Hozzászólások
Elsődleges fülek
gyorsetterembol a wendys a legjobb.
a cola sz@r, de minden reggel megiszok kb egy decit a kavem utan, a hatodik szal cigimhez(csakis az egeszsegesseg jegyeben)
ha topichoz hozzaszolva meg nem tudtok ti semmit, jon snow-k!:D
Kb mint amikor azon lovagol valaki, hogy Ricon miért nem cikkcakkban fut, mi nyilván tudjuk, mert láttuk egy csomó filmben, ő meg nem...
bocs, errol ez jutott eszembe :DDD
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=szcviFDt9xM
-mi van ebben, akkumulator sav?
-csak egy kicsi, az ize kedvejert.
Aaaaallat!
mondjuk en elfogult brolin fan vagyok.:)
table 19
aranyos romantikus blodseg, egyszer-lehetoleg holgy tarsasagban- siman fogyaszthato.
chips
nem ismerem az eredeti sorozatot-ez amolyan jump street/starsky & hutch szeru feldolgozas, jopofa okorkodes. michael pena nem szinesznek valo.
war on everyone
na ez allat jo! jo karakterek, jo humor, nem tulbonyolitott sztori. ideznem magamat:michael pena nem szinesznek valo. viszont alex skarsgard viszi a filmet. a srac meg lessz valaki, nagyon varom mar a mute-ot!
lol
idaig csak most jutottam el. vegig olvastam az ujabb hattyu halalat, majd latom az ozzy papa altal emlitett kuszobrol visszakopkodos/visszaovakodo jelenseget ujra.
megmondom oszinten, nem sejtettem, hogy mit robbantok ki (hosszutavon persze semmit, hiszen igaz, mindenkit elkuldessz az anyjaba, de megsem bannolnak ki, hiaba lepsz le sertodotten, ot perc mulva mar ujra itt olalkodsz) de szorakoztato volt. mostmar legalabb lehet rajtad is rohogni.:)
A kommented második felére nem reagálnék, mert szerintem megint részeg vagy
nyugodtan reagalj, nem voltam/vagyok reszeg. egy honapot egyedul toltottem itt vietben es sajat bevallasom szerint is minimum minden masnap be boltam allva-ez az idoszak elmult, de te es moken rendszeresen a szemelyeskedo -be vagy baszva megint/hulye alkoholista velemenyere nem adok -kartyat utitek fel minden alkalommal amikor a seggetekre utok.
:DDD
kocsog!
de jo volt, sry asycid!
ismet malaysia par napra. ugydontottunk, hamar visa run es kotelezoen tobb nap, miert ne tengerpart? szal irany georgetown!
szepen szetb@sztatok a kis samalamayalan onfenyezo/rajongoi topikjat, grat!:D
@Zax!
megertem a haragodat vajk ellen, az avatar valtos poenja eleg eros volt, de sztem boven megharcoltal erte. psi mentsegere meg azt hoznam fel, hogy meg mindig megprobal valaszolni erdemben minden egyes vadadra, frocsogesedre ahelyett, hogy csak siman kib@szna.
pedig hat a hozzaszolasaid kb azon a szinten mozognak a temaban hogyaszongya:
800-1000 karakter blabla
utso ket sor- a qrva anyatok.
szal el a kezekkel a modoktol, mert olyan turelmesek veled, mint anya a hulye gyerekevel.
mar megbocsass, de szerintem te vagy leginkabb bomlasztobb pontja az RW-nek. nem a porno, nem a pandora es nem vajk szemelyeskedo, "kicsinyes" bosszuallasa.
plane, hogy utalod (a'la samalayalan lanyka) mindenki kocsog, orokre elmegyek, csak en vagyok egyeniseg, csak nekem van igazam, csak en latom a filmek-jatekok melyseget, -aztan megis napi 50 hsz-t sz@rsz a forumra, ami 90 %-ban se nem erdekes, se nem hasznos-de legalabb flem kelto, vagy szemelyeskedo.
nezz magadba dude, mert olyan szinten atestel a lo tuloldalara, hogy idegesitobb es szanalmasabb figuraja lettel a tasasagnak mint moken-csak rajtad nem lehet olyan jokat rohogni.
egy regebbi verzional feldobtak Mcleodnak Kevin Mckiddet, sztem akkor qrva jo lett volna, de mara kioregedett.
kurgannak semmikep izomfiut valasztanak, hanem valami iszonyat karizmatikus figurat. nem a bicepszetol volt baromi jo clancy brown.
amennyit olvastam a sorozatrol, az altalad leirt idoszakban fog jatszodni.
