Jelenlegi hely

Autómánia

Utolsó bejegyzés


Ezt a stupidságot!



Na, ezt is megkaptuk.

Elvégre az első genes R8 is majdnem úgy nézett ki, mint előtte a concept car - sajnos a mostani is. Low poly Audi, ráadásul elérhetetlen áron, 500-as darabszámban :/

https://www.topgear.com/car-news/supercars/welcome-back-audi-r8-217mph-v...

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Ford GT90 vájbok

Chief Exorcist



Igaz. Az mondjuk jobban néz ki. Kár, hogy csak az NFS-ben találkoztam vele.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Asszem abból 1 darab (valamennyire működő) concept/prototípus készült összesen.

Chief Exorcist



Ehhez képest a rendőrök mind tudták név szerint, amikor üldöztek.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Mondjuk nehéz osszekeverni mással :))

Chief Exorcist



https://www.facebook.com/share/v/18x5Bga7hJ/

WhisperTon és Vajk álomautója ugyanaz XD



Az álomtól azért messze van, de tény, hogy kisebbet nem vennék. Viszont te miért nézel ilyen rossz buzikat? :D

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Valamiért az algoritmus mostanában feldobálja néha, engem meg annyira triggerel, hogy nem bírom ki, hogy ne mézzek belőle 10 masodpercet mindig, hogy felkúrjam magam :D



Ez a Yaris Cross (vagy mi) egy fasza kis kocsi lenne. Konkrétan városi környezetben gyorsul, mint egy állat. (ilyen stabil aggregátor hang kíséretében) De hogyan basszuk szét az egészet Ursula faszságaival?

Van benne egy bazi nagy képernyő, ami minden indulásnál csak legal szöveget mutat kék háttér előtt, amit el kéne fogadni (nem másztam bele, hogyan lehetne végleg elfogadni a szöveget, - talán már valaki megtette volna, ha lehet a beletett 8.000 km óta). Kocsi minden szarra pittyeg, ha lát egy új táblát, ami lehet elsőre figyelemfelkeltő, de aztán úgy is csak háttérzaj lesz belőle. Kikapcsolt sávtartónál is csavarja rá magát az útra, sipít, ha lemész. Próbálnék orral beállni a fal elé, mire 40 centivel előtte vészfékez az állatja.

Ilyen geciségben én biztos nem veszek részt saját kocsi szinten. Vagy mindez kikapcsolható / kikódolható lesz, vagy részemről itt megállt a kocsik generációs fejlődése a teljes önvezetésig, oszt majd max járok 20 éves Lexusokkal addig.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Milyen véletlen, hogy ez a tag épp most csinált a jelenségről egy videót:
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=f-S76WEl25k

"Aztakibebaszott eget, lett egy matchem Tinderen"



gyakorlatilag egy windows autó? onedrive értesitéseket még nem küldözget? :D



Na, megvót életem első karambolja. M3-as bevezetőn jöttem kifelé a külsőben, eggyel beljebbről mellettem a Pözsós gyerek úgy gondolta sávot vált, csak hát én voltam ott. Az ő kocsijának a jobb első sarkával belement az én vezető oldali ajtómba. Tulajdonképpen a vezető oldali ajtó benyomódott, meg hosszábban egy szép szakaszon lejött a fényezés. Illetve a vezető oldali ajtó kívülről nem nyílik, belülről viszont igen. A helyszínen kitöltöttük a dolgokat ebben az e-kárbejelentő alkalmazásban, elismerte a felelősségét.

Lenne néhány kérdésem 😅 illetve hát csak egy:

- most akkor hogyan tovább?

Ha jól tudom talán két út van?

1. Felvenni a kapcsolatot az ő biztosítójával, az kijön felmérni a kárt (?), én meg megcsináltatom Gyuri haverommal, aki lakatos-fényező?

2. Vagy elvinni mondjuk a márkaszervízbe, ahol meg tudják egyben oldani a biztosítóval az ügyintézést is, ha jól tudom?

3. Vagy tök hülyeséget mondok és egészen máshogy kell eljárni?

Illetve honnan tudom, hogy történt-e más probléma is? Mert oké, hogy én csak karosszériasérülést látok (és nem is érzékeltem hazafele semmi szokatlant az autó futásában), de mivan, ha történt valami mégis?

