Hozzászólások

2017.06.26 - 12:29,h Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

@harvy!

Epinephrine stimulates the central nervous system and increases blood pressure, breathing, and heart rate. As with drugs such as cocaine and heroin, nicotine increases levels of the chemical messenger dopamine, which affects parts of the brain that control reward and pleasure.

amugy meg raadasul a nikotinnak erkepzo hatassal van az agyra, ami serkento erzest ad-nem veletlenul szoktak hanyni a nem dohanyzok, gyakorlatilag szedit.

@brianaspirin!
sztem a legnagyobb hosegben az igazi jo ital a froccs -pedig magam is sor parti vagyok egyebkent.:)
(bar itt vietban vannak a bia hoi-ok, olyan kocsmak ahol altalaban nagyon mocskos muanyagpoharban adjak a sort a hordobol, alig szensavasan, jeggel. na annak meg nagyon jo husito hatasa van, a jeg miatt ihato marad es raadasul nem csap kupan az otven fokban. raadasul ezeken a helyeken szoktak lenni sztem a legjobb helyi kajak is-pedig nem vagyok viet food rajongo)

2017.06.26 - 10:53,h Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

aztán az egyik kocsmás este alkalmával amikor már volt bennünk pár pohár pia addig cukkoltak, hogy elvettem egy szálat és dühből kb 3 slukkal végigszívtam.
lettem tőle olyan szarul, hogy az éjszaka hátralevő részét asztalon fekvéssel és hányással töltöttem.
nem szerettem meg a cigit :)

teljesen megertem. erdekes, soha semmilyen tarsasagban nem futottam bele ilyen ciki-nem ciki a cigi temaban, soha senki nem probalt rakenyszeriteni es semmilyen divat-nem divat erzes nem vitt ra es azota sem futottam bele ilyesmibe, 20-25 ev dohanyzas utan.(mondjuk en sztem egy generacioval korabbi vagyok sztem) de ahogy mar irtam katonaeknal minden osszejott es sajna addikciokra hajlamos, onkenyezteto tipus vagyok.
erdekes a fiam amikor elvittem NIN koncertre kert egy szalat es kozolte, hogy bulikon elsziv egy-kettot, de meg csak le sem tudozi es nem szokott ra, csak vhogy jolesik neki.

2017.06.26 - 10:00,h Mosoly HQ Kisgyermekes apukák ugrás a hozzászólásra

meg ne keverjük össze, a hidegfejű nevelési célzatú 'testi fenyítést' az önkontrolltalan ütlegeléssel

ne is. de szerintem kiegyensulyozott korulmenyek kozott kello intelligenciaval teljesen kikerulheto es szuksegtelen a testi fenyites. az inkabb mindenkor a szulo turelmetlensege es tanacstalansagara utal-hiszen nem tud szavakkal hatni a gyerekre elegge.
"az eroszak a gyengek vegso menedeke"-asimov
inkabb be kell tolni a gyereket valami kuzdosportra (lehetoseg szerint tradicionalis azsiaira, ahol meg a mogottes elmeletet is oktatjak), ahol kontrollalt korulmenyek kozott ismerkedik meg a fizikai fajdalommal es raadasul rengeteget ad az onkontrollhoz, kitartashoz, stb...

szerk
pszi apo, akar at is dobhatnad a fenti beszelgetest a gyerekes topikba sztem.:)

2017.06.26 - 09:52,h Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

ez nagyon jol hangzik, de sztem oltari nagy kamu. en es a kornyezetemben elo csillio ember azonnal eszrevenne ha alkohol mentes sort kapnank (plane, hogy a masodik-harmadik utan szoktam kerni az elso dupla viszkimet-abbol hol szereznek alkoholmentest?:D).
az iz elteres kb a dietas es a sima kola kozotti.
amugy a jo buli hatasfoka nem az alkohol mennyisegen, hanem a tarsasag milyensegen mulik elsosorban-tehat ertem mit akarnanak mondani a dologgal.

