Hozzászólások
Elsődleges fülek
nem derult ki semmi. a papiromon SOB voltam amire elsore aszittem son of a bitch, de azt jelentette h sort of breath :D
siman -mivel van egy eros tudo fertozesem ami miatt itthon maradtam par napig -csak nem kaptam rendesen levegot es ettol ramjott egy panik roham, mert nem vagyok hozzaszokva h beteg vagyok. legalabbis perpill ez tunik a leg logikusabbnak.
csak erdekesseg kepp:
kedden este mire hazaert a zasszony sirtam es nyigtam (ez eleg karakter idegen, aki innen szemelyesen ismer az tudja), bevitt taxival az ER-re az egyetlen korhazba maltan. klasszik infarktus jeleim voltak, mellkasi fajdalom - de amitol igazan beparaztam az a hiperventilacio, lihegtem mint a qtya de nem kaptam levegot. este hattol fel egyig bennt voltam. ket EKG, total verkep egy tudo rontgen. valami fel egykor kozolte a doki, hogy akarnak meg +egy verkepet, egy kovid tesztet, meg egy 24 oras megfigyelest en meg aszontam, koszi de inkabb hazamennek alunni mert almi lettem. amikor o is meg a fo doki odajottek, hogy de tuti hogy ezt igy- es alairtam a papirokat, hogy sajat felelossegre engedtek haza, az egyik kolok doki megkerdezte:
de csak azert akarom itthagyni a korhazat mert nem cigiztem mar orak ota?
mondtam, hogy kb jah.
adott egy tockost es rohogott, aztan aszonta ha a legkisebb mellkasi fajdalom is elojon azonnal jojjek vissza.
jah amugy az eredmenyek olyanok voltak, hogy aszontak egy kibeb@szott pitbull vagyok, semmi nyoma a 35 ev dohanyzasnak meg a pialasnak, kb 10-15 evet meg ranezesre is letagadhatnek, plane egeszseg ugyileg.
szoval viszlat korhaz, meg ER, viszlat ujabb 52 ev mulva. :)
kollegam mondta es tok igaza volt:
ekobb megneztema george michael documentaryt aztan a back to black-et, hat tenyleg rettenet utos mindketto a maga modjan. csak javasolni tom.
sot, ha belinkeled, akkor 1000+1 =)
sztem az vagy!
a sztaaaaaaar!
amit irtam az sokkal epicebb filing volt. a HKK-s gyerekek a mai napig megkeresnek arckonyvon, hogy megvan-e vmelyik kartya kep eredetije, de ha nincs vagyonokert hajlandok ujrafestetni. szal igazan sztaaarnak erezhetem magam meg most is (tehat meg mindig vannak "rajongoim"). a szigeten ingyer rugtam be, mert ismeretlen rpg fan gyerekeknek valemelyik haver elarulta ki vagyok. egy alkalommal vmeik bulizos helyen osszejottem valami cukorborsoval es bejott a batyoja, hogy majd jol osszepakol, azt kiderult, hogy o is fan es reggelig fizette a soromet bocsanatkeresek kozott, hogy nem is ugy gondolta... :)
osszefoglalva az sokkal menobb filing volt, mint a DR-ben texturazni, meg 3D-s mapet epiteni a papirusz jatekhoz amibol mar a rajzfilm is gagyi volt.
ugyan melot mar nem vallalok mert kiegtem es mert nem kell a zse annyra penzre (ez gondolom eleg hujjen hangzik).
dude, tiktok generacio a celkozonseg perpill. nekik kellenek ezek az ilyen "finom" utalasok. ;)
chowder nem retek, arra aludtam el minden vietnami eszakan! :D
amugy sokkal nagyobb sztarnak ereztem magam amikor hatalom kartyai, meg biborhold szerepjatek magazin meno grafikusa voltam. meg amikor a nav'n'go jatekfejleszto grafikusa.
szal lof@sz a seggetekbe, most szupersztar mosogato vok. xD
en is dolgoztam a DR-nel, akkor megiscsak sztar vagyok (voltam)?
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=IlEhXSLDhmc
the acolyte
meglepoen jo volt.
kulon kibeb@szott csillagos otos, hogy a korszak nem a skywalker csalad konfliktus idelye, hanem sokkal regebbi, vegre el mertek dobbantani. a vilag es a lore boven megerdemli es jo is.
