Hozzászólások

2023.01.03 - 15:06,k Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

sztem azert ennel roszabb az irani cucc, amikor a zsaruk agyonvertek egy tizeneves kislanyt mert szerintuk nem jol hordta a fejkendojet...

2023.01.03 - 00:46,k Általános csevejfarm Meztelen nők ruhában ugrás a hozzászólásra

nemtom miert es hogy, de ezt feldobta a youtube:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=gZS6KP48kQc
ugyereztem meg kell osztanom veletek

2023.01.02 - 17:46,h Negatív HQ Elhunytak ugrás a hozzászólásra

en nem beszelni latin. mejd megkerem a zasszonyt.

2023.01.02 - 17:08,h Negatív HQ Elhunytak ugrás a hozzászólásra

totally elvesztettem a fonalat. bocsi. =O

2023.01.02 - 16:57,h Negatív HQ Elhunytak ugrás a hozzászólásra

meghalt a pápa? en meg ataludtam! aztamindenit!

2022.12.28 - 15:53,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

az special lokal megint asszem. de en egy havi gazszamlan is sporolok annyit, hogy eccer oda repuljek, kivegyek egy szobat ket hetre es jolerezzem magam (ahogy mi a kapolcsi fesztivallal szoktuk). sztem tobbet te sem toltessz ott evente, viszont a koztes idoszakot egy palmafas szigeten toltom. ha meg lotton nyernek akkor duplan igaz.;)

2022.12.28 - 13:53,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

mehecc mashova, felsoroltam egy rakat alternativat, amugy meg gugle a jobaratod, talalsz a kicsi lelkednek megfelelo helyet. ;)

2022.12.28 - 12:45,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

nope. te mesz lakni olaszba. befektetesre valo ingatlant veszel magyarhonban (de meginkabb kulfoldon). felmilliard forintot nyerve, minek dolgozni, ha van egy szikranyi eszed? max kapalgatod a tyukokat, meg eteted a krumplit. a maradekot lekotod. persze kulfoldon ojros szamlara, mert a HUF roppant stabil es nagyerteku, ugye. meghat nem lehet tunni a vezer mikor einstandolja a magan szamlakat.:D

2022.12.28 - 11:35,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

dehogynem. a balatoni nyaralo arabol vehettek volna egy kis hazikot del/olaszorszagban, gorogorszagban, spanyolorszagban (ahol nem tamad a rezsi demon, gyk nem kell futeni) az ingatlanok berleti dijabol vigan ellotyognek. de mar most nyignak, hogy tonkre fognak menni, tehat eltapsoljak a zset.:D

2022.12.28 - 11:00,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Nyilván az lenne a jó megoldás, ha bizonyos kezdővagyon mellett csak életjáradékként lehetne felvenni a nyereményt, de ki lenne az, aki ezt törvénybe is tudná önteni jogilag?

ne viccelj mar. a felelotlen magatartas hulyenek lenni sztem emberi jog. viszont a gyerekvallalast inkabb kene valamifele vizsgahoz kotni.

2022.12.27 - 10:02,k Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

f@sz kivan mar a maltaiak xmas frenzijevel! hulla faradt vagyok.

2022.12.19 - 14:11,h Általános csevejfarm Bejelentem, hogy távozok, ill. megjöttem. ugrás a hozzászólásra

puszizlak titeket! irany GDP-t kalapalni. :)

2022.12.19 - 13:01,h Általános csevejfarm Bejelentem, hogy távozok, ill. megjöttem. ugrás a hozzászólásra

re
meglepoen jol alakultak a dolgok, az elso harom nap szuper remiszto volt. a mama allapota rohamosan javul!(yaaay!) mivel karacsony van/lesz a meloban nagyon vartak mar, de legalabb csillagaszati aron lehet repjegyeket venni. ma eccaka mar melo.
koszonom skacok!