2017.06.26 - 09:17,h Mosoly HQ Kisgyermekes apukák ugrás a hozzászólásra

itt alapjaiban van elrontva a dolog, ha igy viselkedik nyilvanosan. ha idaig eljutott, egy pofon mar nem rakja a helyere a dolgokat sajna - figyelem hianyos a csemete.
egyik kedvenc nevelo celzatu mondatomat a from dusk till dusk till dawn-bol loptam:
ne azt csinald amit en, hanem amit mondtam!

2017.06.26 - 09:13,h Mosoly HQ Kisgyermekes apukák ugrás a hozzászólásra

a gyereket nem verni kell hanem tanitani, megertetni vele hogy miert nem mukodik az amit epp szeretne.

evvel teljesen egyet ertek-es tapasztalati uton is igazolni tudom. egyetlen egyszer kapott a kisfaszi egy nagy tockost tolem, de utana meg is magyaraztam neki szepen a mierteket. mostanra egesz ertekelheto kis(nagy)krapek lett.:)

de nem neked kene itten peldat mutatni, hogy ne offoljuk szet az adott topokot, erre lovod a magaslabdakat.:D

2017.06.26 - 08:52,h Mosoly HQ Kisgyermekes apukák ugrás a hozzászólásra

naja, de egy olyan orszagrol beszelunk, ahol bemesz a boltba es a jogsid bemutatasaval vehetsz egy shotgunt/vadaszfegyvert. fel automata karabelyra (full automatara meg kulon engedely kell ami talan korulmenyesebb), maroklofegyverre kell engedely, ami gyakorlatilag 3-4 nap atfutasi ido-amig lecsekkoljak, hogy buntetve voltal e (gyak erkolcsi biz.).

2017.06.26 - 06:13,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

mostmar van egy-ket plaza, ahol van jo minosegu mozi is. a viet mozi kultura (sajnos szinhazra is ugyanaz) ami miatt nem lehet/nem erdemes itt moziba menni.

2017.06.25 - 21:05,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

mert kibeb@szott sokat fiztett az USA (meg az EU is) az aknementesitesert es karteritesert. abbol gazdagodott meg a jelenlegi viet elit. lambo, ferarri, royce royce, bentley... napi otot latok mindbol.

2017.06.25 - 19:03,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

pedig tenyleg, simaliba. csak a vilag nem valtozik korulotted-szal meg depisebb volt mint altalaban. de muszaj volt, mindenki avval jott, hogy nem birod ki, nem allod meg, alkoholista vagy stb-az orvos is aszonta-szal lenyomtam, de jobb nem lett, csak fogytam 20 kilot.:D
viszont egy pillanatig nem gondolkoztam utana, egy talca sor ket uveg jameson es hajra!:D
szerk
de legalabb tudom, ha akarom megallom, hogy ne igyak. csak nem akarom :DDD

2017.06.25 - 17:56,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

nope. az cambodia. tudom, hogy szeretnel okosnak tunni minden temaban, de en itt elek.:)

2017.06.25 - 17:54,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

kb ezt probalom en is elmondani...

2017.06.25 - 16:24,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

en mint rutinos alkoholista, eleg jol eltom jatszani, hogy jol erzem magam-megha nem is iszok, mert pontosan tom mi megy vegbe a kis reszeg agyukban.
viszont en azt is megertem ha valaki nem iszik -nagyon jokat bulajoztunk egy kollegammal aki csak lajtkolat tolt buliban, de tancolt, enekelt a reszeg tarsasaggal-senkit nem zavart, hogy nem iszik.
a keserusegedet sajna nemtom kezelni, rossz a barati tarsasagod, sry.:(

2017.06.25 - 16:18,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

jah. en is divatbol elem az eletem. remelem ezt a metro/homo szexualitast nem teszik kotelezove.:D
szerk
meg hogy ez a heteros dolog nem megy ki a divatbol, mert akko' rab@szok :D