Pliz help :D

rwurl=https://imgur.com/uXpUpWh

rwurl=https://imgur.com/cE0W5BE

Chief Exorcist



Örülök, hogy ennyi volt nálad a "karambol", ennél nekem eddig csak nagyobbakat sikerült.

A márkaszerviz számláz jó drágán, biztosító fizet. Vagy elfogadsz egy megajánlott összeget. Ha a haver olcsóbban megcsinálja, a maradék profit. A haver tudni fogja, hogy mi lehet még a gond, de számomra itt elég biztosnak tűnik, hogy csak lakatosmunka az ajtókra.

Jó szín BTW

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



hany eves a verda?

Parizer forever.



2017-es

Chief Exorcist



Csak nem lesz gond az avultatással. Én 2005-6-os kocsira kaptam ajtó sérülésre dupla pénzt, mint amiből kijött még 2017 környékén.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



1. Felvenni a kapcsolatot az ő biztosítójával, az kijön felmérni a kárt (?),

Emlékeim szerint ők veszik fel a kapcsolatot veled, hogy adott napon, hol fog tartózkodni az autó kimennek megnézni akár utcán parkolóban is csak oda kell menned kb 5 perc az egész. Engem felhívott, mire odamentem 1 perc gyalog már körbe is fotózta. (Súgok: gumi barázda mélységet is mérni fog. Nálam nem volt mibe bele kötni mert előtte egy hónappal vettem meg/tetettem fel a zsír új garnitúrát.) Aztán csak alá kellett írni a papírokat.
Amit meg majd kiajánlanak összeget elsőre azt nem vagy köteles elfogadni ha szerinted túl kevés hanem mondhatod, hogy mérjék fel újra.

Te is megcsináltathatod választott szakival és a számlákat prezentálnod kell ami alapján majd fizetnek. Szóval meg kell előlegezned a dolgot. A biztosító utána fizet csak, ha jól emlékszem.

Illetve honnan tudom, hogy történt-e más probléma is? Mert oké, hogy én csak karosszériasérülést látok

A biztosítós, kárszakértő tudni fogja ezért megy ki felmérni.



A megegyezéses pénznél előre utalnak. Onnan tudom, hogy a lakatosom nem volt számlaképes.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Nekünk a zsír új kocsiban se jogi szöveg nincs indításkor, se idegesítő pittyogás útközben. Egyedül sebességtúllépésnél ad ki valami halk hangot egyszer és kész, fel se tűnik. Sávból ha kicsúsznék, akkor finoman rezeg, mint egy force feedbackes kormany anno, de inkább hasznos, mint idegesítő. Mondta anno a BMWs eladó, hogy higgyem el ebben a vezetéstámogatás ég és föld lesz a toyotához vagy a kínaiakhoz képest. Akkor nem akartam elhinni, de tényleg így van. Sávtartó tempomat is olyan tökeletesen, finoman teszi a dolgát, miközben a BYDk ott cikáznak a sáv két széle között állandóan :D



still gay

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Na Fényező Gyurci haverom jófej, azt mondta vigyem át az autót, fenymasoljam le neki a papírokat amik kellenek, aztán küldjem hozzá a biztosítót, ő majd ledealeli vele.

Chief Exorcist



Azon úgy nem feltétlen fogsz keresni

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Nem is akarok, csak legyen megoldva. Ha a Gyurci keres rajta helyettem az se érdekel, rendes gyerek mindig segít.

Chief Exorcist



Én is segítek, rendes is vagyok, és mondtam már, hogy kéne két konfig? :)

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Pro tipp: dolgozz egy évben 2 hónap helyett 3-at és vegyél magadnak! :D

Chief Exorcist



Basztatok már ilyet, hogy a benzinkúton a kibaszott töltőpisztolyon rajta van egy ilyen ormótlan bunkó kijelző és hangos reklám megy rajta?? HÁT EZ MÉGIS MI A FASZOM?????

Nem lehet tőle rendesen fogni a pisztolyt, illetve még bedugni is nehézkesebb tőle. Amellett a fundamentális dolog mellett HOGY TÉNYLEG EZ ÍGY MÉGIS MI???? 😡😡😡😡😡

Chief Exorcist



Én a NER-től szeretném privatizálni, mert a rendszerváltásiból kimaradtam. Így lenne igazságos.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!