Hozzászólások

2026.01.16 - 14:12,p Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

meglassuk, mint irtam meg total az elejen jarok. mivel igazi os hardcore gamer vagyok, ezert (ahogy kb minden mast is) a legkonnyebb fokozaton tolom. :D

2026.01.16 - 11:04,p Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Fackham Hall

jesszum ezt az okorseg tengert! amolyan csupasz pisztoly csak meg betegebb, angol humorral. xD

2026.01.16 - 10:55,p Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

Phoenix Point
epphogy csak tul vagyok a tutorial kuldiken, de ez eddig egy az egyben XCOM, szal valoszinuleg hulyre jaccom magam vele. anno tokre vartam, aztan total elfelejtettem, hogy kijott, letezik. igy mostmar legalabb mindenfele DLC-s javitott atomtamadas verzioval jacchatok.:)

@Gabika!!!

2026.01.07 - 11:55,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

dude! bevettel egy Zax tablettat vagymijafasz? xD

ne nezzel ilyet, nem kotelezo. nezzel muvesz filmeket, de azt sem kotelezo.

Nektek nem volt Anyátok, aki rátok szólt volna, ha ilyen elmebeteg dolgokat néztek/csináltok?

nem dicsekves keppen, de nekem meg mindig van. nagyon roszneven vennem, ha meg akarna mondani mit nezhetek/csinalhatok 53 evesen. de roszneven vettem volna mar 20 evesen is, mivel azota a sajat eletemet elem.

Vagy nincs csajotok, akik 1 másodperc után rosszul lennének tőle, hogy egyáltalán a gondolat megfogalmazódik bennetek, hogy ilyet nézzetek?

nincs csajom, felesegem van. ha neki nem tetszik valami nem nezi meg velem, de nem szol ram hogy en mit nezzek. szep kis kapcsolat is lehet az olyan...

Vagy nincs gyereketek, akinek sose mutatnátok ilyen szennyet?

de van. es o is azt nez amit akar. 33 eves bazeg.

eszem faszom megall ettol az ujhullamos woke mentalitastol, hogy nem eleg hogy nekem nem teccik valami, neked se tessen mert nekem nem teccik. hat hogy a faszba gondolkoztok ti emberek? ti szartatok a vilagegyetemet, hogy mindennek korulottetek kell forogni?

2026.01.06 - 11:36,k Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

engem meginkabb a hunt-ra emlekeztet, de a kerdes marad-es akko mi van? :D
-siman fel lehet sorolni az elmult harminc evbol legalabb ugyanannyi buddy cop filmet amik alig kulonboznek es megis tok szorakoztatoak. ;)

2026.01.06 - 07:40,k Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

twisted metal SE2
nagyon jol szorakoztam ezen is ahogy az elson. veresen komolytalan.

malice
ez nekem ilyen white lotus kopinak tunt, sokkal kiszamithatobb es komorabb hangvetelben. egynek mindenkepp erdemes sztem a szineszek miatt is, meg mert minisori.

2026.01.03 - 12:12,szo Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

nyilvan nalunk is igy van, plane, hogy kb zero a szocialis eletunk es mi majd 20 eve tapasztaljuk ki egymast.;)
de pl en tudom, hogy mi az ami ot total hidegen hagyja (pl horror filmek) es szeretem annyira, hogy ne eroszakoskodjak, hogy csak az en kedvemert nezze meg.
illetve letrehoztunk egy rendszert. megegyezes alapjan en megnezek egy filmet ami ot erdekli, o megnez egy filmet ami csak engem (es ismerjuk egymast annyira, hogy azert nezessunk meg a masikkal ilyen filmet, mert tudjuk, hogy a vegeredmeny mindkettonknek elfogadhato. pl most megneztem vele a bugoniat, ami vegulis szorakoztato volt, de csak magam miatt tuti nem neztem volna vegig, mert kinlodosan beteg film)

2026.01.03 - 09:55,szo Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

oh, hat akkor egyutterzesem.
no nelkul is lehet sorit nezni amugy. meg alvo novel is. meg ilyenek... :D

2026.01.02 - 21:49,p Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

mint irtam en meg ott sem tartok. az elso evad nagyon tetszett. majd ha kijott egyben elkezdem a masodikat is. ha nem teccik, hidd el, le irom azt is. az hogy kinek a noje min alszik be, meg ki porgeti at a parbeszedeket mer uncsik, engem nem befolyasolnak. eltom donteni magamnak. asszem. ;)

2026.01.02 - 12:34,p Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

tul jo, hogy cafatokban nezzem, majd egyben.

2026.01.01 - 11:48,cs Általános csevejfarm Egyéb, ami olyan... egyéb! ugrás a hozzászólásra

nekunk eleg szupcsi lett. ocsikem atugrott szilveszterezni londiniumbol es szulinapomra/karira upgradelte a gepemet. nem sokat voltunk meg jozanok. :)
SZERK
amugy mindenkinek boldogat es sokat mindenbol!

2025.12.21 - 22:28,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

running man
sztem qrva jo volt. a srac meg extra jo volt benne. amugy lee pace egy isten es kar, hogy nem vagyok buzi!

