Hozzászólások
Elsődleges fülek
Nalatok is van ajto a két szoba között? :D
Az jó lenne mert a mostani már forogni se tud :D
Lehet hogy a szunyoghalo megfogja a levegot de a szunyogokat is :D
Amugy hajnal 2kor kezdett el hulni, 4re már le tudtam menni 29re is...hogy aztán 30.3ra kelljek, undoritoan szar itt elni klima nelkul, kereszthuzatot se tudok csinalni, siman szelloztetesnel meg gecinagy a zaj (szerencsere az ANC fules megfogja eleg jol de mar kicsit unom hogy bedugott fullel kell elnem folyton)
30.4 fok idebent úgy hogy tárva nyitva az erkély ablak és ajtó (kereszthuzatot nem tudok csinalni, klimara nem fussa), ha kikapcsolom a PCt talan tudok nyerni fél fokot.
És ma volt 37 fok, következő 3 napban lesz 39-40 :D
Nekem tetszett, bár néhol nagyon lelógott a CGI
A tőzsde meg arrafele elég fake, nemhiaba a legjobb befektetés az ingatlan (amibe soha nem koltozik be senki mert egy ghosttownban van a vilagvegen) :D
És a 2-4 hol marad PCn? :D
Űhh a jó kis crypto duplazos scam :D
Amúgy az a trükk hogy normalis usernevet még nem tudnak betrukkozni ha rámész a csatornára rögtön kibukik hogy valami nem OK
rwurl=https://i.imgur.com/KTBSUoa.png
De amugy is most a NASA dokkolas megy :)
Najo de a betoncső milyen szépen áll!
Érdekvédelmi terület
Értem én hogy megy a háttérben a szenvedés de azért lehetett volna valami storyt is keríteni mellé.
Az egész életem elfér vagy 10 gigában minden más pótolható :)
Nagy almom vegre hogy sok penzem legyen aztan mehet a 2 teras M2 ssdre minden (+ a 10es hddre mindennek a telepitoje :D )
Én csak azt tudom hogy a némileg vastagabb kerék ugyanolyan gyors mint a vékony (ilyen 20 vs 40 mm szinten) csak a sok pattogás miatt érzed gyorsabbnak a vékonyabbat.
Meg kell nézni milyennel nyomják a Tour de Francot és olyan kell!
Mondjuk a fenti bringa pont szarabb fajta pedalszenzoros, nyomatékosat kell venni
https://rendeljkinait.hu/hirek/ujdonsagok/ujabb-nyomatekszenzoros-e-bike-300-000-ft-alatt/
Apró szépséghiba hogy a linken mar nincs ennyiert ez a bringa de tuti meg lehet talalni mashol is
Edit: fekete még van belőle de így is 286k a kuponkoddal...
The Iron Claw
Meg kellett volna neznem a trailert hogy tudjam hogy based on true event szokasos
Keresni kell studykat amiben a 6g só ajánlott :D
Nem volt semmi kiemelkedo a Gentlemanlyben de egynek elment, alan ritchson meg egy gecinagy állat :D
Ha ez megnyugtat en 2 eve valtottam a TUTI100ra elotte meg egy random kozepiskolas 40 ft/percdijas csomagban voltam (jo mondjuk en azert toltom fel evi 3000el a kartyam hogy ne jarjon le nem azert mert letelefonalom :D )
Mit nem értesz he? :D
Kb én is ilyen boldog lehettem amikor bevezettek a havi 100 mega ingyen netet :D
a feka a 2. valaszthato fő karakter, nem ez az elso AC ahol 2 van
Nem akarok hazudni (de nem talalom a videot) asszem valamelyik dél amerikai orszagban lattam olyat hogy kint van az uzlet bejaratanal egy baszott nagy fuggoleges monitor és azon at latsz egy embert (aki X boltnak a biztonsagi kamerait monitorozza) lehet neki integetni is es neha visszainteget, gondolom igy elrettentobbek a kamerak ha latod hogy nézi valaki :D
Csak lehessen moddolni, ne hivjon embereket personnak :D
No meg nyilvanvaloan keves az ellenseges tank is, igy tudjak a csokkentett mobilitasu/látóterű toronnyal gyalogsagot tamogato assault gunként hasznalni
Drónok ellen egész jó főleg ha semmi más nincs az ellennél
nem hinnem hogy lenne barmi amit 220as utkozesre optimalizalnak :D
Jók a kommentek :D
"Menjünk már a picsába… testépítő, mert 15 éves korától szarrá koxolta magát, de versenyre már nem futotta. Mma harcos, de hivatalos szervezetnél nem bunyózott, mert nem jutott át a doppingteszten. Igen sokan ismerték mert az éjszakában dolgozott, de ne tegyük már sztársportolóvá b+. Árulta a kólát és bűnözött, azt hitte bármit megtehet, de kiderült h nem. Az egészben az a szomorú, h mások is megfizették az ő kivagyiságának az árát. Aki itt nagymamára mutogat az minősíthetetlen agyhalott, ilyen sebességnél kizárólag egy felelős van. Azért a versenytársat remélem hátba fogják még veregetni."
"Szimpatikus úriember, ha ez valóban így volt... "Ez a szerencsétlen múlt héten minket is majdnem meg ölt !! egy kereszteződésnél mind a két irányban meg néztük hogy jön e autó nem jött, mi szabályosan jobbra kis ívben kifordulnak egy pillanat alatt oda ért 180km/h-200km/h val jött ez a szerencsétlen a mercedesével, el kapta a kormányt balra alig tudta meg fogni a kocsit a kereszteződés útán 800 méterre van egy körforgalom és gyalogátkelő hely ott alig tudott meg állni majdnem elütötte a gyalogosokat , mi a renault espace autónkkal utol értük amíg át engedte a gyalogosokat nyomtuk a dudát , ez a barom el húzta a tető ablakot és jó magasra felemelte a kezét mutatta A középső újacskáját , most mutogas te köcsög majdnem meg öltél egy 3 tagú családot "
Nálam a napkozben 31 foknal este 10kor lesz kint huvosebb és kb hajnali 3ig szelloztetessel lehet lenyomni 29,5re hogy aztan ugyanugy 31re kelljek 11kor :D