Hozzászólások
Elsődleges fülek
bar ugy lenne, lehet nem kene mosogatnom. :D
lol
a szikora lemaradt a woke, metoo meg az egyebb dolgokrol. ez ma mar mind zaklatasnak minosul. meg hat a grease vagy negyven eves sztori. csak jobb. a gidak sem olyanok mint regen, a robi meg egyre jobban hasonlit az anyosomra.:DDD
mirol beszelsz dude?
kiskacsa irta is, ragyogo tiszta a slozi. eppen nem a tkaritas hianya a gond, hanem a felszereltsege.
vegye' szemuveget!:)
a keplet innentol eleg egyszerunek tunik nekem.
a dolgozok minden toluk telhetot megtesznek - a korhaz koltsegvetese zero.
a zse nyilvan kell a szerb stadionokra.
csakafidesz! :)
Moonknight SE1
sztem eleg jo lett. ami kicsit zavaro, hogy sehol nem kapcsolodik a jelenlegi MCU-ba, cserebe viszont teljesen elvezheto onmagaban is. az epizodok szinvonala nagyon hullamzo. annal a resznel mikor bemennek a piramisba hoseink (talan a 4. resz) mar majdnem habzott a szam a buta forgatokonyv miatt, de aztan helyre allt a belso bekem a maradektol.
oscar isaak valami elbaszott jo.:)
nem szoktam már ilyenekre járni, meg eleve moziba se, mert nem igazán tudok végignézni egyben egy filmet cigiszünet nélkül :D
:DDD
+1
Severance SE1
tenyleg nagyon jo volt, bar orultem volna, ha tobb minden kiderul az elso evad vegen. az utolso resz eleg koromragosan feszult volt.:D
Everything Everywhere All at Once
ez tenyleg szuper jo. kicsit zavart a kinai es az angol nyelv keverese, de azert kovetetheto. meg egy icipicit sziruposnak ereztem, de mindent feloldottak humorral es abszurditassal. zsenialis.
nezd amirol en beszelek, az "jatekmechanikai" kerdes (lasd jedi force/academy).
te meg lathatoan a loret meg a regi filmek rajongotaborat szeretned megtrollkodni. GLHF! :) en miota elkezdodott a Ben sorozat nem kovetem igazan a topikot a spoilerek meg a vernyogo-de csakazert is nezem hsz-ek miatt.:)
arrol nem is beszelve, h vader a jediben targyakat is hozzavagott lukehoz. tehat sztem a force push/pull nem akarat kerdese, max harithatod egy ugyanonalyan ereju ellen push/pullal.
jah, jogos.
dude, dehat te beszeltel itt ubercsajokrol, aztan berax egy kepet egy ilyen rosszul gyurodo muanyag barbibabarol?:D
raadasul minden este be slattyogok a fovarosba melozni es keresztul kell vergodjem magam a felmeztelen turistalany hordakon. az altalad linkeltnel a fele alapbol jobban nez ki.;)
hallod mit csinal a szaja az orra alatt?
brrr
a hideg is kirazott. :-/
itt most konkretan arrol volt szo, hogy musk levarrta a depp nejet. nem hiszem, hogy Gwynne Shotwell ott is jelen lett volna.
persze kitudja?
:D
szerk
rakerestem, nem kerek videot kosz.
xD
ez jo. raadasul a legtobb viet ruhelli a kinaiakat. (nem veletlenul, hiszen tobbszor is megprobaltak megszallni oket, raadasul eleg koztudott hogy a kinai eleg arogans, nagykepu, nyomulos, hangos fajta, kepzelheted, milyen a szomszedjuknak lenni)
igazabol szerencse, hogy a sorodbe nem tud belekopni.:DDD
Wolfenstein: The New Order
a satan boltjaban megintcsak. ingyer.
