Hozzászólások

2017.01.16 - 06:22,h Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

nah, most nekiindulok es elbornolok egy misit a kovetkezo felev lakhatasara a zsebpenzunkbol. nem mintha sok lenne, vagy nem mi valasztottuk volna a lakast de akkor is. tok szar erzes ennyi zset kiadni, amikor jatekra vagy piara is kolthetnem ( a harmadik opciot szandekosan nem emlitem).:-/

2017.01.16 - 06:18,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

errol jut eszembe -die hard V amit nem tudtam vegig nezni az unalomtol- es ON is egyben
Collide
messze jobb mint a die hard V es meg szorakoztato is, ha mar autos uldozeses. nem kiemelkedo, de egynek jo akcio film.

a szerk-re:
dude, barki elfogult es troll tud lenni barmilyen temaban, amirol ugy erzi a lelkebe gazolsz es soha nem tudhatod kinek mi lakozik a lelke bugyraiban. ahogy rejto mester mondta volt -tiszteljuk barataink agybajat. ezert mint nem moderator felhivnam a figyelmed (az utobbi moderatori figyelmeztetesek tukreben), minden velemenyedet probald szepen becsomagolni es szepen eloadni-ugy is mukodik es ertik az emberek, raadasul nem jarsz ugy mint mindanjiunk kedvenc Griftere, raadasul nem krealsz annyi elmeleti ellenfelet, akik mar csak azert is ellentmondanak mert TE irtal valamit. ;)

2017.01.16 - 06:06,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

nem en, ha csak nem kersz meg szepen, mert erre vagysz mondjuk.:)

nekem a fury road bejott, de nem volt igazan madmax-amolyan spin off filingem volt max-el mint mellekszereplovel. meg mindig varom a folytatast ahol vegre hardy nekiall maxeskedni, o van a kozeppontban, nem akar hos lenni, de akaratan kivul a korulmenyek kihozzak belole mint a regiekben, mert amugy igazi badass hero.:D

2017.01.16 - 06:01,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

bocs a szerk-ert, hidd el ha ugy ereznem mondanam, nem vagyok szegyenlos tipus.:)

szerk-a szerkedre-nekem akarki akarmit is mond az eredeti 3 madmax ugyanakkora kiralysag mint a starwars, gyerekfejjel lattam whs-en alamondassal-szal valami amiben teljesen egyet ertunk.:)

2017.01.16 - 05:53,h Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

enm flamelni, kotekedni akarnek, csak leirom en is a velemenyem.
sztem pl nincs

szokásos Hardy

. sztem baromi (az egyik legobb a fiatalok kozul) tehesteges szinesz. az hogy a bronsonban kigyurta magat es azota a hummogo misztikus es veszelyes figurakat kapja nem a tehetsege hibaja, hanem a klasszik halivudi skatulya dolog.

nem mondom, hogy az uj madmax-az evtized akcio filmje szerintem, de jo volt. iszonyat latvany, tok jo hangulat-bar kicsit nekem is hianyzott az "igazi" madmax anti hiroskodasa es hangulata. nagyon szep es divatos dolog volt theronra tolni a foszerepet, de azert megse ugyanaz mint amikor max van a kozeppontban.
mondjuk sok jobbat en sem tudok felhozni az elmult evek akcio film felhozatalabol- par marvel filmtol eltekintve, ami talan nem igazsagos.

sztem az hogy szembe mesz a Zaxx fele "az elmult tiz ev legjobb akcio filmje" kijelentesevel, nem azzal kene egyenlo legyen, hogy megprobalod szarra alazni a MM-et kitalalt dolgokkal, hanem mondj inkabb par ellenpeldat ami tenyleg maradando volt a szerinted jo/jonak velt akcio filmekben.

Szerk2
jah, beugrott egy nekem is. sztem boven alul ertekelt es ismeretlen- a john wick elott lotte el a visszatero veteran acelfaszu szamuraj filinget es nekem szemelyes kedvencem a the prince, ajanlom mindenki figyelmebe (ismet)

2017.01.16 - 05:29,h Hírek A Half-Life 3 nyomában ugrás a hozzászólásra

sztem amit mi halandok nem is igazan erthetunk, hogy perpill a valve-nak(gaben bacsinak) annyi zse van a zsebeben, hogy a penz tenyleg nem szamit.
ha megnezitek a valve jatekfelhozatalat, a HL 1-en kivul minden nagy durranast mas csinalt (CS, L4D, Dota, a HL kettohoz mar letudtak szerzodtetni par jo fejlesztot
SZERK-sot ha jol emlexem meg a team fortress is eredetileg quake-el ment, aztan kijott a HL ala is es az aprosagok mint a trip mine es egyebek hoztak meg igazan az izet-qrva sokat jatszottam vele) ezeket a modder csapatokat aztan felvasarolta a valve.
gyakorlatilag, tenyleg akkorara nott a hype a HL korul, hogy a mostani elvarasok megugorhatatlanok- viszont ennyi penzzel megtehetik, hogy megveszik a legjobb fejlesztoket es szabadjara engedig a kreativitasukat. ha valamelyik elorukkol egy akkora jetektechnikai ugrassal mint a HL2 fizikaja volt anno, sztem siman meglepik a HL3-at, de addig nem.

2017.01.15 - 03:37,v Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

megmondom oszinten, szerintem amolyan emlitesre sem erdemes-de nem rossz. aranyos, jopofa romantikazos-van egy kis konfliktus, egy picike izgalomsag. de semmi extra. mondjuk nem ertem- mar a trailer meg az elozeetes sztorik alapjan kivart barmi mast-plane valami komoly sci-fit.