En csak megrokonyodtem, hogy annak idejen a HW hivatkozasi alap volt, fejlesztok, muforditok, szinkronszineszek adtak egymasnak a kilincset,
nah acsi! en sohse tudtam, hogy a HW az ilyen sznoberias meno csapat volt, csak talatam ott egy csomo jo arcot akivel lehetett anno dumalni szinte mindenrol. (epp mostanaban dobbentem ra, hogy volt az tobb mint husz eve, hiszen meg a keszulo jatekhireknel vitaztunk Sogunnal, hogy tul sok e a bloom a majdani oblivionban, izgatottan vartam a Gothicot egy csomo mindenkivel es egyutt anyaztunk, hogy hol van man a Stalker!!!?)
es nem erzem igy ahogy mondod, jah, lettunk annyira oregek es toleransak, hogy meg az idiotainkat is megtartottuk. egymashoz nottunk ugymond. :)
=P
:-*
nahatna!
ja most leesett! voltam ott, nemrom milyen karival. :DDD
horda volt vagy alliance?
naaah, Tybaltal egyut vettem WoW-ot, az HW guildje volt: a szormadarak, a Hancu utana evekig nyomott rola valami magyar blogot, az qrva jo volt!
assztatat kell kell mongyam, hogy mindent tagadok!
nem tom ez milyen tarsasag/szekta/vallasi kozosseg amirol kerdezel - de sohse voltam resztvevoje semmi hasonlonak!
lecci csinajjal szkrinshotot!
tultoltad a reakciodat, ami majdnem megkerdojelezte az igazadat, de evvel sztem telibe lotted:
mert elvetted az élét azzal, hogy ajtóstul rontottál a házba.
asszem pont ertem mire gondolsz.
en nem azt mondtam, h minednki ugy muxik mint en. de nekem pl Zoo kb eleg ugyanolyan, csak
eloben lazabb, mert rajon, h 4-6 sor utan meg plane sem tud senki annyi tenyt felsorakoztatni mit O. :DDD
ezert inkabb le is mondtam rola.
en ezekkel a faszikkal kb tobb mint 20 eve jarok ossze-az elejen eves szinten, plane amikor WoW guildunk volt. es a masik, tul oreg vagyok ahoz, hogy erdekeljen ki mit gondol. ha ezt a csaladomnal ervenyesitem, akkor gondolod, hogy majd zavarna az online haveroknal?
dude, engem csak az erdekel, hogy tenyleg azert csapodtal ide (valszeg hosszu lurkolassal, meg egy hatra hagyott regi reggel) hogy szetbasztasd ezt a maradek kis tarsasagot?
mi keseredett meg benned ennyire, hogy igy irigykecc? mee faj ez neked? kire haraxol? es meer?
akarsz rola beszelni? en szivesen tartom a vallam! :-*
;D
Szerintem meg senki sem, bár nyilván kérdés, hogy mit értünk azon, hogy magát adja. Még nem találkoztam olyan emberrel, aki a külvilágban ne viselkedett volna teljesen másként, mint online.
rosz volt a mintavetel?
en akikkel altalaban taliztam azok tok ugyanolyanok. Vajk, Zoo, Chill, Hancu, meg Drifter is vagy Prince Tybalt - csak a leghirtelenebb peldak, akik eszembe jutottak (de vannak meg paran) es qrva reg ota ismerjuk/tuk egymast. de asszem jomagam is beleferek.
van meg egyebkent forum ami fut?
sztem senki nem tette tonkre. sztem az a csoda, hogy meg van. sztem az egy kulon csoda, hogy vannak itt emberek es osszerofognek tobb mint 20 ev utan egy elavult online platformon es meg ossze is tudnak veszni, mert szamit az egyiknek, hogy mit ir a masik. :D ahelyett hogy mu rohogos tiktok videokat nezegetnenek.
szal lehet fikazni ezerrel akarmi miatt is, de sztem boven tulelte a korat.
hogy klasszikusokkal eljek:
"en szeretek itt" es "most kezdek buszke"
;)
Nah tennap megneztem a deadpool wolvie filmet. vegigrohogtem, jo volt es szorakoztato, de nekem kicsit tultolt HJ/WV tribute volt, elhanyagolta a sajatos deadpool hujjesegeit+karaktereit.
vicces, oszom, a cameok hatalmasakat utottek-azert en szeretnek egy deadpool 3-at! =)
nah, tok ugyanez velem is megtortent. uszotaborban voltam a balcsin :D. a legjobb uszok bemennek az eddzovel boja megkerules, mittomen, kis hazi verseny. a hatso combom mindket labamon eccer csak u-ba hajlott a gorcstol, a fajdalomtol majdnem leharaptam e nyelvem. a mai napig megvan ahogy gurgulazok es a mester amikor kibukkanok, a dormogo hangjan magyarazza a tobbieknek a vizimentes alapszalyait- akkor most majd ramkap, ki kell cselezni, hogy ne huzzon engem is le, megfogod haturrul, aszt fenntartod a felszinen amig lenyuxik!
utana (lehettem 14-16) kb 20-30 evig nem mentem melyebb vizbe mint a bimbim. :D aztan egy haver behuzott a snorkelingbe, de a tengerben, ahol eleg felfekudni ha gaz van.
kicsit semi off az eleje- van egy koreai horror sori, sweet home kicsit lassan indul be, de aztan rendesen belendul. mellesleg tele van azsiai eyecandy-vel, (Vajk birna sztem, plane mikor meglatja a tuzolto janykat topban menekulni) szal alenyeg, hogy a vege fele az elso evadnak egyre inkabb deja vu filingem lett es rajottem, hogy ez tisztara Prototype, kicsit tovabbgondolva/elferditve. gyorsan felraktam a gamet es valami eszmeletlen elvezetes meg mindig! szegenykemre baromira raferne egy grafikai frissites (emberi felbontas, magasabb szintu texturak) de ahogy porog az akcio alig veszed eszre, hogy mennyire oreg mar.
ebbol aztan tenyleg orulnek egy jol osszerakott remakenek!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
HOL VAGY BAGOLY?
