Hozzászólások

2024.06.19 - 23:53,sze Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

na szoval, ma 16(18) oras shiftet toltam (uj cegnel vok). haza vanszorogtam a 35 fokban, lejton felfele 15-20 perc seta a busztol. vartam egy kicsit, hogy abbahagyjam az izzadast. bemeek a zuhanyzoba es egy huvelykuj meretu csarli ott ropja a jegtancos kurjet! nemtom honnan kerult oda, plane nemtom miert. ott allok egyszal f@szban es nezem ahogy porog. szal kimentem, visszarantottam az alsogatyeszem, adtam neki piff-paffot, aztan mikor vegre hanyatt dobta magat, osszeszedtem egy adag slozipapirral es kibasztam az erkelyen.
f@sz kivan ezekkel a gusztustalan csotikkal, hogy mindenhol feltunnek es ilyen mutans meretuek.
:-/ tiszta fallout...

2024.06.18 - 17:48,k Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

jah ez csak meglepo. itt az RW-n nem eszeleltem az azariah/aziarah(?) hiszteriat, amit minden madzsar oldalon latok. tennap a zasszony aszonta belefutott valamibe es bele is hallgatott, kivancsi volt en mit szolok hozza.
aztan megbeszeltuk, hogy egyertelmuen quimby es magna cum laude nyulas a zene es a szoveg (ami jo) de a kis faszi affektalo hangjatol a szor felall a tarkomon.
ecceruen nem vagom mijeza a hype korulotte. semmi uj, semmi extra, de legalabb idegesito enekhang.
(jo, mongyuk en a tejlor szviftet sem vagom)

2024.06.18 - 17:28,k Moziguru HQ Filmes egyéb ugrás a hozzászólásra

ezeket hogy mered egyedul megnezni?!?!

kivulrol ismerem oket, barmikor tudok idezni is beloluk, kb 100-szor lattam (minimum). horror addikt vagyok, nem felek, csak szeretem a feszkot. ezert kulonosen sz@r, hogy az utobbi idoben nem keszult igazan jo horror. (misztikus vagy sf, a slasher uncsi-ha csak nincs jo thriller koritese)
SZERK
jah, amugy persze hogy egyedul. az asszonnyal nem lehet, o fel! :DDD

Why not both?

ido hianyaban... most a the thing duo nyert, mert elobb lejott. ;D

2024.06.18 - 11:45,k Moziguru HQ Filmes egyéb ugrás a hozzászólásra

off nap, egyedul, ma vagy alien vagy the thing =D

2024.06.17 - 14:38,h Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

sot, katonajekbol kiindulva 100%-ban.
de mivan, ha udvar sincs?

2024.06.06 - 15:10,cs Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

en ugyis megnezem, de majd egyben. :)
mondjuk, ha olyan buta lesz mint az asoka akkor lehet eret harapok magamon.
btw

Mr.Inbetween
total veletlen akadtam ra, ausztral ray donovan - problemamegoldo/orgyilkos/mindenes bunozo
baromi szorakoztato, neha kicsit faj

2024.06.05 - 10:36,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

jah, tinihorror. ezt man hallottam mashonnan is. amugy ja, nyilvan otven plusszos szarokat visznek kolonizalni egy uj bolygora. a lenyeg, hogy lehessen man fikazni a trailer alapjan, de aztan mondhassuk mekkora zsenialis mu megha tok sz@r is mint a promcsi. :D

2024.06.05 - 08:08,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

jah mondjuk en ennel voltam meggyozodve, hogy ez sorozat lesz. :-/

2024.06.05 - 07:42,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

ez nekem igy eleg oszom, de mar olyan sokat elb@sztak a temaban...

2024.06.04 - 19:54,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

ne zizegjel, megnezzuk asztatat is amint kijon HD minosegben.

2024.06.04 - 17:51,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

hammijjaf@szt neztel? benne volt a pokember csaja!

2024.06.04 - 10:50,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

ok, hat nekem sehogy nem sikerult realisnak lennie ennek a filmnek.
sztem ha idegen "kulso" ero (ami lehet belso is, de ma mar tudjuk, hogy barmit barmire ra lehet rahuzni) tamadja az usat akkor az elnok elrendelheti a marine-ek beveteset homelanden. a homeland sec es a us marine-ok szama majdnem egyenlo. a ket csapat kozotti tapasztalat, felszereltseg, kikepzesi szint nem elhanyagolhato. tehat ha egy ilyen szitu fellepne, gyakorlatilag napok alatt letisztazodna avval, hogy a us marine ki melle sorol be. merthogy kiirtananak minden redneket, vagy minden hl secet. akarhogy vannak felszereleve, vagy akarmilyen nevetsegesen "kepzettek".
tehat velemenyem szerint egy civil var nem huzodna tovabb ket hetnel, mert vmelyik vezeto hazarendeli a us marineket es azok kb szejjel b@sznak mindenkit. 240 ezer tapasztalt es aktiv katonarol beszelek-es meg a veteranok be sem csatlakoztak. ha a sajat orszagukrol van szo sztem senkinek nem lenne eselye sem ellenuk(ahogy sztem semmelyik masiknak sem full mozgositas eseten).

