Hozzászólások
Elsődleges fülek
Azért egy gyakorlatért ne keljen mar utaznom az idojarasrol nem is beszelve :D
Fasz kivan a csórósággal, már napok óta gondolkozom azon hogy megvegyem e 10k-ért a decathlonos húzódzkodót vagy sem....ha szar akkor elég nagy érvágás lenne :D
Vaságy nélkül 72
Mondjuk ha extra csavar is van hozza úgy már stabilabbnak hangzik, csak menjen bele téglába is mert nalam az ajto egy 35 centis fal mélyén van :D
Rendes falba furos kell, erre nem biznam az eletem :D
Sunyi írta: rwurl=https://youtu.be/j8yokrO3BAI
Akarok venni ilyen egyenes huzodzkodo rudat de mindenhol vagy legorbulo vegu van 15ert vagy egyenes 30+ért, need help :D
yay szülinap :D
2025ben ugy is mennek az Artemissel az emberek, ott hagyják nekik játszani :D
Meg hát ha ledobod akkor még fel lehet hasznalni, nem kell mindent rögtön szétlőni :D
Sunyi írta: Ez tuti kamu. Miért repülne egy ellenséges drón dobási magasságban és egyhelyben lebegve?
Egyesek arra tippelnek hogy ECMel meg lett zavarva es a default viselkedese az egyhelyben lebegés ilyenkor (mondjuk a jobb dronok ilyenkor hazarepulnek nem megallnak)
Én megneztem utána a midsommart nem sokkal volt jobb :D
Phoenix Point? :)
Festékkel is le lehet önteni a kis ablakokat amiken kineznek :D
Gabika írta: ezt amugy hogy a faszba sikerult ilyen ugyesen megoldani? :)
igaz az elony, hogy nem volt csajod, azok hajtjak az embert :)
Mindig elzavartak valahova tanulni munka helyett :D
Mondjuk ha igy haladok 40eskent már gáz lesz rámenni a 25os csajokra :)
Gabika írta: Nekem nincs kertem :(
Nekem munkám :D
Hát most inkább csak bringa megy, majd gyúrunk ha hideg lesz :)
Nem vagyok olyan ronda csak skinnyfat :D
Mindig úgy szamoltam hogy befejezem az egyetemet aztan 35 évesen még lesz idom kibaszni magam aztan ramenni a 25os csajokra, aztan lassan itt a 39 ugy hogy semmi nincs :D
Csak xenonauts 2 jon de egyelore ranezesre ugyanolyan fos mint az 1 :D
Ok elsore azt hittem valaki belement egy rollerrel egy karacsonyi vasarba :D
Amikor rájössz hogy a Nemtudomka a holdon csak kommunista propaganda könyv volt :D
Bár minden videojuk egy fos de azert legyen itt az eredeti :D
Én Tescoba be szoktam vinni, aldi/lidlben orulok ha 2 kocsi elfer egymas mellett ott felejtos :D
El nem birom kepzelni hogy lehet 10el menni, bringan ha 16-18 körül tekerek akkor már azt érzem hogy egy helyben állok :D
Jó kérdés hozzá nem értőként az internet a DDNP illetve a Lead styphnate szavakat dobta elém, utóbbi szagtalan :D
A régi piros töltényes játékpisztolyokban többnyire vörös foszfor volt:
rwurl=https://www.all-toy-guns.com/uploads/4/5/3/9/45391043/800-cap-gun-caps_o...
"WHAT ARE CAP GUN CAPS MADE FROM?
Cap gun caps also know as cap gun ammo is usually made from what know as Armstrong's mixture,
Its primary ingredients are red phosphorus and strong oxidizer, such as potassium chlorate and potassium perchlorate.
Sulfur is used to substitute for some or all of the phosphorus to slightly decrease sensitivity and lower costs; calcium carbonate may also be present in small proportions.
Commercially, Armstrong's mixture is used in milligram quantities on the paper caps in toy cap guns and in party poppers.
The tiny powder charge is sandwiched between two paper layers which hold in the gases long enough to give a bang sound when the cap is struck."
Szülinapi pénz elverve
rwurl=https://i.imgur.com/SZFawzc.png
Elég masszivan be lett csavarva de azért még keresek szerintem valami dübeles falcsavart (gyárilag csak fát adnak hozza) felrakni a 100=>120kg pöcköket.
Már csak kell pár hónap mire egyszer fel tudom magam húzni :D