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=-pwcnbZtATQ
mondjuk az egyazegyben molerat fura kicsit elsore, de le van sz@rva! :D
dude, mindig ez veled a gond. most lattal egy kepet egy husfaszu franciarol es elkepzeled, hogy a 70 millios francia orszag ferfi lakossaga mind loncshust tart a gatyajaban.
mesmeg aztan a faszmeret totalisan alkalmatlan sztem a hadi batorsag felmeresere.
1. a kormany adta meg magat, nem az orszag. a lengyel es a francia "partizan" ellenallas volt a leghiresebb a regiobol.
2. nezd meg a vieteket, mindenkit kivertek az orszagukbol (fraciak, oroszok, kinaiak, japanok, amcsik) pedig ok aztan tuti nincsenek elrepulve pocsmeretben. :D
huhh... meg tiktokos kiugrasi lehetoseget? :D
aaaaaah lofszt!
budapest egy qrvajo vilagvaros es magyarorszag egy rettenetesen elheto svajc ketto lehetett volna, ha nem korrupt kommunista maffiozok vittek volna tovabb a politikat 89-ben. de elb@sztuk mar akkor. csak te akkor meg baba voltal nem emlexel. aranykez utcai robbantas? az akkori miniszterelnok helyettes kisfiat robbantotta fel az olajszokito mafia, mert tul nagy falatot kovetelt. a korrupcio es a mafia uralkodik az orszagban, nem veletlen, hogy pinter papa, az olajszokitesbe belebukott bp-i rendorparancsnok a mindenkori legerosebb miniszter az ojban kormany alatt.
olvass tobbet, ha mar nem voltal ott. lasd at a szitut. tanulj es ertelmezd az infot.
latod te empatias latnok meg engem sem ertessz.
magyarorszagot azert fikazom, mert onnan jottem es lattam az eljatszott lehetosegeit es hogy ebbol mit hozott ki.
azsiat azert szeretem mert elfogadobbak az emberek es nem neznek le sokmindent amit mi europaiak igen, pont a kereszteny alszenteskedo kulturank miatt - mikozben mi termeljuk ki a vilag perverzeinek nagy reszet, akik eloskodnek azokon a szerencsetleneken, csak mert jol keresnek.
te a ladyboyokat kopkodod? nem azt az ausztral meg europai dagadt perverz gecit aki odamegy ot seggbe kurni es emiatt kialakul a piac?
te a csecsemo koraban kicsavart labu roman keregetot gyulolod es meg csak nem is az anyjat aki elcsavarta a labat? vagy meg csak nem is azt a nyugati vilagot ahol a kicsavart labu nyomorek keregeto tobbet keres mint a csaladja otthon a szantofoldon?
fogd mar fol. magyarorszagot azert fikazom, mert minden eselyunk megvolt, hogy budabest a '910-20-as evek utan megint vilagvarossa nojje ki magat, magyarorszag meg vezeto orszagga 40 ruszki elnyomas utan, 1000 ev europai integralodas utan, de elbaszta. egy ujkommunista diktatura lett a demokratikus lehetosegek kozepen, aki a vert is kiszivna az EU f@szabol, amig zset kap es kozben elhiteti a magyarokkal, hogy ok a foellenseg (akikbol elunk) es putyin meg a tobbi diktatura a jo dolog.
mikozben dkazsia meg a masodik vilaghaboru elott egy feudalis, kozepkori vilag volt. a szart turtak meg 40-60 evvel ezelott, mikozben nekunk mar foldalattink volt. de ja amugy raadasul jobban porognek mint a zoskeresztyen madzsarorszag, szal muszaj oket utalni, merthogy ladyboyok!
naaah, igazad van!
nincs ra epkezlab magyarazat!
alapbol perverz geci az osszes azsiai, a pokol tuzen fog egni mindegyik, mert amugy ufo gyikemberek! trump majd jol le atomozza oket! vagy putyin! vagy kina!
ja varja az is beteg azsia...?!
szerk
talán pont az empatikusságomat szokták a legtöbben kiemelni nálam :D
amugy kik? a T1000-er csaladdal rokonsagban allsz?
a dogoljon meg az osszes kutyas, vagy az atomot a vilagra, meg rohadjon el elve az osszes lippsi, meg atomot a lippsi nyugatra kommentjeid gondolom az empatikus jellemzoid.:DDD
naah, minek? nekem ebbol is az jott le, hogy ha valami apro gaz van a dokik akkor is addig nyoszotolnek amig nem talalnak valamit ami tenyleg gaz. nem akarom, hogy talaljanak. amirol nemtok az nincs is! :D