Az alapkérdésre válaszolva pl miként teljesít szar időjárási körülmények között, pláne éjjel. Pár éve az egyik Bp-Hollandia úton éjjel elkaptunk egy hóvihart Németországban, ráadásul letereltek az autobahnról, szóval mindez erős forgalomban, girbe-gurba alsóbbrendű útakon nem volt túl finom. Amikor megérkeztünk a szállásra, a jobbik felem is mondta, hogy eddig is bízott bennem a volán mögött, de ez új szint
A nők sokkal szarabb sofőrök átlagban, de pont ennyivel óvatosabbak. Ez statisztikailag éppen elég ahhoz, hogy ők okozzanak kevesebb balesetet (állítólag) de ez utóbbi állítás nem tudom, hogy egyénre, vagy megtett kilométer arányban van-e vetítve. Chatgpt tán megmondja
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Tehát ha a te esetedet visszabontjuk, akkor végülis arról van szó, hogy valakinek van annyi tudása és tapasztalata, hogy még az egyébként olyan helyzeteket is gond nélkül meg tudja oldani, amivel adott esetben korábban nem, vagy csak részlegesen találkozott. Mert a korábbiak alapján tud következtetni, alkalmazkodni, valamint rendelkezésre állnak azok a skillek, amik ennek a végrehajtásához szükségesek. Szerintem is amúgy itt van a kutya elásva.
Az alapkérdésre válaszolva pl miként teljesít szar időjárási körülmények között, pláne éjjel. Pár éve az egyik Bp-Hollandia úton éjjel elkaptunk egy hóvihart Németországban, ráadásul letereltek az autobahnról, szóval mindez erős forgalomban, girbe-gurba alsóbbrendű útakon nem volt túl finom. Amikor megérkeztünk a szállásra, a jobbik felem is mondta, hogy eddig is bízott bennem a volán mögött, de ez új szint
Ezt a stupidságot!
A nők sokkal szarabb sofőrök átlagban, de pont ennyivel óvatosabbak. Ez statisztikailag éppen elég ahhoz, hogy ők okozzanak kevesebb balesetet (állítólag) de ez utóbbi állítás nem tudom, hogy egyénre, vagy megtett kilométer arányban van-e vetítve. Chatgpt tán megmondja
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Tehát ha a te esetedet visszabontjuk, akkor végülis arról van szó, hogy valakinek van annyi tudása és tapasztalata, hogy még az egyébként olyan helyzeteket is gond nélkül meg tudja oldani, amivel adott esetben korábban nem, vagy csak részlegesen találkozott. Mert a korábbiak alapján tud következtetni, alkalmazkodni, valamint rendelkezésre állnak azok a skillek, amik ennek a végrehajtásához szükségesek. Szerintem is amúgy itt van a kutya elásva.
Chief Exorcist