Hozzászólások

2026.06.25 - 16:17,cs Technika HQ Technikai hírek ugrás a hozzászólásra

sajnos nem elég cuki

2026.06.25 - 15:43,cs Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

Itt is sok a pityputty.
Csúszik a megolvadt aszfalt.

2026.06.24 - 10:26,sze Technika HQ Technikai hírek ugrás a hozzászólásra

Először én is azzal az infóval találkoztam ezzel kapcsolatban, hogy fixen 1x16 van mindben, és aztán láttam a lottery elméletet. Szóval én most bizonytalanodva vagyok el.

steam machine-eket nem selejteznek nálatok?

2026.06.23 - 18:17,k Játékok holdudvara Akciós játékok ugrás a hozzászólásra

Nem tudom. :-(

Hát mondjuk multizhatnánk remote-ban is... Az asztali gépem bírja.

2026.06.23 - 15:50,k Játékok holdudvara Akciós játékok ugrás a hozzászólásra

:-D
Sajnos azt nem úszod meg, mert az az egy, ami jól fut a notebookomon.

2026.06.23 - 15:07,k Játékok holdudvara Akciós játékok ugrás a hozzászólásra

Már egy ideje EA-ben van a második rész, de egyelőre nem túl meggyőző az elsőhöz képest.

Na vegyétek meg szépen 3 euróért! Nem hiányozhat a gamer PC-dről.
Ha egyáltalán nem játszol vele, akkor is megéri.

2026.06.23 - 14:15,k Játékok holdudvara Akciós játékok ugrás a hozzászólásra

nincs crossplay, ps+-om meg nincs multizáshoz.
de amúgy is ez nekem billentyűzős

A lanra pedig kéne mindenkinek, még az Ingen féle NERes gépekre is.

2026.06.23 - 10:04,k Technika HQ Technikai hírek ugrás a hozzászólásra

Sajnos elég hercig kis kütyü.
Kütyü-halmozóknak nehéz lesz nem akarni megvenni.

2026.06.13 - 10:56,szo Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

Az én nyomimba 7500 ft a gyári toner, ami 2000 lapot bír, 6 év alatt 2 darabot használtunk el. Nem vagyunk power esőerdő irtók, de időnként jó, hogy tudunk nyomni. Nincs kedvem ezen spórolni. Utángyártott van 800-4000-ig, ami arányaiban óriási különbség is lehet, de összességében nem ér annyit az egész, hogy ezzel én foglalkozzak.

Az eredeti kérdésem csak azért merült fel, mert már keletkezett 2 üres toner, és hátha a hulladékudvaron kívül máshol is beveszik.

Végül ahol megvettem az újat, annyit mondtak, hogy ők toner vásárlásakor bevesznek egy üres betétet, de ennyi. Akik foglalkoznak utántöltéssel, azok lehet, hogy beszámítanák, de nem árulta el, hol találok ilyet. :-D

2026.06.12 - 13:43,p Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Irigykedek azokra, akik olyan határozottan látják, mi lesz. Ott volt pl Ingen is a "dont fos"-sal.

Mindenesetre amikor a cloudot kezdték el nyomni, kísértetiesen hasonló szakértői elemzések voltak arról, mennyire lufi meg buzzword. Az speciel még nem pukkadt.

2026.06.11 - 11:03,cs Általános csevejfarm Mi jut eszedbe? ugrás a hozzászólásra

aucs
a napkollektorok megúszták?

2026.06.09 - 18:51,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

szar
se dűne 3, se toy story 5

2026.06.08 - 22:09,h Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

Nem követtem a pop2 játszási problematikát, meg értem, hogy a legális mód a preferált, de ilyen esetekre van ez a lehetőség is:
https://wiki.retro-exo.com/

2026.06.08 - 14:46,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

arra az a tudományos magyarázat, hogy gravitációs hajtóművük van, ami nem csak a járműre hat, hanem az utasra is. Viszont a járműnek nagyobb a légellenállása, így a motorosnak előre be kell támasztaniuk talppal is, hogy pozícióban maradjanak.

2026.06.08 - 12:56,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Sajnos elég bonyolult a sztori, rengeteg a réteg, és a karakterek is nagyon komplexek. A mi időnkben még tudtak gondolkodni a gyerekek, nekik készült ez a szövevényes alkotás.

2026.06.08 - 11:59,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Eddig futotta az AI szinkronra :-(

De itt minden megvan eredeti hanggal:
https://www.youtube.com/@MastersOfTheUniverse

2026.06.08 - 09:46,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

@Konzerv
egy kis he man lore AI szinkronnal :-D
https://youtu.be/fTJ1eqYySQY

2026.06.07 - 11:34,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

sztem is felesleges pótolni, jóval fiatalabb korosztály lehetett az eredeti célcsoport.
Nekem annyi az extra, hogy ez is egy szinte elérhetetlen nyugati cucc volt, az ezzel járó misztikussággal, a keleti blokkban szokatlan látványvilággal. Az egyik osztálytárs volt tele ilyesmivel; képregények, akciófigurák. Ugyanígy transformers, g.i.joe, meg a többi. Hozzá jártunk nyálcsorgatni, meg aztán számítózni.
Ezt neveztem he-man élménynek, amit persze nem lehet pótolni.

2026.06.07 - 08:25,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

a filmet még nem láttam, de ha teljesen kimaradt annó a he-man, nem a lore fog hiányozni, hanem az élmény. Ettől még amúgy lehet élvezhető a film.
rwurl=https://i.imgur.com/CLtvQyR.png

2026.06.06 - 10:02,szo Általános csevejfarm Mi jut eszedbe? ugrás a hozzászólásra

Kér valaki kiscicát?
A szürke már elkelt.
Az első képen az anyjuk is rajta van.
rwurl=https://i.imgur.com/IzZrp7z.png
rwurl=https://i.imgur.com/vly82Uk.png
rwurl=https://i.imgur.com/n1IiSQ5.png
rwurl=https://i.imgur.com/VBFY38x.png

2026.05.31 - 08:31,v Sport HQ Foci ugrás a hozzászólásra

Én itt a kő alatt azt sem tudtam, hogy Budapesten játsszák. :-D

2026.05.29 - 18:11,p Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

ismertek olyan budapesti helyet, ahol (kiürült) eredeti brother tonerért fizetnek betétdíjat, vagy beszámítják új vásárlásakor?

2026.05.28 - 22:27,cs Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

Nem pont erre gondoltam.
A teljesítmény csak egy komponens abban a képletben, hogy jól megy-e, és még csak azt sem garantálja, hogy gyorsan (ami még mindig nem azonos azzal, hogy jól).

2026.05.28 - 21:54,cs Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

Az kiderült már, hogy megy ez a luce?

2026.05.27 - 16:05,sze Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

titokban a legtöbben multipla és adam sandler rajongók

2026.05.27 - 10:18,sze Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

lehet, az elektromos ferrari is jó

2026.05.26 - 11:48,k Negatív HQ Rohadt! ugrás a hozzászólásra

Gondolod, majd rákattintok bármire, amit belinkeltél!? :-)

Én is belefutottam hasonlóba.
Nem használom a facebookot, csak arra van egy regem, ha be kell jelentkezni valamelyik link megnyitásához. Szóval pár éve, amikor fb-ra tévedtem, rendszeresen láttam ott index cikknek látszó reklámot, és rendszerint magyar celebbel/celebekkel volt megspékelve a tartalom.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!