2017.01.13 - 17:01,p Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

a feketelovag egy kotsog!:D

2017.01.13 - 09:44,p Agyturkász HQ Álmok ugrás a hozzászólásra

* kozben az escort girl morgolodva oltozkodik -mar megint csak fejsimi, meg estimese... *

2017.01.13 - 09:38,p Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

:D
azt mondjuk tokre megertem.

2017.01.13 - 09:20,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

mekkora agyonhallgatott josag ez a film! konnyesre rohogtem magam rajta! :)

2017.01.13 - 09:06,p Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

a hangjat. sokat dobott vele a filmen sztem is.

2017.01.13 - 09:01,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=s5kyMURvn1o
:D
soot meg egy klasszikus a temahoz, a citeranal szemelyes jo baratom(egyutt jatszottunk a world war z-ben brad pittel!) - dejo, hogy eszembe jutott :DDD
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=caL0ZGNalsk

2017.01.13 - 08:29,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

ugye?
pont a minap jutott eszembe, hogy zaxx meg moken (plane egyutt) boven tul van azon amit grif muvelt-de ki vagyok en hogy itelkezzek.:)

2017.01.13 - 08:28,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

en azt mondanam, amig valaki nem olt allatot amit azutan megevett, nem tud semmit a temarol. ezert szoktam elfogadni a vegak allaspontjat-akik szerint ez remiszto- es ezert rohogok az ilyen al husevokon (mint jelen esetben Moken baratunk) akik szerint a parizsi a parizsi fan terem, szoval az OK-ezt altalaban pont a pesti sracokra szoktak altalanositani a videki paraszt gyerekek akikel talalkoztam.

2017.01.13 - 08:04,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

nem hiszem. nem haraptam ra, csak belefaradtam. itt az ideje egy g@ci nagy pofonnak.

2017.01.13 - 06:17,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

nesze kosher es nem is tisztatalan malacka:
-horror, sokkolo, gyomorforgato, NSF!!!!!

amugy vicces, hogy sok tudatlan elkezdte a kosher es a halalos hust dicsoiteni, merthogy az adott kulturakban meg az allat leolesere is vannak szabalyok, mikozben nem is tudjak mik azok. gyakorlatilag az elve kivereztetest jelenti ami g@cire nem "humanus" modszer.

2017.01.13 - 04:24,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

Jahogy nem elég h eleve a tisztátalan disznohúst eszik, meg a vérét is megsutik! A legeslegaljabb dolog a Tóra szerint vért enni. Na most sokkal jobban bírom mind a zsidókat, mind a muszlimokat, h nem esznek disznot, pláne nem kínoznak állatokat. Es meg manapság őket barbarozzak le a magyarok... büdös lovasz, barbár szar nép voltunk mindig is.

sztem minol tobb reszet hasznalod fel a leolt allatnak, annal tisztessegesebben adtal ertelmet a halalanak.
amugy ja. a zsidok meg a muszlimok nem kinoznak allatokat, egymassal teszik. az mar igazi civilizalt viselkedes. gyerekeket leloni, noket megkovezni, elo ember fejet lenyeszetelni egy 15 centis kessel pl.
tultolod megint amugy, mint mindig amikor logikai pofonba szaladsz.

2017.01.13 - 04:20,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

egy elolenyt megolni azert mert megeszed, sokminden, csak nem civilizalt. egyidos a termeszettel.
a kulonbseg amugy annyi, hogy a disznooles nem a sport meg a moka kedvejert tortenik, hanem a szalonnaert meg a kolbaszert. ezt egy foldmives sracnak azert illene tudnia.;)

2017.01.13 - 03:36,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

amin en voltam, ott elobb a kifarasztassal probalkoztak -elszabadult es a haz korul kergettek-aztan valakinek eszebe jutott a harmadik kor utan, hogy ne utana fusson, hanem megallt es szembe fordulva varta, majd a fejebe b@szta a kest. olyan volt mint valami benny hill show. unoka ocsemmel a padlas letrara szaladtunk fel es onnan rohogtuk vegig.
:D

2017.01.13 - 03:26,p Moziguru HQ Ki milyen sorozatot látott a héten? ugrás a hozzászólásra

VAAAAA!
ez qrvajo ez a kep!

2017.01.13 - 03:20,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

en asszoktamvolt mondani, hogy ahol a 4-6-os nem all meg az mar videk. a metros se lenne rossz-am miota van 4-es metro az kijar videkre is, lattam nyaron.

2017.01.12 - 03:35,cs Hírek Megszavazta a nép: Savage Resurrection ugrás a hozzászólásra

+1
meglassuk mifele szervert erek el innen...

2017.01.12 - 02:34,cs Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

nem qrvara mindegy milyen a tudod szine? ha mar kiteritve latod akkor b@szhatod!:D
(ugyanez a tobbi belso alkatreszre is igaz)

2017.01.11 - 16:36,sze Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

ok en off lettem!
lezer jani megmondta!
:DDD

2017.01.11 - 11:10,sze Hírek 2016-ban az év játéka címét... ugrás a hozzászólásra

ShowHide spoiler #
2017.01.11 - 10:02,sze Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

inkabb felrobbantom a majam, vagy halalra etetem a tudorakot.:)
nem szeretem a betegen nyuglodest-raadasul nem igazan hiszek az orvostudomanyban. a gyogyszerekben meg plane -no offense nokedli!

2017.01.11 - 09:41,sze Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

ok ez megint ovon aluli. biztos bennem van a hiba, de nem jarok korhazba. a kotelezo orvosikon kivul egyszer voltam dokinal az elmult 23 evben (pedig sztem a legvenebbek kozul valo vagyok itt a forumon es meg qrvara egeszsegtelen eletet is elek).:)

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!