Hozzászólások
Elsődleges fülek
nah ezt a moralizalast kurvara utalom, a jarmunek az a feladata hogy ENGEM vedjen ennyi az egesz, ha elszallt a fek meg minden akkor a gyalogosok azok beszoptak aznap es kesz, nem kell itt meg szorakozni hogy noket ferfiakat bunozoket vagy macskakat ut el
Nah az vajon miert van hogy ha youtubeon playlistbe rakok egy videot es megnezem valameddig, akkor utana ha folytatni akarom playlistbol az elejerol kezdi, de ha azon kivul keresem meg es inditom el akkor rendesen folytatja onnan ahol abbahagytam?
Elso tanarunk az csak 1 alkalommal volt helyettesiteni o 15ot mondott a masodik oran mar a rendes tanar sept 1et aztan 3. oran rajott hogy 16
Amugy a vizsgan kapacitiv vagy rezisztiv erintokijelzo van? :D
Na mesélj :D
Meanwhile : én kedden megyek
hat azert nem fogok valaszgombozni olyan kommentre ami elottem 1-2-vel volt max :D
cserébe már nem az első alkalom hogy az uton allo jarmuvel nem tud mit kezdeni:
http://jalopnik.com/chinese-tesla-driver-blames-autopilot-for-crash-he-coul-1784868337
ne is emlegesd minket is akartak szopatni ezzel...
ha jol emlekszem akkor volt talan valami kotelezo uj meroorara atallas/regi csere, a Tigaz meg talan igy akarta csokkenteni a koltsegeit :D
Mint vérbeli singleket egyszer végigvivő kalóz még benne is lennék de:
-szerintem ez igazabol csak 2 emberig mukodik jol, 3at mar nehez osszeegyeztetni
-szürkeimportos kulccsokkal nem szeretek szorakozni, jobban elitelt mint a torrent :D
Írjál majd rám 2 év múlva talán akkor már lesz fizetésem :)
Az anti-ubisoft warning az elejen :D
Így kezdőként arra gondoltam hogy csak a táblától érvényes a behajtani tilos, addig meg meg tudsz fordulni jó esetben. (ez az egyetlen bejárata van a nyiregyi rutinpályának lásd lent)
rwurl=http://i.imgur.com/s8HdORC.jpg
Konkrétan a tanar meselte hogy indult a vizsgazo a rutinpalyatol es mondtak neki hogy forduljon meg valahol, ott van ra eleg hely is (ezert gondoltam hogy csak ez lehet az a pont).
A vizsgázó erre azt mondta hogy o ott nem fordul meg, hagytak menni tovabb ezen az utvonalon (https://goo.gl/maps/582iEHVjPGN2) majd a 3. lako és pihenoovezetnel ment be.
Jönnek kifele kérdi a biztos:
-Látja az milyen tábla ott?
-Lakó és pihenőövezet vége
-Nah akkor a vizsgájának is vége :D
ha már autózás:
rwurl=https://i.imgur.com/VUYL45d.jpg
Egy ilyenen ugye meg lehet fordulni a szürke autóként? (rendes kétirányú út)
Vagy hogy az állam jó gazda.
Akkor víz+zsírvesztés+szarás után mértél :D
Esetleg kevés glikogén volt benned a másfajta (CH hiányos) kajálás miatt az tartja igazából a vizet, bármelyik random diétának azért szokott az elején örülni a hülye mert lemegy pár kiló víz azonnal.
A több víz ivása bármilyen hihetetlen de arra biztatja a szervezeted hogy kevesebbet tároljon magában.
Az a motor lesz, Sterlingre gondoltal te :D
nah ezt most kifejthetned
- kell egy szemuveg a jogsihoz :(
+ megint fullhd lesz a vilag
+ lehet gonosz modon megigazitani :D
rwurl=https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/enhanced/webdr01/2013/8/...
Samsung Galaxy S2-ön is elfut szepen (5.1.1 androidon, thx CM12) sajnos a wifi tavolsaga miatt csak egy Bulbasaurt tudtam elkapni a kertben :D
szép, szép, de mégis hogy eszel meg egy ilyet? A fotó után lesöpröd a sok felesleges gyümölcsöt vagy kettéhajtod a palacsintat? :D
Másnak is szarakodik a Twitch?
Folyton befagy a kep par masodpercre, zold csikok villannak fel illetve a teljes windowsomat elbassza, az asztalra letett ablakok kepe ugyanugy fentmarad.
Mondjuk most kezdenek atallni tudtommal Flashrol HTML5 lejatszora, de mivel a reklamok meg nem mukodik csak a Twitch turbo userekre vonatkozik ez.
Probaltam Edge, FF, Chromeban mind ugyanolyan szar, érdekes módon csak Source minosegben, Highon jó csak megvakulok az artifactoktol :D
szerencsere ez csak egy timewaster cowclicker kategorias fos, igy nem fenyeget a veszely hogy valaha is feltegyem PC-n :D
remélem pakisztáni lesz :D