Hozzászólások
Elsődleges fülek
Nekem csak hőhullámom volt, valszeg menopauza :D
RE@L írta: Szóval igaziból kicsi és bárhova elfér? :)
Kivéve állítva és fektetve :D
2x1x1 kontrollernyi :D
rwurl=https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/wHIPwFMFGOBKUjYrI858fR9TbH0=/0x0:1200x67...(504x242:696x434)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/65898668/xboxseriesx.0.jpg
Nem akarok hazudni de mintha pont ilyenem lenne (vagy legalabbis SSonic M meg 600W körül) nekem semmi bajom nem volt még vele.
Nom eg ugye az internet népe szerint is vagy Seasonic tápot kell venni vagy olyat aminek olyan a belseje :D
brianaspirin írta: Van valakinek a tulajdonában funko pop figura?
Ilyen https://dekiraly.hu/figurak
Az érdekelne hogy milyen a minősége, megéri e azt a 4-6000 forintot
Egyiket se láttam még élőben de az internet népe nem favorizálja:
rwurl=https://external-preview.redd.it/aea0AhCd0jl19MRma0gqy9A1FgE3QZowff_Cg-I...
Funkopop vs Nendoroid
Shaypeian írta: Lennék az a póló.
Wait, what? :D
Inkább egy Gravity mint ez :(
Hé, a lényeg hogy legalább még nem ment e
Discord is down, költözhetünk mind vissza :D
Tsuredure children megy most a manga után, más nem fér bele :D
Jó nektek, minket kilakoltattak a földbe ásott lyukunkból.
talán 3700 a 300/20as upc :D
Nekünk ilyen van:
https://www.gearbest.com/upright-vacuums/pp_009762457564.html?wid=1112942
-kavicsok és szőnyegek nincsenek a 50m2-es lakásban úgyhogy a szívóerőt megfelelőnek találom,külön élvezetes hogy csak felkapod és felszippantasz vele azonnal bármit, míg egy sima porszívót elő kéne venni, bedugni, rugdosni a szobát között stb.
:cries in 300/20:
electronic vagina
Mondod ezt egy munkanélkülinek :D
Azért én mondjuk vidék 150 pest 200 alatt nehezen tudom elképzelni a bármiféle életet, akármennyire is nem vagyok a realitások talaján.
Amíg nem a fanba lóg és a házon belül van tökmindegy milyen a kábelezés :D
https://index.hu/belfold/2019/12/02/iden_mar_nem_ovonokent_kezdtem_a_szeptembert/
A pályakezdő óvodapedagógusok legalább három évet “gyakornok” kategóriában töltenek, amely idő alatt nettó 130 ezer forintos fizetést kapnak.
Uhh, kész csoda hogy egyáltalán valakiben felmerül az ötlet hogy ilyen szakmára tévedjen (no persze a fele úgy is ott hagyja 5 éven belül)
Persze mert faágra vadászott, most ragadta el az anyja mellől!
Repül bazzeg :D
Nálam is úgy végezte a sima álló szobabringa, rég vágyom egy fekvő/állíthatóra.
Mondjuk ilyen:
rwurl=https://www.decathlon.hu/szobakerekpar-x-bike-duo-id_8405780.html
rwurl=https://www.decathlon.hu/media/840/8405780/big_1546355.jpg
ARAMbol kijon :D