-paran nyunnyorognek, hogy regen minden jobb vot (harc a szent foldert, hitetlenek meszarlasa, kecskek eroszakolasa) paran a vagyon es hatalom gyarapitassal lesznek elfoglalva, egy csomoan meg ellenuk intrikalnak jol. mikozben valami pletyi is terjeng, hogy feltunt a szent gral europaban.
szal valszeg visszafogottabb kardos-b@szos-partraszallos resz lesz, viszont sok politika meg intrika.
van meg olyan? en meg akkor felhagytam vele amikor meg jyhadnak hivtak.
ON
szergej lukjanyenko -egyesult orseg
hangulatos, izgalmas es kicsit szomorkas lezarasa(?) az orseg sztoriknak. en nagyon szeretem az osszest-bar amiket nem lukjanyenko irt azok sztem nem annyira jok.
dimitrijj gluhovszkij -metro 2033 -metro 2034
az elso tenyleg igen jopofa, bar tobb fejcsovalos dolog is szembe jon-foleg a legendak es a fenti vilag mesei, meg a mar elfelejtett haboruk ugyeben, mikozben gyakorlatilag 20 eve elnek a metroban az emberek, meg boven el az elso generacio, akik fent eltek az eletuket.
a masodik konyv olyan se fule se farka, tele unalmas filozofalgatasokkal es tok ertelmetlen befejezessel.
meg ez (Journey to the West: Demon Chapter) qrva jo sztem, kizarolag az elso resz.
ezen szinten rengeteget rohogtem, bar ez koreai. lassan indul be, de aztan fergeteges.
Az elmúlt fél évből van olyan film, amit ide bedobna valaki?
talan a lego batman.:)
a covenant meg olyan mint zuzu petalsal beszelgetni...
people of earth se1
intergalaktikus szovetseg titokban at veszi lassan a foldi iranyitast/megszallja a foldet (gyikemberek!!!444!). hibak persze becsusznak.
nagyon jopofa rohogos vigjatek sorozat, nehol mar angolos humorral, pedig amcsi. igazan szorakoztato.
justified se1-2
baromi jo, modern westernes hangulatu nyomozos sorozat, badass us marshal timothy olyphantal. egyelore nagyon bejon, az utobbi idokben altalam latott egyik legjobb. nem tul dramai, hogy nyomaszto legyen, nem tul konnyed es vicceskedo, hogy blod legyen de azert van benne minden.
nekem nagy kedvencem.
mondjuk nem a mozifilm, hanem a sorozat -ami az iro szerint is sokkal jobb lett.
persze, hogy! jamie cercei mellett kiskutyava valtozik. ha vegig gondoljatok minden utosebb jelenete akkor jatszodik amikor nincs a kozeleben a csaj.
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=ST2H8FWDvEA
a kovetkezo nehany evben erre fogok ebredni, ugy dontottem.
vegig neztem. mijafaszvoltez? nem twin peaks az tuti. lynch papanak elgurult a gyogyszere.
ez igen hangulatos! viszont remelem a karakter modellek es animok csak placeholderek, mert azok viszont ugyanugy neznek ki mint a regi stalkerben. (bar azon is tulteszem magam, ha jo a game)
oh dude, elfaradtam benned. nincsennek erveid, nincsen tapasztalatod szinte semmiben az eletben. mesevilagban elsz es rajtad kivul minenki luzer.
egyel fenyt.:)
:DDD
ebbol latszik, hogy meg egy rendes pofonhoz sem volt kozod sosem. nekem az ot eves gyerekemnek is sikerult mar a domperevel ugy szajba vernie, hogy szetnyilt az also ajkam-persze veletlenul.
nyilvan nem vagyok olyan kemeny mint te, bar 11 eves koromban kezdtem a kuzdosportokat.
a legutobbi csajom a 173 centijevel meg 50 kilojaval mi kart tudott volna tenni bennem oszinten?
mondjuk orrba basz egy boros uveggel. de sztem te akkora nindzsa vagy, hogy ilyen nem fordulhat elo veled.
