Hozzászólások

2016.10.20 - 17:55,cs Technika HQ Űrkutatás ugrás a hozzászólásra

Végülis van pár napjuk megtalálni :D

Aztmondjak az utolso ~50 másodpercben vesztették el a jelet, kb amikor be kéne már gyújtani a rakétákat

rwurl=http://i.imgur.com/NM2hNOB.jpg

2016.10.20 - 16:07,cs Oldalügyek Hírek a Rewired figyelmébe ugrás a hozzászólásra

azért az 1:10es konfiguracioban érdekes lehet a face buttonokat nyomkodni baloldalt :D

2016.10.20 - 08:40,cs Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

Az ilyenre szoktam mondani anyamnak hogy ne zarja kettőre a bejarati ajtot, mert csak nekem lesz nehezebb bejutni (megszoktam hogy egy forditas utan mar nyomom befele az ajtot) a betörőnek csak annyival lesz nehezebb hogy +fél másodperc még egyet fordítani a tension wrenchen ha már szétpickelte a zárat :D

2016.10.19 - 20:00,sze Technika HQ Űrkutatás ugrás a hozzászólásra

Sikeresen leszállt a 2-8 napig mukodo EU/RU kozos szonda (fent meg marad az orbiter még vagy 2022ig)

2016.10.19 - 17:48,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Asszem ez végre kimeríti a dont try this at home fogalmát :D

rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=bWNpO5vvhpk

2016.10.17 - 12:04,h Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

olyan nagyon szepnek nem mondanam, de igen hangulatos
halistennek a hazateleport is nagyon gyors, sajnos szuksegem volt ra amikor egy parkanyon felmaszva veletlenul bekerultem egy torhetetlen uveges checkpoint moge :D

2016.10.17 - 11:06,h Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

ha nem elég az óriásplakát :D

rwurl=http://i.imgur.com/p2UXfeW.jpg

2016.10.17 - 09:31,h Cikkek A Warhammer 40,000 világa kókuszdióhéjban #7: A Nekronok ugrás a hozzászólásra

szóval egyiptomi fém zombik ok :DDD

2016.10.16 - 16:55,v Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Sok falat kell még felhúzni :D

2016.10.15 - 22:18,szo Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

valami twitch streamer HS utan bekapcsolva hagyta a streamet aztan felment pornot nezni+rárántani

2016.10.15 - 18:09,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

ShowHide spoiler #

Van arra valami megoldas hogy Win 10 alatt a startup programok alapbol minimalizalva induljanak el? A Steam meg a Discord mindig felugrik bootolaskor...

2016.10.14 - 10:14,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Rendes ember freemailt hasznal :D

2016.10.13 - 11:59,cs Nagybetűs játékok Battlefield ugrás a hozzászólásra

Szar lesz ez is, de legalább rövid!

2016.10.09 - 19:57,v Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

Bár szerény személyemtől távol áll minden farmolás az open world játékokban (lásd rádiótorony minden Ubi cuccban) itt tényleg jót tett a játéknak az open world, ami útbaesik azt néha megcsinálom.

Mondjuk kurva zavaró a sok üvegajtó nehéz megtalálni köztük néha az utat :D

2016.10.06 - 14:09,cs Technika HQ Android HQ ugrás a hozzászólásra

Ért valaki a Taskerhez?
Be akarom állítani hogy a telefonom lenémítsa magát ha egy adott Wifihez csatlakozok.
szerk: nevermind, MacroDroid megoldotta :)

2016.10.04 - 20:48,k Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

természetesen ahogy szokás az olcsó típusoknál és amatőr szerelőknél, 1 rögzítő pöcök letört a palm rest cover-ről 9 közül

Ősi informatikus mondás: Amit 4 csavar tart, azt megtartja 3 is :D

2016.10.04 - 14:41,k Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Nem, most nem olyan forrásból van :D

2016.10.04 - 14:33,k Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

az a problema hogy QBban mondjuk menuben vagyok tehat nincs nagyobb terheles/ventillator hang mint desktopon

http://picosong.com/a3bz/ 10sec venti+9 sec zaj

En is a forditottjanak latnam ertelmet, most kiporoltam a gépet a zúgás továbbra is megvan de csak addig amíg fut a játék utána normális hang van desktopon, ki tudja lehet eddig is volt csak nem figyeltem fel rá, nehogy már megdögöljön itt a jó kis Seasonic táp vagy valami :D

2016.10.04 - 13:50,k Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

az vajon mitol lehet hogy windows alatt hallok valami elektronikus zajt a gépházból de vissza alttabolva pl a Quantum Breakbe eltunik?

2016.10.02 - 11:29,v Játékok holdudvara Crowdfunding: Kickstarter, Indiegogo ugrás a hozzászólásra

Rendes ember meg alapból akkora nadrágot vesz amihez nem kell öv :D

Ami meg a vega övet illeti manapság már minden kell az embereknek, most fejeztem be a Valley nevu jatekot (kvazi egy walking simulator) még ott is lehetett választani hogy a főhősünk női vagy férfi hangú legyen (akinek a kommunikációja kimerült az 50 méteres ugrások utáni becsapódáskor felmerülő nyögésben )

2016.10.01 - 12:17,szo Technika HQ Telefonok - okosak és buták egyaránt ugrás a hozzászólásra

Magát az androidot hasznalni nem nehez, a kérdés az hogy importalni akarsz e valamit iOSrol

2016.10.01 - 08:29,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Windows~BT meg WS ugye mehet a kukába nyugodtan?

2016.09.30 - 18:56,p Moziguru HQ Anime - manga ugrás a hozzászólásra

rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=YPdA3z2vd-M&feature=youtu.be

mindig is tudtam hogy nagyon kemény ez a jiggly :D

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!