Hozzászólások

2024.12.15 - 09:21,v Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

teeenyleg? ezen kell ugralni? ket mozgo szereploje volt a trailernek, abbol sztem a csaj ugynoke feher no volt a (felszemu). de tok ugy allsz hozza mint az atlag trollok az avowed kiadott "borito kepehez", hogy milyen szar woke-os szar, mert nincs rajta feher ferfi.
elmesz teja ...csaaaaba! xD

2024.12.15 - 08:01,v Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

sezzel mijabaj? szerintem a legigeretesebb trailer volt a TGA-s valogatasbol. baromi hangulatos.
ok-ok, arra is nagyon vagyok, hogy ujra repulhessek az Unreliable-el.:)

2024.12.13 - 11:07,p Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

nekem az ilyen jelenetekrol ez jut eszembe mindig:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=ENM7leFj6YU
:D

2024.12.13 - 08:40,p Nagybetűs játékok Készülő játékok ugrás a hozzászólásra

VAAAAAA!
mondjuk akarmennyire oszom, en remeltem, hogy vegre total szabad lesz a game. karakter keszitessel-witcher iskola valasztassal, miegyebbel. a Ciri nem is igazi witcher. persze a keszitoket ismerve meg minden is valtozhat es meg ezer evet is varhatunk ra. (lasd cyberpunk 2077)

2024.12.11 - 14:21,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

Honnan a faszból tudnám, ha nem ismerem a történetet.

ebbol indultam ki. :)

btw siman lehet, hogy mindenki tulgondolja abbol a kepkockabol es siman csak hasonlit CM-re a zomboja. bar az eddigi ket resznek sem volt kozos szereploje ezert meginkabb beleillik egy ilyen tipusu cameo.

2024.12.11 - 11:39,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

akkor megint ujrazok a logikai vonalon.
tehat nem nezted meg az eredeti ket filmet. nem nezted meg a trailert. tehat valszeg a filmet sem fogod. tovabbra sem ertem ezekutan miert rugozol a spoiler teman. nem spoilerezett senki, csak a trailer, aminek temajahoz jomagad is hozzaszoltal.
sztem sz@rd le. ;)

2024.12.11 - 10:56,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

no varjal, ha nem ismered a tortenetet, akkor reszedrol ugysem fog mondani a kameoja semmi. ha meg ismered es annyiszor lattad volna mint en akkor elso nezesre ez jut eszedbe a trailer utan.
tehat a trailer spoilerezte el. ;)

2024.12.08 - 08:32,v Játékok holdudvara Steam (Valve) ugrás a hozzászólásra

es ezt honnan lehet?

2024.12.05 - 14:01,cs Általános csevejfarm Cool Stuff ugrás a hozzászólásra

:D
nekem errol ez jutott eszembe.
persze, konnyu kifigurazni az igazi zseniket, de attol meg megmaradnak zseninek sztem. =)
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=4xg-Wk2DEXs

2024.11.24 - 13:35,v Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

A BG3-at époen mostanság szidja az egyik rutinos RPG-s co-op társam, hogy mennyire meztelen a király :)

jo, hat lassuk be, hogyha valami nagy port kavar fel, akkor hirtelen megjelennek azok akik avval arcoskodnak, hogy szerintuk szahar az adott film/jatek/konyv/akarmi. ez nem mervado szamomra. nekem most asszem 350 oram van benne, cirka negy karakter (egy multiban az asszonnyal) es meg nem jutottam tovabb egyikkel sem az act II-on. :D

az mondjuk total igaz, hogy a NWN iszonyat unbalanced lett, -en rugoval nem tudtam befejezni, holott az volt a kedvenc karim- csak cleric-el. lehet csak a nosztalgia miatt maradt meg a fejemben, mert vagy haromszor vegig toltam.

2024.11.24 - 08:39,v Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

en inkabb a icewind dale-t meg a neverwinter nightot ajanlanam elsore. mar nem annyira rondak, kicsit atlathatobb a kezeles es total jok a sztorik. de amugy ugorj fejest batran a BG3-ba, ne erezd kotelezonek az elodoket. baromi szep es qrva jo.

2024.11.12 - 08:18,k Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

utolso cserkesz meg a halalos fegyverek sztem messze a legjobbak (persze a 3 die hard-dal egyutt)

2024.11.12 - 08:14,k Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

volt is valahol valami cikk, hogy a ruszkikhoz vezenyelt EK-s katonak total ragyogyultak a pornora a vegre nem lekorlatozott internettel.
el is tudom kepzelni, ha egy olyan vilagbol jossz mint mondjuk a hetvenes evek MO-ja, ahol a legszexisebb dolog amit lathattal a fules magazin cimlapjan a miniruhaban pozolo nyertes zsuzsa, aztan masnap meg bemmmm!!!!! pinaponthu.:DDD

2024.11.11 - 11:12,h Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

társadalmi bajaim vannak

nah meselj, itt batatok kozt-egymas kozott vagyunk. milyen bajajid vannak a delkoreai szuletesi rata okan?
xD
soooooorry, nem birtam kihagyni.

2024.11.09 - 14:23,szo Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

ez mondjuk qrva jo hir! en eppen mar elkonyveltem nagy csalodasnak, de amiket irsz az lelkesito!

2024.11.06 - 09:22,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

netom, megmondom oszinten. de mivel nem eletrajzi drama, hanem a maganszigetes bohockodasat mutatja be, meg akar jopofa is lehet.

