Hozzászólások

2016.11.10 - 06:39,cs Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Win 10 reset pontosabban ami nem tartott sokáig , előtte már csak safe módban volt képem utána amd driver nélkül simán is.

2016.11.09 - 20:10,sze Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Vagy a másik tippem hogy a szuper Seasonic táp döglődik (van tartalék tápom de ma már eléggé felbasztam az agyam hogy azzal is kipróbáljam)

2016.11.09 - 19:11,sze Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Feltételezem hogy ha a videokartya két fuggoleges zold csikot mutat a kepernyon, jatekok kozben 5 perc alatt csontra fagy és win reinstall utan sem enged mar drivert telepiteni akkor baszhatom a kurva anyjat ugye?

Legalabb van intel IGP hatha meg filnezesre jo lesz a gep ... :(

2016.11.09 - 08:14,sze Hírek Geralttal erősít a GOG Connect ugrás a hozzászólásra

Ne is mondjatok, még be kéne fejeznem a dragon age trilogiat mielott munkahelyet szerzek :D

2016.11.08 - 10:55,k Technika HQ Telefonok - okosak és buták egyaránt ugrás a hozzászólásra

a 21. századi alap felhasznalasra gondoltam nem a 19.-re, kulonben elovennem a Vodafone 845-öst :D

Igazából még egy SGS2 kell nekem, a kijelzo lehetoleg ne fos TFT legyen, jo lenne mondjuk 720p de nembaj ha 8xx*4xx, cserebe mondjuk ne legyen nagyobb 4,7-5 inchnel

Jah és nem hátrány ha belemegy a hagyományos méretű SIM.

2016.11.08 - 10:37,k Technika HQ Telefonok - okosak és buták egyaránt ugrás a hozzászólásra

Megdöglött az Samsung Galaxy S2-m kéne valami hasonlo teljesitményű telefon olyan 20 ezerért.
Van valami jófajta új kínai/bolti sajátmárkás ennyiért, vagy keressek használtan valamit, mondjuk az upgrade kedvéért egy S3ast? :D

Teljesen alap felhasznalasra kellene, semmi jatek/VR/ujjlenyomat olvasora nincs szuksegem.

2016.11.06 - 18:56,v Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

foleg a Pirates 1 és 2 :D

2016.11.05 - 12:09,szo Mosoly HQ Boldogsághangulat és örömbenüvöltő-szoba ugrás a hozzászólásra

Abban az országban ahol még az ágyat sem tudták feltalálni? :D

2016.11.04 - 17:22,p Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Pff, még hogy civil helikoper... :D

2016.11.04 - 10:48,p Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

Persze, ez minden árakkal rendelkező oldalon így van.
Bár ha akarod fent átkapcsolhatod mondjuk német vagy román boltokra, kinek mi van közelebb :D

2016.11.04 - 10:30,p Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

http://www.logicalincrements.com/

Excellenttől lehet gondolkodni :)

2016.11.01 - 18:59,k Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

Foleg miota a Tick-Tock taktikát leváltotta idéntől a process-architecture-optimization :)

2016.10.31 - 14:35,h Cikkek A Warhammer 40,000 világa kókuszdióhéjban #9 – Az Istencsászár angyalai, és a pszionisták ugrás a hozzászólásra

egy ilyet latok a konyvboltban:
Ian Watson: Teljes WH40k univerzuma

Tartalma:

A bennünk lakó szörnyeteg
Inkvizitor
Űrgárdista
Torz csillagok
Harlekin
Káoszgyermek

2016.10.31 - 10:11,h Cikkek BESZÁMOLÓ: Mafia III ugrás a hozzászólásra

Jaja, az elejen egesz jol kezdett foleg a karakterek arcai tetszenek de igy 6-7 ora utan sem igazan tudom hogy eppen kit olok meg és miert (nyilvan nem is almodtam mafia1 szeru sztorirol)

SOHA nem szabad semmit sem osszegyujteni egy jatekban sem (max megnezed hogy ad e valamit utolag youtubeon egy masik hulyetol :D)

A lovoldozes mondjuk kifejezetten jo lett foleg ahogy haldoklik az ellen a foldon mondjuk egy tudoloves utan
Aprosag de kifejezetten tetszett meg a "GPS" megoldasa (bár lehet csak azert mert epp most csinalom a jogsit), kiraktak oldalra egyfajta jelzotablakat jobb mint a GTA5ben ahol semmi sem volt :D

2016.10.30 - 15:39,v Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

annyira nagy már a jólét nyugaton az emberek kénytelenek betegségeket kitalálni maguknak :D

2016.10.30 - 12:10,v Cikkek A Warhammer 40,000 világa kókuszdióhéjban #9 – Az Istencsászár angyalai, és a pszionisták ugrás a hozzászólásra

Amúgy ha elkezdené az ember a WH40k univerzumot miket érdemes először olvasni?

2016.10.25 - 16:05,k Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

A legjobb a csecsemőképzőből (vagy mi fasz) lett közgazdász :D

2016.10.25 - 11:15,k Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

Én meg ismerek olyan nőke,t akik kurva jól néznek ki, mégis eddig egy pasijuk volt 24 évesen, az is jópár éve, és ha lesz valaki, ahhoz hozzámennek és kitartanak majd mellette

rwurl=https://media.makeameme.org/created/Please-tell-me-p4fxcq.jpg

2016.10.24 - 19:19,h Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

2-2 felállásban gondoltam ezeket nem kell mind a 4 egyben :D
De akkor legyen mondjuk fasza.

2016.10.24 - 18:55,h Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Tudna valaki mondani nekem egy fasza OCR programot ami támogatja a magyar nyelvet? (meg esetleg egy ingyenest és user friendlyt havernak :D)

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!