Jelenlegi hely

Tőzsde

Utolsó bejegyzés


Azt is érdemes venni. Pont ezért a bevezetés miatt számítok a megugrásra. De ez inkább minimál diverzifikáció, mert úgy is kB egymást másolva mozognak.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



https://finance.yahoo.com/technology/ai/articles/teslas-optimus-could-be...

Micron CEO: "10x More RAM Needed" Humanoid Robots Will Be Draining the Memory Supply From Gamers

Chief Exorcist



Ez évekig így fog menni random külső irányból érkező törésekkel (háború, munkanélküliség, energia, stb). Szvsz tegyél be rá pízt.

Nekem most nagyon bejön, hogy ilyen világot élünk. Régen évekig lófasz tech áttörés nem történt, aztán nem is feltétlenül voltak ilyen mega sztorik a tőzsdén. Most itt a RAM váláság, aztán jönnek a robik, quantum, a beültetett külyük, végül a longevity cuccok, amelyek mind hatalmas tőzsdei sztorik lesznek.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!