2024.11.06 - 08:33,sze Moziguru HQ Készülő filmek, melyek érdekelnek! ugrás a hozzászólásra

rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=8VcLEMs_eDs

mar amikor feltunk a srac ezer eve akkor is mondtam, hogy kikopott fiatal MB. csak nem oregedett eleg csunyan mint az igazi, de egy kis sminkel remekul megoldottak!

2024.11.03 - 16:56,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

hu dude, ez eleg nemzetkozi, nekem+asszonynak ket-harom hete megy, londoni agban a csaladnal szinten, MO-n is.
napi szinten immodium-aktiv szen, de nem allitja meg csak lelassitja. alig varom, hogy elmuljon.

2024.11.02 - 22:11,szo Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

sracok, ha van eszetek, azert nem nosultok meg, hogy ne legyen anyosotok.

2024.10.29 - 10:20,k Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

nehari, de amit a legjobban utalok MO-ban, hogy mindig mindenki magabol indul ki es az alapjan itel meg masokat.
jah, en sem szoptam le senkit. en 16 evesen hetvegenkent a haverokkal elmentem vagont pakolni, hogy legyen penzunk bulikazni ahol csajoztunk.
de attol meg engem nem bant ha valakinek ez belefer. nem duhit es nem erzem a gyengeseg jelenek. de ha meg meg is az akkor ez tesz minket erosebbe nemdebar? tehat te attol vagy kemenyebb, mert senkit nem szoptal le a mercidert. o meg egy par cipojert megtette. hol bant ez teged es hol nem erzed, hogy ez inkabb szanni valo?

2024.10.29 - 08:08,k Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

remelem en is -de ha leirtad akkor valszeg- semmi komoj bajod nincs!
a kocsiert kar nyilvan, de megjobb hogy mondjuk nem torted szet a fejed az ajto uvegen.

2024.10.29 - 08:02,k Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

nemtom miert termeszetesebb, ha egy no szop le valakit egy uj cipojert mintha egy pasi. kinek mi fer bele, meghat kinek mire van igenye.

en sosem allok sorba a palack visszavaltonal, mert nem valtom vissza.;)

pc-n chrome alatt az adblocker tokeletesen muxik es tiz videonal egyszer veszem eszre hogy valami tortenik -egy pillanatra elfeketedik/eltunik a kep, vagy mintha ugrana a video, de ennyike.

2024.10.28 - 11:14,h Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

cicafiu, latogass el thailandre, vagy olvasgass kicsit. bovitsd a tudas taradat. elhiszem, hogy nem tudsz dolgokat es ezert nem erted, de legalabb ne haborogj, hanem fogd fel, hogy te nem tudsz eleget pl a szegenysegrol.

2024.10.24 - 18:14,cs Általános csevejfarm Utazás ugrás a hozzászólásra

dk azsiaban minden nevetsegesen olcso, kiveve a repjegyet. vietben egyel miszaot, luklakot mert azok a legjobbak! :D cat ban
van egy francia nevu etterem ahol a legjobban csinaljak a helyi kajakat valami palma fa francialul, ha jol emlexem. vagy az con dao? a picsaba, az elmult napokban epp megint off vagyok, sry.
szerk
akarmilyen macsonak erzed magad bangkokban ne kerjel etelt csiposen. alapbol is meg tud olni. de amikor csiposen csinaljak, na attol egy hetig szenvedsz!:D

2024.10.24 - 08:59,cs Játékok holdudvara Elmélkedjünk játékokról! ugrás a hozzászólásra

nagyon durva, megha nagyon gyerekcipoben is jar.
az itteniek kozul nemtom ki emlexik meg az elso 3D-s videokarik korszakara.
na most az uj genes nvidia mar AI csippel lesz ellatva. sztem egy-ket generacio kerdese es a jatekok is rahangolodnak az uj tech-re es ugy lesznek elkeszitve, hogy osszehangoljak az AI kepszerkesztovel. onnantol minden jatek sztem mozi elmeny szintuve valik-legalabbis latvanyban. a jatek es elmenyminoseg egy total mas teszta, de ha ez lesz az alap es nem a megjelenitesre mennek a milliok akkor az megint azt hozza elo amit az ingyen fejlesztoi endzsinek- a kreativ kis fejlesztok fel fognak torni mint a talajviz es az otletessegel lesoprik az AAA-s cegeket.

2024.10.21 - 13:29,h Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

en eleg sokat toltam vele meg evekkel ezelott es mar akkor is baromira elveztem. azota megmar annyi plusz kontent jott hozza ingyer raadasul, hogy elvesztettem a fonalat. elegge be tudja szippantani az embert a grind/farming elmeny, sztem csak ezert veszelyes. :)

2024.10.20 - 10:09,v Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

siman igazad lehet ebben. sztem a falloutokat is jol hoztak a posztapo filingel -megha vajk nem is szereti.
raadasul engem idegesitett ez a mu uratazas dolog-tehat hogy beigertek egy egy hatalmas univerzumot, ami aztan gyakorlatilag a gyorsutazas folyamatos ismetelgetese lett es ilyen pocketfieldekbol ugralsz masik pocketfieldbe.
aztan ami meg baromi kiabrandito lett- a loot. miert nem muxik ugy mint a regi jatekaikban? akarkit kinyirtal levehetted a tok ertektelen armorjat es eladhattad (mar amennyit elbir a karid) itt lelovod a dudekat es nem lehet levenni a szkafandert, holott az az egyik legertekesebb es fejleszteni valo cucc a jatekban.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!