Hozzászólások
Elsődleges fülek
Amúgy meg nem őszülök hanem George Clooneysodok :D
Maradok továbbra is asex :D
Dante írta: Baszki, láttatok már ilyet? Vettem egy mozgásérékelős lámpát a beállóhoz (Lidl) és miután feltettem, a fal túloldalán lévő SZOBÁBAN is érzékeli a mozgást egy ponton a vastag fal és szigetelés MÖGÖTT.
WTF
Nem a Dune edition kellett volna megvenni :D
Iskolák előtt tökjó egy SUV:
rwurl=https://media.tegna-media.com/assets/WTHR/images/bda69105-fd2f-40b1-bff2...
Minek rontanam el a villanyt fake brummogassal meg valtoval? :D
Ez ilyen burzsujoknak valo akik már nem kérik vissza az apropénzt? :D
Hát de a tulipánhagymákkal spekulálni kell nem elültetni :D
Biztosan default van ilyen molino csak a datumot kell cserelni :D
Gabika írta: na passz, azt nem figyeltem. de egyreszt ripli hangja, masreszt meg amikor mondja bishopnak hogy tartsa tavol tole magat az a 95-ben van.
Amelyikben elhangzik hogy nyald ki a szemfenekemet az ébredésnél :D
Az csak egy intro gonosz a főgonosz Conor McGregor :D
rwurl=https://dmxg5wxfqgb4u.cloudfront.net/styles/athlete_bio_full_body/s3/202...
rwurl=https://preview.redd.it/the-humor-is-racism-v0-0eatot9pi4pc1.png?auto=we...
Akkor meg kell nézni az eredetit hogy jobban tudjuk majd fikázni :D
És soha nem elolvasni utána a mangát :D
Magáról bármit tudó cselekvőképes homeless alapból science fiction :D
Hát ez sem maraton futó :D
Nekem a legjobb én megnezem a filmeket de nincs velemenyem :D
Asycid írta: Nem volt röntgen most.
Bnomnek 2 implantra + korona 850K-t mondott. Na. Az már valami 🤣 Nekem 2 éve 2 korona (svájci valami top-notch minőségű) volt ugyanitt 100K, mindkettő gyokerkezelt fogra.
Mindegy, lényeg, hogy a pultnal ülő cicának friss ajaktoltese volt 😅
jesus en még 3 millaval szamoltam hogy rendbetehetem az életem (van vagy 12-14 normalis fogam kozepen, az őrlők azok cserélősek/hianyoznak) akkor amelle hitel is kell :D
netto 350ert tovabbra is barkit elteszek lab alol :D
Hát nyilvan benne van hogy hazudik :D (neten 3x annyi sebesültet tippelnek még)
https://www.washingtonpost.com/world/2024/02/25/ukraine-war-casualties-zelensky-russia/
Zelensky says 31,000 Ukrainian troops have been killed since invasion
https://threadreaderapp.com/thread/1761453249180168647.html
Elméletileg tavasszal jön majd mozgósítás, onnan 2-3 honap mire bevethetoek lesznek az emberek addig szopás
Ahh yes, the negotiator :D
Taktikai Konzerv írta: https://www.techpowerup.com/319073/intel-core-i9-14900ks-draws-as-much-a...
Intel Core i9-14900KS Draws as much as 409W at Stock Speeds with Power Limits Unlocked
6,2GHz max turbo... wtf :OOOOOOO
amúgy mivel lehet ezt lehűteni? :D
A válasz mindig a réz :D
rwurl=https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rXg6RftPxvYyuHDWxXMWn4.jpg
Még Cage...Kane...Cablere sem? :D
Phew, kész szerencse hogy még csak 39 éves vagyok és az is a PC előtt :D
nekem csak egy torrent server kene vagy 4 tb hddvel mert tesommal folyton leszedjuk ugyanazt a sorozatot egyeztetes nelkul :D