Hozzászólások

2026.06.19 - 18:45,p Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

1. Felvenni a kapcsolatot az ő biztosítójával, az kijön felmérni a kárt (?),

Emlékeim szerint ők veszik fel a kapcsolatot veled, hogy adott napon, hol fog tartózkodni az autó kimennek megnézni akár utcán parkolóban is csak oda kell menned kb 5 perc az egész. Engem felhívott, mire odamentem 1 perc gyalog már körbe is fotózta. (Súgok: gumi barázda mélységet is mérni fog. Nálam nem volt mibe bele kötni mert előtte egy hónappal vettem meg/tetettem fel a zsír új garnitúrát.) Aztán csak alá kellett írni a papírokat.
Amit meg majd kiajánlanak összeget elsőre azt nem vagy köteles elfogadni ha szerinted túl kevés hanem mondhatod, hogy mérjék fel újra.

Te is megcsináltathatod választott szakival és a számlákat prezentálnod kell ami alapján majd fizetnek. Szóval meg kell előlegezned a dolgot. A biztosító utána fizet csak, ha jól emlékszem.

Illetve honnan tudom, hogy történt-e más probléma is? Mert oké, hogy én csak karosszériasérülést látok

A biztosítós, kárszakértő tudni fogja ezért megy ki felmérni.

2026.06.18 - 22:55,cs Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

Csak a 64Gb memória többe kerül mint amit fizettél az egész configért.

2026.06.13 - 11:23,szo Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

Szerencséd volt. Nem mondhatom, hogy gyakori eset de párral már találkoztam egy esetben ment a szemétbe a nyomtató. Volt egy olyan eset is, hogy más kialakítású volt a toner az elején volt egy dudor ott ahol az eredeti toneren nem volt és emiatt nem lehetett becsukni az előlapi ajtót így nyomtatni sem lehetett.

2026.06.12 - 23:38,p Technika HQ PC-builder HQ ugrás a hozzászólásra

Cserébe ha szarul töltötték meg/zárták le festékporral, az gyönyörű szépen ki tud szóródni a nyomtatóba. Azt meg sok sikert kitakarítani onnan. Láttam már nem egy ilyet.

2026.06.05 - 21:37,p Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Spider-Noir

Első rész.
Meglepően jó és minőségi cucc.
Ami még meglepő, hogy Cage vagy hirtelen, sokat öregedett, vagy régen láttam már filmben, vagy mindkettő, de szarul néz ki. Dacára a festett hajnak+szemöldöknek. Olyan alkoholista feje van. Mindenesetre a szerepet jól hozza. Bár még csak az első részt láttam.

2026.06.05 - 17:43,p Moziguru HQ Készülő sorozatok, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

A második évad jobb volt mint az első?

2026.06.04 - 13:48,cs Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

A Daredevil sorozatbol ismerős nekem. Matt Murdok jobbkeze.

2026.06.02 - 18:11,k Általános csevejfarm Mi jut eszedbe? ugrás a hozzászólásra

Vaaaaaaagy option c: szokjon le a cigiről.

2026.05.30 - 22:13,szo Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Nos, öreg korára csak Svarcinak maradt meg a ... karizma MUHAHAHHAHHHAA

2026.05.27 - 12:07,sze Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

Erre a Ferrari Fény (Luce) re gondolsz? Első gondolatom az volt hogy Játék autó.

2026.05.21 - 10:26,cs Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Akkor jól tettem, hogy az első két évad után abbahagytam.

2026.05.18 - 23:07,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Gladiator 2.

Közvetlenül előtte megnéztük az 1-et. (Nem ártott hiszen az már 26 éves film. Ennek ellenére megmaradtak belőle jelenetek.) Így talán mégjobban kiütközött, hogy mennyivel szarabb a második rész.
Nekem nem tetszett a főszereplő választás sem. A fickónak folyton olyan ábrázata volt mint aki kajakómásan küzd az ébrenmaradásért egy kiadós vasárnapi ebéd után. Nem volt olyan karizmatikus mint Russel Crowe. A cápás jelenet meg facepalm.

2026.05.14 - 11:42,cs Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

NFC képes teloval vel lehet leolvasni az újfajta személyt, úgy lehet az költöztetni a DAP ot.

2026.05.13 - 20:55,sze Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

Csak szólok, hogy holnap jelenik meg a Subnautica 2.

2026.04.17 - 13:08,p Sport HQ Autómánia ugrás a hozzászólásra

Miért, az lett? Kb 5 évente látok egyet.

2026.04.15 - 11:37,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

Ennyi alapján jónak tűnik.

2026.04.12 - 19:39,v Negatív HQ Elhunytak ugrás a hozzászólásra

Részvétem!

2026.03.25 - 17:50,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

A kutyáknál is általában a bokáig érő, patkány méretű, vakarcsok a leg gecibb kötözködő dögök. A nagy óriások meg általában békés jószágok.

2026.03.22 - 15:45,v Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Én láttam kb másfél évadot belőle aztán már ott ráuntam. Azóta sem folytattam.

2026.03.18 - 19:51,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

Nem voltam benne biztos, hogy Pattisont látom e azon a képkockán. De igen ő volt az.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!