2025.12.15 - 10:59,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

wake up dead man
teljesen jo lett, ahogy az eddigiek is. :)

2025.12.13 - 11:53,szo Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

addig is:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=0_mxakFhTU0
es ez mar masodik resz. megyek is a konyvtarba megkeresni az elsot. ;)

2025.12.06 - 09:34,szo Negatív HQ Elhunytak ugrás a hozzászólásra

@Moken, Zax
es a MK csak egy dolog, de ha barhol barmiben is azt hallom/olvasom hogy jakuza, nekem mindig az o arca meg a szenne tetovalt inas teste villan a fejembe. nagyon csunyan tudott nezni es total hiteles volt azokban a szerepekben, megha ilyen kis B-s akcio filmek is voltak.

2025.11.28 - 16:42,p Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

of ash and steel
hoooly sht! optomalizalatlan, ronda, bugokal es gliccsekkel teli szornyeteg. iszonyat kezelhetetlen es tul komplikalt rendszerek vannak benne.
gyakorlatilag egy gothic klon es imadom :D

2025.11.17 - 08:26,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

roofman
jopofa, aranyos. mivel megtortent esemenyek alapjan keszult ezert eleg kiszamithato. channing tatum vegre megint szineszkedik.

good fortune
jopofa, aranyos. nehol egesz jo a humora - bar a foszereplo indiai srac engem baromira irritalt, de kivaltja ot a szineszi jatekra itt eppen teljesen alkalmatlannak tuno keanu reeves, pusztan a jelenletevel.

2025.11.15 - 10:29,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

szorry haver, nekem ennyi a tapasztalatom a temaban. csak probalnek segiteni. amugy asszem nekik is valami otodik-hatodik beultetesre jott ossze.:(

ShowHide spoiler #

SZERK
es amugy a gyerek dolog overrated, vegyetek egy kiskutyat. olcsobb, kedvesebb es lojalisabb.

2025.11.15 - 06:34,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

emlekeim szerint kicsivel harminc alatt volt amikor elkezdtek.

2025.11.14 - 15:51,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

nekem volt egy haver/kollega aki ugyanezzel szenvedett, de ott a csajt olyan durva hormonkezelesnek vetettek ala, hogy a vegere ugy nezett ki mint egy felig kinyomott kempingsajt, egy babzsak, egy felig ures tejeszacsko. ok is lombikoztak. viszont osszejott a baba valami 6-8 ev szenvedes utan.
azert gondolkozzatok el, hogy megeri-e. (es nem az anyagi oldalarol beszelek nyilvan)

2025.11.14 - 07:41,p Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

lol
ranezesre azthinne az ember, hogy terry gilliam film, annyira orultnek tunik. engem megvett sam rockwell-el alapbol. :)

szerk
BTW mi a turo van eltorve az IMDB-n? mostanaban tok fura dolgokat muvel. ennel a filmnel is pl aszongya:

Stars
Stevel MarcTanya van GraanCassiel Eatock-Winnik
szamomra semmitmondo nevek, mikozben jaccik benne egy sam rockwell, egy michael pena, egy zazie beetz. :-/

2025.11.13 - 10:07,cs Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

az uj frankenstein
hu. ez nekem is faj, de Mokennel ertek egyet. tul dramatizalt, tul jatszott-ripacskodo, kib@szott lassu, unalmas a latvanyelemekre es a szines szagos diszletekre/irrealis kosztumokre es latvanyos beallitasokra epulo almestermu, mint a noszferatu.
jah az emlitett elso unalmas resz ami szerintetek fel ora az egy ora. a szornyet az otvennegyedik percben kezdik osszerakni es az is tele van olyan sok gusztustalan es felesleges gorefest-el, hogy rosz nezni. de a latvanyossag a lenyeg, ahogy minden masban is. es meg utana is marad unalmas-plane ha olvastad az eredetit.
sztori hu? hat qrvara nem. karakterek, tortenetszalak, amik emlitve sincsenek a konyvben-de itt a dramaisag kedveert beleirtak oket. (en minimum haromszor olvastam az eredetit. egyszer meg kolok koromban magyarul (vagy tobbszor) aztan nem is olyan reg ketszer is angolul.)
en nagyon szeretem del torot, de ez egy unalmas, diavetitore irt szines szagos latvanyterv, nem pedig egy jo film.

2025.11.12 - 09:05,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

haha!
ugyanez nalunk! :)

2025.11.11 - 10:03,k Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

naon szivesen. :D
ami fontos, hogy remelem nem tul eros a horror vonal-a mostani kolkok ingerkuszobe olyan magasan van, hogy elkepzelni sem tudom. (nekem spec ket dolog jut mindig eszembe, az egyik amikor a jaws ban elobuggyan a leharapott fej a vizalatti hajoroncsbol, a masik amikor az utolso csillagharcosban megmutatjak a mimiket akit a foszereplo helyett a foldre kuldenek es kinez a pokroc alol ilyen elolvadt gyurmaarccal-es en ezektol rosszul aludtam napokig) szal remelem ez nem lesz tul sok ami ebben van, megha horror is. viszont a sztori jo, a karakterek erdekesek es megjobb a karakterfejlodes ami van benne. nehol kicsit szajbaragos, de sztem kolkoknek pont jo. olyan az egesz mint egy anime/manga sori, de felnott fejjel is elvezheto mint egy jol osszerakott pixar film. majd meglatjatok, ha kiprobaljatok. ;)

2025.11.11 - 08:57,k Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

nezzetek meg egy ket koreai horror sorit. azokban mindig ilyen a foszereplo. a legjobb sztem:
Sweet Home
tuti raizgul (plane h kpop fan) es meg te is elvezni fogod, mert nem rosz.

SZERK
elso evad trailer:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=7rI56NmD33Y

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!