Hozzászólások
Elsődleges fülek
Vajk írta: Hiányzik a reggeli flex?
Ezt most így hirtelen nem tudom értelmezni.
Vajk írta: Harvy kihúzta a gyufát, amikor azt írta, "be van zárva" Budapesten
Akarsz róla beszélni? :D
Biztos valami megégett arcú volt.
Vagy sok volt a crunch.
Inkább a foszforsav a gáz nem a szén ha jól tudom, de amúgy jah rendes ember szódát iszik, a gyengébbek fröccsöt :D
lehetőleg nem sérülnek le, mert akkor egyrészt nem fognak lejárni se, másrészt akár perelhetnek is.
rwurl=https://pics.me.me/im-sorry-is-this-some-sort-of-american-joke-that-4446...
Még jobb ha pizza nap is van a teremben :D
Hexagonális nem volt?
Nem hogy a fények de már az asszimetria miatt 5 perc után basztam volna ki az egészet :D
Hát a rhabdomyolysis létező betegség, amikor annyira lerombolod az izmaid az edzéssel hogy már kihugyozod őket, azért a csávó ha jól emlékszem elég figyelmeztető jelet kapott a testétől csak leszarta őket :D
Amúgy meg az 500 kilót kell felhúzni egyszer, nem az 1-et 500-szor :D
The limit is 499 then :D
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=Hnxqc4sT85I
Szép teljesítmény Moken, de én azért csak örülök hogy feltaláltuk már a kerékpárt, fusson a faszom :D
A tiédet még nem tudom.
Addig nincs gond amíg nincs hozzá lakcím is :D
Igazából meg mindenki lándzsázott mert azt könnyebb volt elkészíteni, meg mégis csak nagyobb fun 3 méterről leszúrni a másikat :D
TLDR: maradjon mindenki otthon a picsába :D
Az emberi szervezetben ugyebár vannak ilyen elektrolitoknak nevezett hasznos ki izék, többek közt: kalcium, magnézium, só (nátrium-klorid)
Az alkohol meg ugyebár vízhajtó hatású szóval ezeknek szépen csökkenti a szintjét.
Jah azt hittem a végén össze lesz hajtogatva :D
A gépnek van értelme legalább, az óra csak egy funkció nélküli férfi ékszer.
tetszettek volna nem regisztrálni a facebookra :D
Moken írta: Nem is látszódik a képen a neve, vissza lehet fejteni a linket vagy mi? :D
Végülis csak egy kurvanagy papírra van kiírva a neve, 10 percnél tovább nem tartott megkeresni :D
Hát igen a grapefruit már csak ilyen, rengeteg gyógyszer hatását el tudja baszni.
Ma redditen olvastam valami ausztral tengeri csigarol ami meg inzulinnal uti ki a ra tamado halakat utana meg osszekever a nyalaban 200 fele toxinbol valami mixet hogy azzal oljon meg :D
Gabika írta:
inkább megalomániáé.kompenzaljak a pocsmeretet. en egy 1.0 yarissal jarok :)
Én meg rollerrel szóval...
nagi írta: Végre feltörték a RDR2-t
Azért érdekesek az erkölcsök: torrent elérést tilos posztolni redditen, de ki lehet irni hogy fel van törve meg ott a release neve, csak helyetted nem irjak bele a googlebe :D
i5 4570 most nalam is youtubozas kozben 30 fokon megy (alatta van meg valami adat hogy még +70 fok utan jonne tan a throttle, TjMax) mondjuk nalam CM Hyper 212 van hutes.
inkwizitor írta: Btw, az se szerencsés ha patologiázljuk magunkat (vagy mást) és megcímkézzük depressziósnak. Egyrészt mert egyikőnk se szakember és nem tudjuk csak így pár fórumposztból megállapítani, hogy ki micsoda, másrészt meg nem is feltétlen segít senkin, hogy kap egy nevet a problémája.
Akkor engem se küldjetek mindig pszihológushoz :D
Pénz meg nincs!
Ki lehet valahogy vetetni magamat az uj kozos uzenetbol? Kurvara idegesito hogy mindig ott az 1es
jelige: ahol fát vágnak ott sok a PM2.5 forgács?
Nem szoktak ilyeneket használni a szomszédok ha arra gondolsz :)