Hozzászólások

2017.10.15 - 23:04,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Mindig is az igénytelenek voltak többségben (jelentős mértékben) a társadalomban...

2017.10.15 - 14:02,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Baby Driver

Ez valami borzalmas volt, pedig trailer alapján reméltem, h legalább szórakoztató lesz. 3 nap alatt bírtam megnézni... Az egész koncepció úgy szar, ahogy van. Ennél sokkal jobb megoldások születtek már a zene ilyen módon történő integralasaba. Ez a rendező szerintem valami full kancsó elvont arc lehet, aki totál bele volt buzulva az idegesítő főszereplő srácba, de legalábbis azt a hatást kelti. Annyira kínos az egész, le kellett percenként állítanom. Ráadásul a zene is szar. Csomó általam kedvelt színész van benne, de csak a fejemet fogtam milyen hulyesegekre vettek rá őket. Egyedül Jamie Foxxnak áll jól a szerep, de annak az arcnak kb. bármi jól állna. Az akciójelenetek is bénák, különösen a lövöldözős részek, facepalm az egész.
Ez a film egy nagy nulla, megnéztem volna moziban hogy feszengtek rajta a kigyurt bmws arcok, akik egy jó autós film reményében ültek be rá :D

Jah közben megnéztem, h ez az a rendező, aki a Hot Fuzzt meg a zombis baromságot is csinálta, na azok is az értékelhetetlen szar kategóriát képviselték nálam mindig is. De tisztában vagyok vele, h itt az RWn nagy azok rajongótábora, szal no offense.

2/10 mert a kiskolyok nagy arc volt és a pincér csaj is cuki

2017.10.14 - 11:59,szo Általános csevejfarm Vásárolni voltam ugrás a hozzászólásra

10esért? Valamirevaló hangkártyák 30nál kezdődnek. Tényleg egyszerűbb akkor egy jó usb-s, saját hangkaris füles.

ON: Én most vettem Bose QC35-öt. Nagyon elégedett vagyok vele.

rwurl=https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41fuM0vLevL.jpg

2017.10.14 - 10:58,szo Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

+1 iszonyat erőltetett lett GotG, nagyon túltolták.

2017.10.13 - 00:13,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Na sikerült megoldani valami frissítéssel. Amúgy ROHADJON MEG UPC. Szegény Anyukámék fizették a HD csomagot meg a 240 megás netet évek óta, erre most közölte az ügyintéző (aki jó arc volt), hogy az a modem ami nekik volt valami őskövület és jó, ha a 120 mbitet vitte, a beltéri egység meg nem is tudott HD-t... Én mindig mondtam nekik, hogy a HD az nem ilyen, de azt mondták nekik az is jó... De mindezt úgy, hogy csomószor hívták őket szerződéshosszabbítás meg módosítás miatt, voltak is bent amikor a modem tápja meghalt stb. de a köcsög UPC baszott volna jelezni, hogy amúgy ezeket rég cserélni kellett volna. Ha nem lennék lelkileg a padlón tuti mennék fogyasztóvédelemhez, de most már így leszarom, meg sokat nem nyernék vele, de akkor is irdatlan nagy pofátlanság.

2017.10.12 - 23:50,cs Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

én is erre gondoltam, de üres a kedvencek :/ Olyan, mintha csak az alap csomag csatornáit látná magától, a többi csatornát meg csak manuálisan tudom behozni.

2017.10.12 - 23:06,cs Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Van valakinek UPC Horizon Mediabox-a? Nem tudjátok miért van az, hogy csak pár csatornát mutat a sima channel váltóval, amikor a számokat beírva egyébként ott van az összes? Még csak most üzemeltem be, teljesen alapállapotban van a cucc, de nagyon idegesítő, hogy ilyen 30-50 csatornát átugrik egy sima felváltással.

2017.10.12 - 12:41,cs Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Fussatok sokat és azt ehettek amit csak akartok, annyit amennyit akartok.

2017.10.12 - 10:00,cs Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

lábedzés nem csak a lábizmok miatt hasznos, hanem egész testet erősíti és az indítja be legjobban tesztoszteron termelést. Legalábbis ezt olvastam anno :D Én imádtam, nekem lábam brutál erős pedig nem olyan vastag, igazából engem a törzsem korlátozott, mert az nem bírta el a súlyt amit guggolásban a lábam még simán bírt volna.

2017.10.11 - 19:42,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

napi 4-5 liter folyadékot megiszom, amit az orvosok bőszen lájkolnak

és ebből mennyi a sör? :D

2017.10.11 - 19:31,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

nagy kólát kell venni és ha baj van abba vissza lehet tölteni.

2017.10.11 - 12:46,sze Sport HQ Foci ugrás a hozzászólásra

a magyar játékosok rúgótechnikája nulla jelenleg. Dzsudzsáké is totál visszafejlődött, meg jobbal egy vicc konkrétan. Varga Roland inkább pontos, mint erős, nemzetközi szinten ő is nudli. Néztem az ukrán-horvát meccset, ott olyan bombákat eresztettek meg ukránok, ráadásul pontosan, hogy egy magyar se tudna soha. Na azok lazán lőttek volna 3 gólt tegnap feröernek 16 előteréből. A magyar focisták nemzetközi viszonylatban kurva lassúak és gyengék.