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=QMVUauervdM
ok, bar ugy emlekeztem volt valami muvesz topik is direkt a kenyszer ceruza forgatoknak meg fentebb mintha smalamayan kisasszony is eppen a sajat kreativitasat fenyezte volna. de np, my bad.:)
:D
ezen most hangosan felrohogtem!
ezt nem ertem, de semmi gond. :)
jahogyugy. sry, sosem tudom eldonteni melyik topic van a sajat artoknak fenntartva.:)
csak szegyenkezve leskelodok es nemtom eldonteni mar, hogy azert kezdtem el inni mert kiegtem, vagy azert egtem ki, mert elkezdtem inni.:D
az nem a sznajper/berepulopilota/(talan) feketeoves 3D mester volt?
a nickjet le sem merem irni.:D
georgetown qrvajo hely! penang szigeten van (vagy pening, ahogy lattam a legtobbszor ok maguk sem tudjak hogy kene irni), malaysia masodik legnagyobb varosa es relativ tok kicsi. palmafas tengerparton, a sziget szelen a dzsungelbol kiharapva. egyik fele a zsufi, brit megszallasbol maradt regi epuletekkel, masik fele szuper pofas kis kertes hazakkal tele rakva. nehol felhokarcolo meretu lakohazak, az egyszeruseg kedvejert.
a leginkabb orrba vago kepzavar (plane igy GoT szezon kozepen) a palmafakat megszallo millionyi varju volt, akik valami elb@szott szemtelenul, akar a tanyerodbol is lopnak ha egy-ket meterre eltavolodsz az asztalodtol. amikor meg ulsz es eszel, leszallnak korulotted es folyamatosan kiabalva koveteloznek. kedvencuk a koktel cseresznye, mint kikiserleteztuk.
eddigi azsiai koborlasunk soran a masodik hely ahol azonnal azt mondtam, hogy tudnek (es szivesen) elnek is. kelloen civilizalt egy nyugati embernek (plazak minden foldi joval, sztar wars ezust/arany szobor uzlettel, mcdonalds, burger king, wendys, pizza hut)de mellette meg klasszik kinai/viet kiulos sorozos kajalda, a szomszedban meg arab sishkebabos.
sajna ok is a rossz oldalon kozlekednek.
egy ornitologus a nacijaba elvezne -imadom a madarakat-annyifele fajta csoda ropkod es trillazik mindenhol. az utcan a gigantikus fak tetejen (a belvarosban!) gibbonszeru, nagy szurke majmok ugralnak, az elektromos vezeteken kozlekednek fatol faig. ha talalsz egy kis parkot, vagy fuves irtast ott meg kis barnamajmocak birkoznak csillioszamban.
az arak szinte ugyanazok mint kualalumpurban-szal most nem reszleteznem ujra. ami erdekes vlt, hogy ugyan a szallodaszobank majd ketszer annyiba kerult mint KL-ben (mondjuk ketszer akkora is volt tokeletes felszereltseggel es kiszolgalassal) a szallodai fogyasztas teljesen atlagaras volt. ugy az etteremben mint a koktelbarban-de meg a szobaszerviz is elfogadhato aron mukodott, ugyanaz a cucc amit napkozben az etteremben rendelsz, egy-ket petakkal dragabb volt max.
ennek az okat is megfejtettuk, rengeteg a nindzsa csaj(muszlim), ok nem tudnak full plate+nindzsa maszkban a csaladdal enni, csak ott ulnek az etteremben es pofozzak a suttyo kis arabianus kolkoket, amig apa zabal, aztan felmennek a szobaba es rendelnek szobaszervizen kajat.
szal szuper hangulatos, csak ajanlani tudom. ha malaysia akkor georgetown! (a KL repter egy agyrem, arra mindenki keszuljon fel!!!4)