2017.06.25 - 15:01,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

igazabol sor+whiskey, mert a 40 fok arnyekban semmi szilardat nincs erod lenyelni.:D
szerk
najo egy kis hagymas bab szalonnaval, neha :DDD

2017.06.25 - 14:13,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

akik nem dohanyoznak es/vagy nem isznak azok talalnak ki ilyen okossagokat sztem. tuti, hogy akik nem szexelnek azok azt is megmagyarazzak vhogy. nekem is van elmeletem mindegyik fuggosegre:
qrvajolesik.:)
szerk
amugy az oral fixation elmelet eleg regi cucc, google a jobaratod.;)

2017.06.25 - 13:57,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

meg lehet állni, 1-2 pohár után, aki meg megsértődik ezen, az kapja be

epp azt mondom, ha kihuzod az elso par orat, ahogy a fennt emlitett esetben, utana egy felig teli vagy teli poharral, tok jol el tod "kapraztatni" a kozonseget. eszre sem veszik, h iszol e vagy sem, ha valaki radborul, hogy igyunkvazzemostasztan akkor kitorsz egy jo hangos YAAAY igyunk vazze-ba es jol korul mutogatod a poharad, odaverodnek meg minimum 2-3-an es eszre sem veszik, hogy te pont nem iszol.

2017.06.25 - 12:36,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

haver, tudom, hogy te masik dimenzioban elsz en viszont vietnamban.
just sayin'

2017.06.25 - 12:34,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

thx-igazabol semmi, csak elhatarozas kerdese es mint irtam a legnehezebb resze nem a nem ivas, hanem a tobbiek (es a humoruk) elviselese volt a bulikon.
(evente otthon kotelezo orvosi vizsgalat-a masodik evben otthon aszonta a doki-a majambol kimeno analfabetagammam valami rettenet, mijafaszt muvelek? mondtam iszok es dohanyzok. erre aszonta, legkozelebb mielott hazameek csinaljak egy 90 napos kurat adott vmi majregen bogyot, ketto minden napra-qrva draga volt- voltak napok, hogy elfelejtettem bevenni mert annyi melo volt, vagy elutaztam es nem vittem azt a szart, ezert tovabb nem ittam, amig a bogyo el nem fogyott, igy lett kicsit tobb mint szaz nap. mikor visszamentem a doki a fejet csovalta a teszteredmenyre-hat ez sem tul jo... szal azota tottom megint:D)

2017.06.25 - 12:26,v Oldalügyek Hírek a Rewired figyelmébe ugrás a hozzászólásra

off
az nemtom megvolt-e: a minap egy zsaru a szolgalaton kivuli kollegajat lotte le az usaban mert az is nigga volt a szerencsetlen.:DDD

2017.06.25 - 12:21,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

nem-nem, felre ne erts, nem lebaszni akarlak, hanem tanacsot adtam. persze honnan ismerned az beb@szcsizott emberek viselkedeset, hiszen nem jarsz tarsasagba.
amikor en toltam a szaz napos alkohol mentes kuramat, hamar rajottem, hogy az enyem az unnepronto szerep a bulikon. vagy rajtad viccelodnek, hogy jozan vagy, vagy baszogatnak, hogy mee nem iszol? szal a legecerubb ha elfogadsz egy sort meg egy felest, mindkettobe belekortyolhatsz-vagy eleg ha csak ugy csinalsz-es mindig amikor betalal valaki hogy igya velem vazze, csak felemeled a poharad koccintasra. mikor a tobbiek reszegek, ugysem kovetik, hogy igazabol lof@szt sem ittal, csak vigyorogj es tegy ugy.;) egyszerubb mint a reszeg banda celtablaja lenni, sot nekem nagyon tanulsagos volt, magamat (illetve mas sok reszeg embert) latni kivulrol.:D

2017.06.25 - 12:15,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

elore felek, mi tortenik ha nekem a WW sem tetszik... mar meg sem merem nezni, pedig direkt varok jo verzsonre-nehogy a felbontas hianya miatt legyek szaralak.
btw