Most mehetek vissza venni a kedvenc vietnámi kis árusomhoz,
keszitsd elo legkozelebb a telefonod es csinalj rola kepet amikor aszondod neki mikor belepsz, hogy:
szincsao em(ha fiatalabb nalad ranezesre) /szincsao csi(ha idosebb es no) /szincsao any(ha idosebb es pasi)
(ez mind csak a sima koszones, viszont nalluk nincs masik- mint jo napot jo estet whatever)
aztan amikor fizecc, mod szepen azt: szin kamön! (es ugyanigy moge rakhatod a kornak/nemnek megfelelo megszolitast)
(ez meg a koszonom szepen)
naaah, ez hulyeseg sztem. egy csomoszor egyetertek Mokennel -foleg pl filmes temakban. ilyet csak veled csinalok a prolitika topikban.:D
:DDD
vaaaaaagy... én csak tisztelem a nőket, magamat, és férfi társaimat, ami ezen a fórumon elég ritkaság számba megy sajnos.
ahamm. igazi emberbarat vagy. kiveve ha ukran, vagy kutyatarto, mert annak a qrva annyjat! :D
en meg az oregeket sem tisztelem. azt tisztelem aki megerdemli. a tisztelet nem jar alanyi jogon.
sztem.
amugy ertem mirol beszelsz es szep is, akarcsak a keresztenyi eszme, meg a kommunizmus csakhat az emberek allatok szal az ilyen dolgok nem mukodnek. lehecc te jofej, valaki ugyis megcsinalja a felre lepo csajokat, no worries!:D
az meg megint masik dolog, amit a hudejocsajokrol irtal -Vajk se futott meg olyannal ossze szted- hat meg az en arcom is leesik neha h milyen nok probalnak hozzam dorgolozni, de sikeresen dodgeoltam a legutobbi kiserletezot aki amugy indulhatott volna egy sofia loren 30-as hasonmas versenyen, mert ahogy irtad
Jó tudom, hogy neked is értelmes, sikeres párod van, de te már levetkőzted a bohém korszakod
ez igy igaz es meg raadasul szeretem is a zasszonyt, magamnak okoznek avval fajdalmat, ha bantanam ilyen hulyeseggel mint egy felrelepes.
amugyis minek? en ugyerzem megdugtam mar mindent amit egy elet alatt meglehet.:D
bocsi, szerk. izlesek es pofonok.
neha tenyleg ugy erzem, hogy te valami tini vagy. es semmi nem igaz abbol amit magadrol allitassz. jotestu magas, jol szitualt faszi?
en kicsi tomor mongolkent nemtom megszamolni hany gyonyoru hazas/nem hazas (kijafasztuggya, nem az az elso kerdesed) no maszott mar ram.
De csak képzeld el lekúrod más csaját, úgy hogy tudod, hogy nem akarsz tőle hosszú távon semmit, de neki lehet az életét meg a családját teszed tönkre azért a pár percért.
es akkor mi? ha a csaj valakivel felre akar qrni akkor ugyis meg fogja tenni. ha nem veled akkor massal.(de ha jo csaj akkor miert ne inkabb veled?)
fogjuk mar fel a nok ugyanolyan onallo, entellektuel erzelmi lenyek mint a pasik.
ezt meg azok a lippsik sirankozzak akik nemtudnak osszehozni dughato not partnernek, de assziszik neki alanyi jogon jar, van mar erre is valami szo... ancel, cancer, a f@sztuggya
whatever, en tenyleg nem ismernem meg ha ma este szembe jonne velem az utcan.
nah, komolyan mondom, ha a filmet nezed mai szemmel, kirant a jelenetbol. nem mondom, hogy nem jo -qrva jo- de ma mar cgi-vel csillioszor jobbat lehet osszerakni, hogy total hiheto, valos legyen. itt meg az van, hogy tudod hogy filmes trukk, csak erted/erzed mit akar mutatni. mint amikor konyvet olvasol. de attol meg gaz mai szemmel.
az obi want hagyjuk, ne spoilerezz, sorit csak ugy nezek ha kijott az egesz.
de amugy az egeszrol elore tudtam, h elbasszak- tul kozel van az eredeti sztorikhoz es filmekhez. ezert volt sztem rettenet jo a mando, mert ott vegre hatra hagytak a szkajvolker csaladot es kulon legendat epitettek.
