Hozzászólások
Elsődleges fülek
Avagy miért nem hiszek semmi embereket kipusztitos konteoban: a cégek lehuzni akarnak mindenkit nem megolni :)
Vajk írta: Ha már ilyesmi para: ki melyik jelszótároló alkalmazásra esküszik?
Csak is offline program: Keepass 2, egy 30 karakteres jelszó védi (de beallithatnek hozza extrakent egy random filet is hogy kerje mondjuk egy mp3at a gepen csak felek hogy torolnem) illetve a gmailem es banki jelszavam ebben sincs benne ( meg azokat ugyis védi még a 2 faktor)
Maga a jelszó adatbázis meg 3 vinyon+1 microsdn van elmentve nehogy elveszitsem
Illetve pár személyes fileom el van téve egy Veracryptbe :)
Jelszokitolto addonokat nen hasznalok hozza, sima ctrlc ctrl v vel masolgatom be a helyükre a dolgokat (a vagolapon is csak 5 másodpercig marad meg amit epp masolok utana torlodik)
Kineziológus az úriember?
If her age is off the clock(+1) she is ready for the cock?
Vagy ahogy Theodore Roosevelt mondotta : Comparison is the thief of joy
TLDR az eredményt mindig magadhoz kell mérni :D
rwurl=https://hege-tech.hu/wp-content/uploads/2019/02/olfa-bn-a1-18mm-es-stand...
Mekiben anno mindig szikével jártunk amikor sokat kellett segíteni a raktárban :D
nincsenek is itt pompomlányok
A robot beszerzését a Semmelweis Egyetem Alapítvány és a 77 Elektronika Kft. nagyvonalú támogatása tette lehetővé” – hangsúlyozta dr. Maurovich-Horvat Pál, a klinika igazgatója. A csaknem harmincmillió forintba kerülő robot vételárának mintegy felét ugyanis a száz százalékban magyar hi-tech cég, a másik részét az alapítvány fizette.
A legkorszerűbb fejlesztések eredményeként létrehozott műszer jelenleg a fertőtlenítés egyik leghatékonyabb eszköze és az első ilyen berendezés Közép-Európában.
És akkor ez még gondolom csak sima UVC (nem Far) szóval nem használhatod emberek mellett sem...
A kórházi fertőzés az igazi real shit a szuper kigyúrt vírusokkal
Far UVC lights cant come soon enough...
Cegléden volt, mehet egészben a városra a virus bomb :D
Én meg untam már az egy lövés temetést és elkezdtem inkább hajózni :)
Najó de akkor sincs értelme, még ha valaha a biztosító ki is fizetné az összes károdat akkor is rohangalni akarsz autót javíttatni? :D
JoJo-nál az első évad a leggagyibb, a 2 meg a legjobb szóval tessék tovább nézni :D
És mi lenne a cél? :D
Classic (start 1:35):
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=XQvSmqChm6M
Rendes ismétlésre kell edzeni nem időre :D
Szerdán challenge day alkalmából a tavalyi 500 fekvőt feltoltam 600-ra
Csak ne 20 perc alatt kulonben hugyozhatod ki az elfolyó izmaid :D
Euphoria ftw, imadtam az autok mozgását (meg a részegen sétálást) :)
Elméletileg már Vulcannal jobban fut a 4 :D
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1934662872
Hát pedig ez már csak ilyen: nem tud annyit az ember futni egész nap sem amennyivel ledolgozná a szar kajálását.
Jopofa a mozgás, mondjuk remelem rebindolhatoak lesznek a gombok M3 nem igazan kenyelmes.
Hát a Pearl Harbor sokkal jobb volt szerintem valahogy a midwaynel nekem kevés volt sztoriban az hogy
Durva az az egyenlítői speed boost :D
Ausztrál ott az egész ország egy börtön mate :D
A korrekt megoldás erre...várni kell :D
De amúgy jelenleg nem sok előnyt nyújt, remélhetőleg PCre is átszivárog valami szupergyors/0 töltésképernyő majd a PS5 m2 ssd használata miatt
Meg a fekanak is ugyanugy csillogo zsiros a bőre mint a fehér embernek szóval csak kell az álcafesték :)