Hozzászólások
Elsődleges fülek
Fpsel tovabbra sem lehet screenshotokat eladni, majd megy a tetris meg a gt/forza 4k 60ben es kesz :)
brianaspirin írta: amúgy akkoriban mennyire találták jó ötletnek ilyesmiket dobálni az óceánokba?
van ezeknek ma valamilyen kimutatható utóhatása?
Like this?
Aldiban szoktam patront cserélni ott a legolcsobb legalábbis az MMhez képest :)
Jobb esetben az emberek el is olvassak a cikket nem csak a címet :)
Amugy viccen kivul ha esetleg tobbszor akarod hasznalni a maszkodat (bar nem tudom ki hogy hasznalja a maszkjait, en felveszem a boltba, kijovet leveszem és aznap már többet nem hasznalom ugyanazt) jo ha meg van jelolve melyik az eleje.
Nemtom en a deli parton udulgettem anno ott el lehetett lenni uszastudas nelkul is :D
Azért engem kicsit lehangolt a Controlban a végén a harcolgatás
A Daedalonetta kúp miért vényköteles amikor a sima daedalon nem? :D
Költséghatékonysági kutatásokat nem végeztem de érdemes lehet megpróbálni otthon a lenmag házilagos darálását ha esetleg az olajat drágának találnád (én mondjuk inkabb csak a kb egyetlen értelmes nem halas Omega 3 forrásként tekintettem rá eddig).
Simán a magot nem érdemes rágcsálni mert ahogy bement úgy is jön ki, ha meg ledarálod akkor érdemes aznap elfogyasztani mert a magas olajtartalom miatt hamar megavasodik.
Cink a covid ellen is jó :)
Meg gagyi gázolajos "filmes" robbanás, a valódiak csak megbasznak a shockwave-el nincs ekkora langtenger :)
Nos igen a sziluett vetése jelentosen kepes roviditeni az ember eletet, szoval ablakbol nem logatunk ki semmit meg domb tetejen se mászkálunk még éjszaka sem :D
Meg ha nő öl meg akkor talán nem is jutnak a mennyországba :)
50 tonna ammonium-nitrátot tároltak az egyik depóban, mellette pedig tűzijáték raktár volt, tudnak elni a fiuk :D
Austin powers sose volt vicces igazabol, az ilyen ismétlődésen alapulo humornak (lásd a hugyozós jelenet) a kitalalojat helyben kellett volna agyon verni.
És mennyivel egyszerűbb az oral sex is.
Vajon olyan magasan egyáltalán még hallani/látni a gépből bármit vagy csak simán ilyen Zeus által dobált villámok feeling? :D
akkor azt mondjatok a 0,5 0,75os szemmel én vagyok itt a király? :D
https://www.amazon.com/Better-Sight-Without-Glasses-Benjamin/dp/0722527705
Sajnos még nem volt idom elolvasni de egy probat megérhet :D
- a mellső összekötő csat nem távolítható el
Amúgy az mire jó ha szabad kérdeznem? :D
Én levágtam anno a táskámról.
Nos igen, én is a 300 ftos Xbox Gamepassban nyomtam végig, annyit megért :D
A jatek szerintem 4 oranal tobbet nem is kivan annyi ido alatt pont nem unja még meg az ember a lightos puzzle-platformer gameplayt.
Go, trabi go?
Az a gond ezekkel hogy hiaba irjatok melyik hianyzik en csak a szinet ismerem a kocsiknak :D
Igen a legjobb a trailer vagasban az volt amikor
Sunyi írta: "fire as she bears"?
Ez pedig teljesen egyértelműen fordítható, különösebb katonai szleng ismeret nélkül is.
A hajóknak általánosan nő nemük van az angolszászoknál. Tüzelj, ahogy a csövön kifér lenne a pongyola fordítása.
A bears volt az ismeretlen szó belőle?
Nem volt ismeretlen a bears sem de azért a linken se fire at will ként említik, magyarra meg nehéz forditani a "tuzelj amikor már eléred, ne várd meg a full broadsideot", amugy a feliratban siman "célozz és tüzelj" volt, magyar hangsáv nem volt sajnos.
hát de a lényeg a +40 fps nem? :D