor is vettem at csomagot, mondja a postas szignozni is eleg de engem csak helyesen irni tanitottak meg altalanos iskolaban ugyhogy leirtam a teljes nevem.
Orvosok és gyógyszerészek nem játszanak, nálunk szerintem külön tantárgy a kiolvashatatlan írás :D
Hmm en is ilyen jokepu vagyok csak nem no ilyen magasra a borostam :)
[media]https://www.youtube.com/watch?v=OT2b5KzMoC0&[/media
Itt még fasza volt, de azota mar inkabb a Scarlet Witch a bejovos :D
kurvajo az ingyen hetveges Dead by Daylight, raadasul mindket oldalon:
-survivorkent csekkolni kell folyton a hatad mikozben javitod a cuccokat de kozben meg jonnek a random QTEk
-killerkent meg helyezkedni, csapdazni neha uldozni egy 2. embert amikor az elsot mar leutotted, persze mire visszamennel akasztani mar elkuszott a geci :D
a jatekot is feldobja a sok skill meg a random 1x hasznalatos addon
Annak akinek még csak 120as van gáz :D
Najo szerencsere még van rajta 20 giga hely, bár ugy tudom nem is illik fullra megtolteni oket
A Lucyben is ok volt.
Amúgy is nők megromlaak 30 utan ez tény :)
Igyekszem mivel 0yearor nincs
Nagi: az értsd szó után elveszitettelek
Amúgy is idén már 35 leszek :)
OK, nyilvan nem 2 het utan hivnak majd fel arrol a 10 allashirdetesrol amire jelentkeztem de olyan mocskosul eselytelen vagyok hogy ihaj, ennyi minden kéne szerintem a hirdetesek alapjan:
-JAVA EE, ok ez adott :)
-Eclipse, nyilvan kell valami IDE bár eddig még csak Netbeanst használtam
-SQL, ilyet is láttam már
Aztán:
-Glassfish
-Spring
-Hibernate
-HTML
-CSS
-Git
-Maven
-Javascript
-JDBC, JSON,JUnit
-SOAP, REST
-Unix/Linux
És persze megszórva még egy kis német tudással és 2-7 év tapasztalattal :D
Még megprobalom a januart aztan elkezdem beadni inkabb valami bankokba az oneletrajzom hatha oda eleg a kozgazdasz diploma hogy betanitsanak valami ertekesito szarnak...
eleg hihetonek tunik (nekem az emailemre mutat vagy 4 helyet ahol meg lett hekkelve az adatbazis es neha megpiszkaljak az accountom abbol 3rol biztosan tudok; btcforum, ures ubisoft account etc.)
azert a jelszavamat még nem irom be oda :D
A döntésem is permanens, nincs vele gond.
Ha meg nagyon kéne gyerek akkor úgy is ott a sok ingyenes az intézetekben nem? :D
Amennyit hallottam a noi fogamzasgatlok hatasarol nem hiszem hogy lenne egy ferfi is aki elkezdene szedni.