2017.10.10 - 22:38,k Hírek Star Wars: The Last Jedi - A tréler legyen veled ugrás a hozzászólásra

Nekem amúgy tetszik az űrfóka, sztem cukira sikerült :D A guruló robot is jó concept volt előző részben.

2017.10.10 - 20:38,k Moziguru HQ Star Trek - Live Long And Prosper ugrás a hozzászólásra

Az mekkora jelenet volt te jó ég! Hideg rázott meg könnyeztem, talán egyik legepicebb sci-fi csata jelenet ever. Lightosban amúgy a 2009-es Star Trek film "hasonló" jelenete is nagyon jó volt, amikor Spock-ra kilőtték az összes rakétát és az Enterprise beugrik és leszedi az összeset.

2017.10.10 - 20:18,k Sport HQ Foci ugrás a hozzászólásra

ha jól emlékszem gyerekkel jártok kupákra Szerbiába is. Ott jobbak az utánpótlás körülmények? Több az edzőpálya meg edző? Szerbek csoportgyőztesként jutottak ki VB-re most.
Amúgy, hogy halad a kölök felépülése?

2017.10.10 - 19:00,k Sport HQ Foci ugrás a hozzászólásra

Jó, de Szegeden mikor volt jó foci? :D

2017.10.10 - 17:48,k Sport HQ Foci ugrás a hozzászólásra

Ha jól rémlik talán még a Fradi volt legutóbb amelyik csapat túljutott a selejtezőkön, az bizony kb. 1995-ben volt.

Ember! Miért kommentelsz olyan témához amivel ennyire nem vagy képben? (Már a filmes topicban is feltűnt a tárgyi tudás komoly hiánya)
A DVSC 2009-ben bejutott a Bajnokok Ligája csoportkörbe, még pontot is szerzett és játszott a Liverpoollal, Fiorentinával két-két nagyon szoros meccset. Utána évben bejutottak az Európa Liga csoportkörbe is. Ezt követően a Videoton 2012-13-ban bejutott az EL csoportkörbe szintén, ahol 2 győzelmet is aratott.

2017.10.10 - 14:44,k Moziguru HQ Marvel Cinematic Universe ugrás a hozzászólásra

ez remélem meg van vágva, mert így elég bénának tűnik.

2017.10.10 - 13:30,k Sport HQ Forma-1 ugrás a hozzászólásra

Én gyűlölöm a Ferrarit, Vettelt meg mégjobban szóval nekem ez így tökéletesen élvezetes :Đ Red Bull előrelépésének kifejezetten örülök, szimpatikus csapat, bár én Verstappent nem csípem. Jövőre kiegyeznék egy Merci-RB-Ferrari harcban én is.

2017.10.10 - 13:02,k Moziguru HQ Star Wars ugrás a hozzászólásra

Ami engem jobban aggaszt az Luke power levelje. Mit van úgy oda Rey-től? Neki már felisten szinten kéne lennie.

2017.10.10 - 12:56,k Hírek Star Wars: The Last Jedi - A tréler legyen veled ugrás a hozzászólásra

jah, szerintem is a tipikus szerb-zsidó duplacsavar, hogy a rendező elhinti mekkora spoiler van a trailerben, aztán kiderül, hogy az egész csak valami jedi tesztből van.

2017.10.10 - 11:56,k Hírek Star Wars: The Last Jedi - A tréler legyen veled ugrás a hozzászólásra

Semmit sem számít a trailer. TFA előzetese is isten volt, aztán a teljes film egy nulla lett. Ez amúgy nem olyan erős, de azért elmegy. Túl sok a maszk nélküli Kylo...

2017.10.10 - 00:19,k Sport HQ Foci ugrás a hozzászólásra

Én csak azt nem értem, hogy az EB-n lefociztuk őket, most meg ők agyonverik törököket, stb. mi meg kikapunk Andorrától...

2017.10.09 - 23:06,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Kicsit Dunkirk utóíze van

na most beparáztattál :S

2017.10.09 - 20:21,h Moziguru HQ Star Trek - Live Long And Prosper ugrás a hozzászólásra

Képzeld: nem nézem :D

2017.10.09 - 19:21,h Moziguru HQ Star Trek - Live Long And Prosper ugrás a hozzászólásra

én csak 3. részt néztem meg, mert mindenki azt mondta itt, hogy mennyivel jobb, mint első 2. De ugyanolyan böszmeségekkel és idegesítő karakterekkel volt tele.

2017.10.09 - 18:46,h Moziguru HQ Star Trek - Live Long And Prosper ugrás a hozzászólásra

3. rész sem volt semmivel se jobb a klingonok hiányát leszámítva, nem tom mit vártok ettől a soritól...

2017.10.09 - 18:43,h Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Én csak TV-ben néztem X-aktákat anno esténként, de nekem pont az ufos főszál volt a mehh, és az egyedi, önálló részek voltak a legjobbak (bár ez szinte minden sorira igaz a Wire kivételével).

2017.10.09 - 12:40,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Annyi jó kis csaj jár hármassával moziba, simán menj el egyedül aztán popcornra várva spanolj velük, vagy film után, ha melletted ültek, stb. Kaland az egész, élvezd már kicsit.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!