2022.12.08 - 14:06,cs Általános csevejfarm Bejelentem, hogy távozok, ill. megjöttem. ugrás a hozzászólásra

nem veletlenul szeretlek titeket igy "ismeretlenul" is.(vagy husz eve ossze jarunk) koszonom!
holnapra kapram jegyet(egy vagyonert), mert karacsony szezon van... addig meg tukon ulok.

2022.12.07 - 11:48,sze Általános csevejfarm Bejelentem, hogy távozok, ill. megjöttem. ugrás a hozzászólásra

sracok, kicsit L. ugynezki mamikam haldoklik, azonnal repulok londonba. remelem h false alarm, szoritsatok nekem(neki)!

2022.12.04 - 09:38,v Moziguru HQ Készülő sorozatok, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

amennyire emlexem, szamomra a konyvek foszereploje is eleg antipata volt. :)
amugy meg az a szornyu, hogy a harom konyv legvegere kerul a csattano, a sorozatnak semmi ertelme nem lesz ja kaszaljak ido elott (a latvanyon meg a csiberpunk hangolaton kivul).

2022.12.01 - 23:53,cs Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

nyaff, nem hallgatok rad, neked nem teccett a GotG karacsonyi kiadas, en kiegtem rajta. :)

2022.12.01 - 13:38,cs Általános csevejfarm Mi jut eszedbe? ugrás a hozzászólásra

nem eltel meg mediterran/szubtropusi orszagban. :D
(a gonosz migrancsok kozul sztem egy csomo ilyen helyrol jott, valszeg kifogtal egyet)

2022.11.30 - 12:52,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

marmint elozmenye? a korai androidok...

ShowHide spoiler #
2022.11.30 - 11:32,sze Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

mondjuk kb ja.:D
avval nekem is tele van a havcipom, mikor valaki betrollkodik valami "celeb" fotojaba egy hsz-el, amibol kirobban azonnal egy vita az adott online forumon, majd jon a cikk az ilyen bulvarra alakult fidesz indexen, hogyaszongya "az internett rarontott a hiressegre mert..."

2022.11.30 - 11:25,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

ON
Morgan (2016)
ez nekem teljesen kimaradt anno a szorasbol, most talaltam ra. a stablista mega brutal, a film kevesse. az androidos tema es a velejaro sallangok egyaltalan nem hatnak ujdonsagnak es a lezaras sem meglepo. en meg hianyoltam egy ket dolgot amik pedig eleg magas labdak voltak, amivel feszkobba lehetett volna tenni. szorakoztato. kozepes sci-fi.

2022.11.29 - 12:30,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

ejjman komam, fejleszto vagy legalabb a gugglit tanuld mar meg hasznalni vazz :D
kereses erre:
"stalking in sexual context"
elso talalat:
https://www.carleton.edu/sexual-misconduct/policy-procedure/policy-definitions/stalking/

2022.11.29 - 11:41,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

tom, hogy boomer vagy szal nezz utana a stalking kifejezesnek.:DDD

2022.11.25 - 07:11,p Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

LotR-Rings of Power

Nekem nagyon bejott! azonkivul, hogy sztem rendesen jon belole a LotR hangulat a sztori is tok jo, meg a karakterek is. a vegere kb minden a helyere kerult, valahol a hatodik v hetedik resz elejen megjosoltam kb a torteneseket-bar mar vagy 30 eve hogy olvastam a konyveket, de vegig jo volt a feszko. a latvany sztem elkepeszto. a cgi, a diszletek-kosztumok, karakterek, harcok...

2022.11.22 - 02:56,k Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

the english SE1

huvazz...
az elejo jol indul. kiegyeztem vele, hogy ilyen regi western filmekbol osszeollozott epic story lesz, ami amugy tok szorakoztato. ehez kepest az utso ket resz annyira brutal, hogy rendesen hazavagja az embert. baromi kemeny es qrvajo. attol tartok, ez behuzta magat a toplistamra.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!