Hozzászólások
Elsődleges fülek
jah, ez nem egy naci gyulolet beszed volt, hogy ragasszunk rajuk csillagot. hanem vicceskedes. kb a felvezeto negyedoraban ezt probalta elmagyarazni a humorista csavo. rohogjunk az lepjunk tul masok hulyesegen.
de persze biztos vagyok benne hogy nem nezted meg, csak egy haverod unokatesojanak hazmestere latta a felvetelt felszemmel egy swing partin, onnan tudod, hogy mennyire offenziv.:D
Szal csak a fizikai sérelem számít? Hogy azt a hülye Chris Rockot megpofozták az úristen. Hogy a hülye gyerekének a szülő nem adhat egy pofont, mert úristen... Miközben a szavak sokkal bántóbbak tudnak lenni bármilyen pofonnál, és amíg a fizikai fájdalom elmúlik hamar, addig a lélek sérülése lehet sose gyógyul be.
hallod, mi? wokelippsiskecc itt? :D
pont errol van szo. most akkor mit szabad mondani es mit nem?
jah, csak olyat nem ami teged bant.
csak szolok, az igazi lippsi nem lehet woke, mert mi amellett szolunk hogy mindenkinek joga van emlondani a velemenyet, amig nem lazit masok elleneben.
passz, nekem meg eccsapam gyujtotte be oket szuletesem elottrol en meg folytattam a hagyomanyt, de lehet erdemes Mokenre hallgatni, google a te jobaratod. (a cim ugyanaz, csak segitseg keppen)
Igazából ezt az egész stand up műfajt eltörölném a francba, de minimum megreformálnám.
xD
egy szuletett demokrata. amugy en a sportesemenyeket tiltanam be. barmilyen sport esemenyen tobb baleset, attrociatas es halaleset tortent eddig mint standup eloadason, tehat innen nezve az en ervem meg logikus is. dehat mit neked a logika, "a humorerzek az indelligencia fokmeroje- marcus aurelius" :D -ne aggodj hogy te mindkettobol kimaradtal, eleg nagy tobbseget kepviselsz, szal tuti igazad van.
btw, richard pryor? tenyleg? ok, tok zakkant volt, de tudtad-e hogy gyerekkoraban megeroszakoltak. te meg magadtol vagy ilyen es meg vicces sem. =( so sad.
a novellat kell elolvasni, elso galaktika illusztraciom volt. zsenialisan jo es nyilvan vagy harminc evvel megelozi a falloutokat (is).
hat ez tenyleg qrva jo. es a teljesen jo humor mellett ertheto az is hogy ilyen durvan belemegy a temaba, egyertelmu a provokacio.:)
a mando zeneje az evezred legjobbja lett dude :)
en a hobbitot olvastam a gyereknek, de az eleg rovid. utana johet a gyuruk ura.
raadasul napok ota ez megy a fejemben:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=5LxC3M-Yngs
hah cuki vagy.
en is.
kb ejfel es harom kozott.
vagy napkozben 9 es 3 kozott. viszont ottol ejfelig melozok ami sztem a normal "melos" szabad idejenek nyitott szoge.
de amugy is szegyenlos vagyok, es ha nem valami fejbelovos jatek amiben eleg jo szoktam lenni, akkor egyedul benazok.:D
btw, senki sem fortniteozik az RW-rol, ott nagyon hianyolok szobahomersekletnel magasabb iq-val rendelkezo jatekos tarsakat:D
megmondom oszinten, szar szemet szaralak vagyok. a leirasok ellenere is kivartam amig kikolcsonozhetove valik es bele neztem -mar nem bizok semmiben, a Dying Light 2-vel is kb 5 percet jaccottam megvetel utan es azota nem inditottam el- de miutan ma melo kozben is vegig az jart a fejemben, hogy mit hogy kellene csinalnom a V-ben, ahogy haza ertem meg is vettem. :)
uVAAaaauuuuV!
CSIPISZ-CSIPISZ-CSIPISZ-CSIPISZ!
a vilag legnagyobb fantasyje!
MADMARTIGAAAAAAAAN!
o azer hianyzik a trailerbol. =(
le a kalappal reszemrol.
igazabol nem is ertem a fenti reakciokat, nem lenne szabad a 21.szazadban ilyen vasbetonba ontott elmevel elni sztem. -annak ellenere, hogy nekem max a gyomromban mozdul meg valami (es az is felfele indul), ha arra gondolok hogy egy borostas arc az enyemhez dorgolozne.
de minden tiszteletem a kisreletezo kedvert, azert meg plane, hogy fel is vallalod.
szinte biztos, hogy forumtarsaink kozott is van meleg, csak nem reklamozza.
tessek, ez eleg macsoisztik akciofilmnek tunik(nekem bejovos):
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=BmllggGO4pM
el kene olvasnom az egeszet elorol, sztem valamikor tizenevesen olvastam.:)
a foldon is vannak viragmezok, meg tavak, erdok, miert nem telepitik at agyszeruen az afgan fejlevagos kecskepasztor szelsosegeseket, hogy inkabb viragkotessel, meg meheszettel bibelodjenek? :D
amugy abban egyetertek malackaval, hogy nekem sem allt ossze a kep soha evvel a fremenek zold vilagot akarnak. az egesz kulturajuk, hagyomanyaik, fuszer, minden menne a levesbe.
hatmeg, ha osszejonne egy egeszseges merevedes.:D
meghat a slozi papir, sracok, nem elfelejteni!
ja igen, uton atkeles:
ne varj, ne szarakodj, indulj neki egyenletes sebesseggel es figyeld a szemeket! 90 szazalek motoros a forgalomban, alig van auto, a lenyeg hogy lassak ahogy mesz es majd szepen kikerulnek, az a veszelyes aki a telefonjat nyomkodja, mert az nem lat.:D
a viet ingrish sztem szuper vicces, probalj nem rohogni, mert az azert serto lehet, de nekem sem mindig sikerult. kedvenceim:
lediz end dzsenstrumenc - koncerten
ha jeg nelkul kersz valamit: no áj! -barmelyik etteremben
de a legjobb az volt mikor bookingoltam valami helyet es rakerdeztem, mennyi helyuk van es erre jott a valasz: we have sick people - ami termeszetesen six akart lenni
aztaqrva! ez nagyon oszom!=)
szerk
masoccorra huvazz!
=D
cuki!
a satan botjaban mega sales van, heti uj ingyer jatekkal es a borderlands 3 -al nyitottak.
en nem mentem neki senkinek. o kezdett mosogatozni, mikor kifogyott az ervekbol.
sez olyan meno?
mivel en regi motoros vok, pont tudom, es ebbol nottem ki. most ha kirugom a fogaid igazam lesz? ja nem csak jobban fogod gyulolni amit mondok. szeretnelek titeket eszervekkel meggyozni, csakhat ahoz esz kene...
amugy ha neked ettol kavarog a gyomrod nem a two girls wone cuptol, akkor veled van a baj.:D