Hozzászólások
Elsődleges fülek
azert kulon kene venni a dolgokat, nem hiszem hogy jozan ember orulne a szar tickratenek (en se hallottam rola semmit a kotakus cikkig) a vasarlosdi viszont csak teged zavar itt ideje lenne atlendulni ezen
a szerencsejatekozo gyerekeknek meg csak ketszer kell levagni a kezet utana nem kolt ilyenekre :D
Nem tudják felfújni valamiért a légvárat az ISS-en :(
Még mindig úgy néz ki mint egy fos ps3 játék? :D
azert neharagudj mar de egy fps eseten alapfunkcionak tekintheto (foleg ilyen premium 40$os eseten!) hogy oda lojek ahova celzok, akar progamer valaki akar nem
Aki meg nem tud celozni az tolja Winstonnal vagy Bastionnel :D
“Our game netcode is very different from other multiplayer shooters.”
Blizzard magic megoldja nem kell félned :D
Mostanaban a hero shooter elnevezes divik, bar nemely idiota kepes MOBAnak is hivni az Overwatchot :D
ON:
https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/4kvhu1/roverwatch_pc_origins...
még van hátra 4 óra a sorsolásig, aki szeretne mikrotranzakcio miatt bosszankodni az reggeljen :D
vagy hogy lejarnak a GTAban a zenek licenszei es utolag kivesszuk oket a jatekbol :D
@Boz és ilyenkor jon a dohányzás vs Ferrari vicc :D
Mit értesz csesztetés alatt? Minden játék végén jön egy popup hogy vegyél lootboxot?
Konkrétan még ki sem tudod nyitni azokat amiket játék közben nyertél a meccsek végén mert nincs rá külön gomb, ahhoz ki kell lépni :)
A HOTS-ban mondjuk tényleg kicsit erős a farmolási kényszer (legalabb egy kurva napi 1st win bonus lehetne) legalábbis más MOBA-val osszehasonlitva
100 szónak is 1 a vége: lehet hogy van akit zavar ez, van akit nem, de SEMMILYEN ráhatásunk nincs erre úgyhogy jobb beletörődni az egészbe
vagy a karakter skint amit te FPS lévén tényleg soha az életben nem fogsz latni (max a meccs vegen) csak a tobbiek ingyen :D
nehol mar az a szornyu problema is felvetodott hogy mi lesz ha tul sokat jatszol és ELFOGY minden unlockolhato cucc?!!! (gondolom kibaszod a jatekot a geppel/magaddal egyutt az ablakon)
Amugy a meccs végi szavazásnak már van funkciója vagy csak tovabbra is azert van ott hogy nyomkodhass valamit?
ahogy latom egy megkozelites mondjuk kimaradt: az hogy az embereknek manapsag KELL valamilyen progression minden egyes jatekban, az mar már teljesen elképzelhetetlen hogy leulsz mondjuk a Quake 3 ele es elotted van az egesz jatek elso perctol fogva (elég ha mondjuk ránézel a Doomra, hány féle upgrade is van benne csak singleben mondjuk ?)
amig nem gameplay modosito cuccot arulnak felolem lehet benne annyi amennyit csak akarnak
A skin ugyanaz mint a tuzijatek (illetve még kevesebb is): te kifizeted masok meg ingyen latjak ezért :D
noh igen az igazi first world problem :D (TB eppen bevedi az AngryvideogameNerd-et amiert nem fogja megnezni a Ghostbusters)
"If you are upset that somebody is electing not to see a movie that they didn't enjoy the trailer of, you might want to rethink your life a bit. How privileged someone must be if they can spend all day worrying about such little things."
tegnapelott toltuk pont sadival a 4 oras trialt, hadd ne mondjam milyen kurvanehez volt egyaltalan jatekot talalni a PC-s 5000 jatekossal :DDD
a jatek halott, move along
Felkapott lesz, aztan ha a komolyabb erdeklodes miatt majd megtorik, csomo jatek lesz egyszerre szabad tole. Aztan megy minden a regiben.
ezért várok november ota a Just Cause 3-ra :D
Par orara lehalt ma az imidzsör
en meg barminemu folyadekkel felontve erzem szarnak a zabot, olyan mintha kenyeret ennel vizbe martogatva undorito
igazan lehetne belole valami jobban pelyhesitett valtozat :) (mint pl a kukoricabol)
vagy mint a puffasztott rizs
erdemes AMDseknek varni valami fps javulasra (vulcan mantle akarmi)? Szegeny 270xem alig birja mar a 40-50 fpst mediumon ha meg jonne valami uj tech inkabb kivarnek :)
Couchto5k. mondjuk az nem mér semmit csak intervallum visszaszamlalast csinal :-)
Kibir meg 1 evet nelkulem a gazdasag :) (addigra mar muszaj lesz valamit csinalni a feleves gyakorlat miatt)
csak hazi feladathoz kellett volna nem akarom en ezzel senki idejet rabolni, na mindegy valamit osszedobtam ra (amugy meg kapjak be direkt nem mentem KKV szakiranyra es ilyet kernek)
cset kell ide ugyerzem :D
akkor mehet a kivaras az elso, kurvafontos featureoket is tartalmazo kiegre mint szokas firaxisnal :D
[rwurl=http://www.diyhealthremedy.com/wp-content/uploads/2014/08/cold-water.jpg