Hozzászólások
Elsődleges fülek
Nana csak semmi imperszonáció :D
2. discord? :D
Worst she can say is no :D
“Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.”
Azok is mindig csak normalon toljak nem hardon :D
Még az se nagyon :(
Szexből is max a casual menne a ranked már nem :D
Nem vágom a passziánszt :D
A víz és a szappan csodákra képes, főleg a víz.
rwurl=https://i.imgur.com/Ol5i5K0.png
Hátha ez meghozza a kedvemet az edzéshez, sosincs kedvem elkezdeni úgy hogy mondjuk menne 4 hét egyben aztan haza kell utazni 2 hétre nyiregyre mert van valami és akkor visszaesek :D
https://www.sony.hu/electronics/fulbe-helyezheto-fejhallgatok/wi-xb400
Nekem megfelelt elméletileg 15 orat bir az aksija ( csak az a gond hogy néha elalszok benne amikor este podcastet hallgatok és a nyari 30 fokos melegekben szerintem beizzadt a kapcsoloja és azota lehetetlen kikapcsolni igy folyamatosan merul és naponta toltom)
Nálunk is felmerült már de ha minden igaz a kondenzaciosnal a kisebb elomeno vizhomerseklet miatt a régi radiatoros rendszerekben nem igazan hasznalna ki hogy annyival kevesebbet fogyaszt.
De kurvajo :D
Csak utalok minden oldalra kulon regisztralni, ezért kéne mukodnie a Professionnek meg a Linkedines jelentkezésnek.
rwurl=https://i.imgur.com/GUSVlss.png
Ööö :D
Kezdjél Javat abban legalább tudok segíteni :D
Senior 5 éves tapasztalattal
Amúgy is ne szopass már Moken hogy még te is az én munkámat akarod elvenni :D :D :D
Egy biztos: ne weakly typed fos Javascripttel kezdj :D
Bandido írta: Amúgy fura, hogy senki sem linkelte még.
Innen szoktam vásárolni. Ha netán valamiért nem lenne jó, nem jó a méret, nem tetszik élőben akármi, házhoz jön a futi aztán küldöd vissza. A lóvét meg visszautalják.
Ilyet rendeltem anno 16ért nekem megfelel :)
https://ecipo.hu/p/sportcipo-puma-st-runner-v2-full-l-365277-dark-navy-dark-navy
Persze hogy a félórás roller első teleszkóp szerelés 5 óra alatt sem sikerül...
Most vagy kiprobalom az összes alkatrész összes permutaciojat az új/gyári verziókkal(2 csapagy+6 gyuru) vagy be kell kalapalni a helyükre :D
Nyilván a gyári és másik 2 tutorialban szó sincs ilyen megoldásokról...
Szivás a szerelés amikor egy lövésed van: nincsen se pénz új alkatrészt venni se szervízbe vinni, úgyhogy annyira erősen nem akarok kalapálni :D
hessteg teamFeketecipő :D
kismalacka hey hay írta: wow, ezt hogy?
Remélhetőleg így :D
Mától új/létező teleszkóp :D
rwurl=https://i.imgur.com/yKtCBIA.png
edit: már ma van
Már csak egy hátsó teló kéne 60ér, egy uj motor ennyiert hogy jobban gyorsuljak/meglegyen legalabb a 30kph (több nem kell) meg egy új aksi 90ért :D
Mondjuk azert lattam en mar amcsi bad guyoknal is hogy olyan gyengen fogták meg a pisztolyt (limp wristing) hogy konkretan nem toltotte be a kovetkezo loszert az elso loves utan a fegyver :D
Mondjuk rendorkent se orulnek annak hogy megerkezek a helyszinre és 1 fegyveres ember helyett 5bol kell kitalalnom melyik a bad guy.
Yepp, amikor ilyen gyors reagálást látunk az 99%ban offduty brazil rendőr :D
A klasszikus:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=BAKsS5A9Qv4
Nincs olyan hogy good guy with a gun,a bad guy elorantja a fegyvert es minimum egy embert ugy is lelo mire barki elovenne a sajatjat hogy megallitsa,nonszensz ez az egész amerikai helyzet.
Egyelőre most a nagy újrakezdés hevében ez fog menni:
https://stronglifts.com/5x5/
aztán majd ha pár hónap után már erős leszek lesz külön hátnap :)
Szokásos: youtube, gaming, existencial crisis meg munkakeresés :D
Sunyi írta: Ne idegesíts fel, 86 kg vagyok, nem kondizom és én felhúzom magamat 3x simán, 4. remegve.
Az izmosság antitézise vagyok, fekve se nyomtam 45nel többet sose :D
Amúgy én is először csak negatívoznék bar egyelore egy kis logastol a hasam is ketteszakad.
https://www.nbcwashington.com/news/local/northern-virginia/video-shows-encounter-between-youtube-prankster-and-food-delivery-driver-who-shot-him/3433999/
1:10tol azért ennyi zaklatas utan ugy donteni hogy megolsz valakit az se normalis....