2024.06.03 - 11:43,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Atlas

Ez sztem meglepoen jopofa lett, foleg ahoz kepest, hogy mennyi nyimnyamkodas volt miatta. kilometereket ver a rebel moon szeru szornyszulottekre.

2024.05.29 - 04:29,sze Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

hajmaskeren voltunk loteret biztositani katonaekkal amikor konvojban halado tuzolto kocsi (dakzill vagy hogyhijjak) 120 kilos egyik kereke beelozte a konvojt, majd vett egy eles kanyart es elnyargalt a pusztaba. :D szerencsere senki nem jott szembol, valszeg csunya vege lett volna.

2024.05.27 - 21:42,h Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Sugar SE1
hat befoktok szarni :D
nekem sikerult.

2024.05.23 - 10:11,cs Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

dead boy detectives SE1

jopofa, lajtos sandman spinoff. nekem tokre bejott.
Moken! van benne buzulas, meg vokos f@szkodas, neked nem ajanlom.

2024.05.23 - 07:41,cs Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

:D
bocsesz, meg csak a kv-m feleig jutottam, amikor irtam.

2024.05.22 - 07:52,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

ez eleg szorakoztato volt. en amolyan tributenak ereztem a regi nagy haborus filmek (kelly hosei, piszkos 12, a hid tul messze van - stb) elott.

Land of Bad

ebben is kellemesen csalodtam. meglepoen elethuen mutatja be sztem a modern hadviselest, nekem eleg hitelesnek tunt.

mindkettot batran ajanlom Sumyinak!

2024.05.17 - 15:04,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

ahogy irtam is, ez sztem is egy jo dolog.
amivel nem ertek egyet, hogy ne rekesszunk ki senkit akinek igenye lenne ra, hogy csatlakozzon.
esztmosman nemtom eccerubben leirni dudek! :D

2024.05.17 - 14:38,p Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

Angin sama!!!!444!
esetleg lehetne meg kinai, vagy koreai - azokat is koztudottan nem utaljak a japok. :D

2024.05.17 - 11:54,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

jo, te hazabeszelsz (mar bocs) nekem meg fogalmam sincs, a katonasag ota nem jartam MO-n orvosnal (kiveve amikor kivagtak az arpat a szemebol)-de az is fizetos volt(csak addigra mar volt penzem). raadasul 2012 ota nem is elek ott.

2024.05.17 - 11:43,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

na es kepzeld el - tok ugyanez volt a kilencvenes evekben. nekem egy jiu eddzesen gyakoratilag szetszakitottak a terdem amikor a kuzdest nyomtuk, majdnem hatrafele nezett a bal labfejem. fel evig nem tudtam jarni. akkor kezdtem el gyurni, mert legalabb jofej volt a doki es elmagyarazta, hogyha nincs kereszt szalag, az izmok rovid idore attudjak venni a szerepet es megtartjak a terdet. es meg utana aszittem majd visszamegyek bunyozni es neki alltam kempozni (ami gyak. MMA) aztan szembesultem avval, hogy a bemelegitesen kifaradnak az izmaim annyira, hogy amikor a bunyoig jutunk mar ne tartsanak es tobbszor ujra es ujra kifordult. (amugy ez mehetne a hatbaszuros topikba is, de eletemben akkor ereztem eloszor, hogy valami annyira tud fajni, hogy elkezdessz oklendezni a fajdalom erzettol)

es ha ez volt akkor meg most is es nem eleg leigazolt sportolonak lenni, hanem csak a fotballllista, akkor per pill mennyire maradt az orszag ugyanaz a komancs vilag?

2024.05.17 - 11:17,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

mar megint felre ertessz. szamomra is visszatetszo ha valaki mas halalan orvendezik. de sztem jelenleg is vannak a tarsasagunkban olyanok -akkor most nevek nelkul- akik mar megtettek hasonlot es megis itt vannak. szoval szerintem belefer, de az en velemenyem csak egy ebben a hatalmas kozossegben. :D
whatever dude,
"-ha mindenki mellette van en nem ellenzem-" (kiragadott idezet valami hires levelbol ;D )

2024.05.17 - 11:12,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

koszi. nyilvan ezen az elmeleti szinten erdekelt a dolog, hogy van e meg eleg kepzett orvos es eleg felszereles egy ilyen extrem serulesnel. egyertelmuen nem az akaratot vontam ketsegbe, ha a vezerrol van szo.

azt magam is szemelyesen megtapasztaltam a sportkorhazban, amikor inszalag szakadasom volt(azota is van).
doki:
- ha le igazolt focista vagyok akkor ingyenes mutet es fel ev ingyenes terapias kezeles. ha nem akkor a mutet 500k, a terapiat meg meglassuk.
akkoriban asszem 15 ezres fizum volt. :D

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!