bocs, lasd a szerk utani szoveget.
es akkor it jonnek be az elvek. sztem a csaj egy haszon es penz vagyo picsa. kulonben miert tenne ilyet? meg az eset utan bombazta az elont hogy randizzanak. ha te no vagy es a depp neje -ok hogy mostanaban eleg fosul nez ki- de miert fexel le massal?
mosmer? te mit csinalnal ha radmaszna egy buliban?
rwurl=https://c.tenor.com/VwgMzGf879YAAAAC/amber-heard-sexy.gif
marhogy ugyertem tenyleg. en ezeket a szoke csinilanyokat nemtom megkulonbeztetni. ha vmelyik radmaszik egy buliban ahol eppen bevagy allva mint a szog, akkor azonnal raguglizol, hogy kijez es kijaferje? vagy hogy kepzeled el a szitut?
a vicces az, -vagy csak emlekeimben el- hogy valahol elhangzott a sztori depp szajabol:
a csaj megcsalta ot elon muskkal es amikor kiderult a depp hozzavagta a mobiljat. es ez volt az osszes fizikai bantalmazas ami tortent, ez meg meg ha a torveny szerint bantalmazas is, sztem a minimum ami belefer egy kapcsolatba ilyen esetben. a csaj meg kitalalta hogy o ossze lett verve.
jah a multheten eccercsak elovettek a fotniteban a Robocopot es megvehetove tettek a karaktert. igy kb fel eve nem jaccottam, de beugrottam azonnal hogy megvegyem es eszembe jutott, vegig nezem a filmeket is. valamiert akkora legenda szamomra hogy muszaj volt.
meglepodtem.
a robocop 1-2 meg mindig mukodott. rettenet fos a CGI -ami stop motion-de film(ek) maga(uk) ut(nek). meg igy is. pedig emlexem amikor a sikertelen kiserleteket mutattak-a sajat fejet letepo robocop 2-ben meg a masikat, a hideg razott amikor az eredetit neztem. meg az egyben a savtol leolvado faszit- na ezeket a reszeket most magam elott is kinosan atmoslyogtam.(a 3 hatareset, onmaga parodiaja es meg csak nem is az igazi murphy jaccik bene)
jo mondjuk az elso Paul Verhoeven, a masodik Irvin Kershner. Akinek ez a ket nev nem mond eleget(semmit), az bekaphassa. :D
sokkal ridegebbnek es sokkolobnak talaltam a 2014-es verzioban amikor megmutatjak kinnamannak hogy mi maradt a testebol- szinte oda sem birtam nezni-, de a film attol meg nem hagy nyomokat, pedig qrva latvanyos. de tenyleg. a robotzsaru dizajnja qrva jo, a szineszek a legjobbak -joel kinnaman, gery oldman, michael keaton, samy jackson, michael kenneth williams, jackye early haley, eye candie is van- aimee garcia szuperszep itt is. aztan megis lofsz. =(
azabaj, hogy nem minden jo ujramelegitve.
De valójában tudod miért ragaszkodnak ennyire ehhez a szabad vélemény nyilvánításhoz a liberok? Mert ők kis gyenge pöcsök, az egyetlen fegyverük a szavakban rejlik,
:DDD
tenyleg?
ilyennek ismersz? (mar amennyit tucc rolam)
lofaszt csak okosabbak (es neha meg erosebbek is) nallad.;)
SZERK
a masik, hogy fogalom zavarban vagy. a kis wokeos faszok nem liberok. ha azok lennenek nem tiltakoznanak a "szitok" szavak meg velemennyilvanitasok ellen. engem hivhacc kover, oreg agressziv alkesz prolinak, max megmosolygom, ja az vagyok-bar lehet ezt szebben mondani, de mara mar azok is szitok szavak. ez nem minosites, ez az esszenciam.:D
neked meg jogod van ezt kimondani, leirni. szerintem. mint libero szerint.
en is ruhellem oket, na.
marmint azok a szulok akik a kocsiban felejtettek?
mondom:
-ahh vazze, nincs csp! rakjunk ossze egy masikat!