Hozzászólások
Elsődleges fülek
Kimaradt egy reason: nincs büntetve :D
Greatest comic book fight :D
az a jelenet most hirtelen nincs meg
mindenkeppen hosszu tavu megoldas erdekelne nem eldobhato
az se baj ha utolag nem kimutathato :D
a kutya olyan idegesito mint a gyerek csak nem no fel...cserebe hamarabb megdoglik, avagy a faszert vagod kette a 8 oras alvasom mar 3 napja te dög
ugyanitt minosegi fuldugo kerestetik :D
no nembaj nem sokaig leszek egyedul, hetfotol bajuszos oktatoval, honap feletol meg már foglalt osztalytarsnokkel is talalkozok :D
megvan az EÜ vizsga is, viszlát 17-20 éves leányzók back to loneliness...
nem mintha fenyegetett volna a jatek megvétele a páros "jóBFes" (remélem) évben de azért elég erősnek hangzik a visszafejlődés
amugy is mi az hogy review ELOTT vesztek jatekot?!
Keresek egy videot, egy angol ijasznak beoltozott csavo meselte el nagyon lelkesen a battle of agincourt-ot vagy lehet hastings volt :)
Pusztán kiváncsiságból nem tudja valami kémiás a két kép között mi a különbség? Konkrétan a kötések nevére vagyok kiváncsi,azt én is látom hogy középen 3 különböző van :)
alfa glukán (keményítő)
rwurl=http://i.imgur.com/EJdNIes.png
béta glukán (rost)
rwurl=http://i.imgur.com/Wii5cKA.png
Jah, a intel ethernet connection I217-V driver eszköz volt a hunyó.
Van valakinek arra tippje Win 10 64 alatt miert nem mukodik a sleep? Benyomom és 5-30 masodperc utan visszakapcsolja a gepet.
Cmd-ben a powercfg /requests szerint valami srvnet nevezetu Legacy Kernel Caller miatt kapcsolja vissza, nah azt hogy lehet eltuntetni? :)
G2A-n van 2800ér, de az ugye rosszabb mint a kalózkodás szóval...
De hogy legyen valami pozitiv sztori is, sikerult megcsinalnom az elso szeles fogasu huzodzkodasom :D
Ahogy látom már nincs a kedvencek között, eltunt vagy mi van? Kérem azonnal vissza!
Amugy meg akarmilyen balhe van az itteni 200 userbol van vagy 30 aktiv, nem hiszem hogy nem lehetne barmit elsimitani.
Ööö miről van szó? Pandorában tag vagyok annyit tudok.
Mondjuk előtte végigment rajta 20 ember, meg azóta se egy levél, se egy telefon. :D
Sikerült csókolózni
...
...
...
Az ambu babával :D
Erdemes lesz figyelni novemberben/17ben hogy nem kerult e ez is a fiokba :D
http://news.mit.edu/2016/lithium-metal-batteries-double-power-consumer-electronics-0817
HTTrack Website Copier, androidra Offline Browser
A MnB tapasztalatok alapjan el nem birom kepzelni hogy a valosagban:
- aki egy ilyen csataban elol volt pl a kapunal hogy a faszba elte tul, elvegre elszaladni nemtud
- egy ostromletran hogy lehet elve feljutni :D
Vagy csak egy előző matricát takar a standard 280 Ft/km díj...
Mondjuk ezen az "azonnal tolni kell" feelingen sokat segit hogy manapsag a kulonbozo fos kiadasok/balance ill. content patchek miatt amugy sem erdemes semmit sem megvenni az elso felevben, addigra meg ott a steam sale :)
Még mindig jobb mint ha soha nem fizetne erte :D
NMS-hez az a forrás hogy akivel family shareban vagyok attol nem tudok felrakni
nevermind, most megjelent a libraryban de mivel jatszik vele még nem tudom tesztelni tenyleg megy e :)
Deusra meg ez van:
Visszaterve a Family Sharehez nemtom ki hozta fel,de figyelni kell kurvara most pl a NMS és az uj Deus Ex eseten alapbol tiltva lesz a share.
Erre találták ki a nem túl kényelmes de azért létező Steam Refundot, 2 óra alatt csak rájössz hogy jol fut e a jatek vagy nem.