Airplane!
Airplane!!

meg mindig allat, konnyesre rohogtem magam! (sajna ezek sem elerhetok 4k-ban)
top secret
kb ugyanaz mint fennt, az akkori wal kilmert nem rugnam ki az agyambol! persze ranezesre hillary -a no akinek a mellei fittyet hanynak a gravitaciora-jobban bejon, de ma mar nem divat a straigth hetero hozzaallas.:D

2017.06.25 - 12:04,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

attol jo arc, hogy nem iszik? azert beszelni szokott...
:D

2017.06.25 - 12:03,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

És szerintük most 32 évesen fogok hirtelen egy varázsütésre alkoholista extrovertált szexszimbólummá válni :D

szal ha elfogadsz egy reszeg havertol egy pohar alkoholt amit a kovetkezo fel-egy oraban a kezedben lobalsz es bele sem iszol-csak mindekivel koccintassz aki a kovetkezot hozna, maris alkoholistava lettel?

most mit csináljak üssem ki a kezéből a poharat?

en erzem itt a szocialis kepessegek teljes hianya,t vagy tenyleg ilyen szelsosegesen hulyenek kell lenni ahoz, hogy eletben maradj?

a fentiek tukreben-ha mar minden szar volt, minek jarsz egyaltalan barmifele tarsasagba? inkabb epits tornyot sztem ahogy minden tisztesseges varazslo teszi.;) (esetleg foldalatti labirintust)

2017.06.25 - 08:50,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

dude, ez kb olyan mintha a mezesheteken hagynad fakepnel almaid csajat mert a testedet akarja allandoan.
a legjobb idoben adtad fel te ostobenko!:D
szerk
csak hogy tanulj is: be kellett von tinglitangliznod a tancter kozepere egy idult vigyorral es csak kivarni...

2017.06.24 - 13:42,szo Mosoly HQ Boldogsághangulat és örömbenüvöltő-szoba ugrás a hozzászólásra

tok jo! en veled orulok!:)

2017.06.24 - 09:26,szo Játékok holdudvara MMO-k: súterek és RPG-k egyaránt ugrás a hozzászólásra

en most ezzel tolom:
http://store.steampowered.com/app/506540/Last_Man_Standing/

battlegrounds masolat meg koraiban, ingyer. leb@szajtanak egy jo nagy szigeten minden nelkul es usgyi. van mindenki-mindenki ellen, van csapat alapu meccs, van gyakorlo (tet nelkuli, respawnokkal, map megismeros) meccs. gyogyitas, fegyver, loszer, pancel utkozben szedheto fel. a terkepen tok rnd szorja szet a jatekosokat, rutinon es mazlin mulik ki milyen felszereleshez jut. penzert ill. xp-bol jovo aranyert csak kozmetikai cuccokat lehet venni. ahogy fogy a player szam, a sziget korul levo barrier elkezd osszemenni (mapen es a minimapen is kovetheto, szol elore a game, h 30 masodperc es indul, szal futas a belso teruletek fele) ha kintrekedsz meghalsz igen gyorsan.
eddig otodik volt a legjobb helyezesem, de az utolso huszba rendszeresen sikerul bekerulni nemi turelemmel es mazlival.
adrenalin pumpa.

2017.06.23 - 14:02,p Játékok holdudvara MMO-k: súterek és RPG-k egyaránt ugrás a hozzászólásra

inkabb az hogy amikor en reggel felkelek, a legtobb RW player akkor fekszik le csicsikalni-es forditva.:)

2017.06.23 - 13:13,p Játékok holdudvara MMO-k: súterek és RPG-k egyaránt ugrás a hozzászólásra

epp szedem ezt az argo nevu ma megjelent ingyenes arma3-bol keszult valamit a steamrol pl. bar a tavolsag miatt valszeg ugysem ugyanazokat a szervereket hasznalom mint a tobbiek, az ido eltolodasrol nem is beszelve...

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!