Hozzászólások

2021.07.26 - 15:46,h Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

Moken írta: egy ilyen tragédia után amúgy nem mondja le pár család a nyaralást Balcsin?

Szerintem ki szokták halászni az embereket utána a Balatontól...
gabika: Nem minden a szexről szól :D

2021.07.26 - 14:17,h Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

Balatonra jártam meg Hajdúszoboszlóra medencébe, egyik sem olyan high risk terület hogy tudnom kéne úszni. Mondjuk 18 éves korom óta már nem voltam a szülőkkel nyaralni, egyedül meg minek/miből :D

2021.07.26 - 13:02,h Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=NGa6BPj3Mcw

Szimpla matematika: idő*pénzelbaszás VS mennyi az esélye annak hogy 200 kmre a balatontól egyedül belefulladok valamibe

Én csak matekversenyekre jártam extraként :D

2021.07.26 - 11:56,h Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

InGen írta:

Moken írta: hogy a tökömbe nem tudnak úszni ennyi idősen? Minket óvodában elvittek rendszeresen úszni, '90-es évek elején... ha nem tudnak, akkor minek engedi a vízbe a szülő a gyerekeit? minek mennek egyáltalán ilyen helyre nyaralni, ha nem tudnak úszni a gyerekek. Mennyi hülye van már...

ezt én se értem, nem kötelező az úszás oktatás? Nekem vmiert úgy rémlik hogy az, de emlékszem hogy nekem is voltak osztalytarsaim általánosban akik balettra vagy mi a faszomra jártak helyette mert nem volt 300 forintjuk az uszoda belepore.

A japán animékben talán van úszás de én itt még sosem hallottam kötelező oktatásról :D

Én sem tudok úszni nem is mentem soha a bólyákon túl.

Jó mondjuk cserébe már láttam olyan pesti embert aki nem tanult meg biciklizni :D

2021.07.21 - 20:02,sze Negatív HQ Katasztrófa ugrás a hozzászólásra

Ha megfullad se veszi le a csávó a maszkot a metroban :D

2021.07.21 - 10:07,sze Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Amúgy az olimpián is azért lesznek karton ágyak mert erős a japán kartonlobby :D

Baszni meg lehet a földön is.

2021.07.14 - 16:01,sze Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

dulakh írta:

Nem látszik a feje

Wat?

rwurl=https://imgur.com/a/9dY1ILO

rwurl=https://www.muscleandfitness.com/wp-content/uploads/2019/06/Arnold-Posin...

Amíg a mellbimbók egyenesen néznek nem pedig lefele addig nincsen tömege a mellizmodnak :D

2021.07.14 - 14:40,sze Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Moken írta: ? lehet rossz a timestamp, akkor 1:25. A félpucér atomszálkás srác.

Láttam a srácot nincs gond az idővel de jah, kevés mell kevés kar valszeg ehhez nem kellett testépíteni.

2021.07.14 - 14:19,sze Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

kevés edzés mégkevesebb kalória :D

2021.07.02 - 21:41,p Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Tesom is ilyet vett vasznat egesz jo csak mocskosul sokaig kellet ra varni, nyiregyre csak az egyik IKEA szállít :D

2021.06.29 - 17:25,k Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Summoning failed, NullPointerException

2021.06.22 - 14:41,k Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

Nálam meg lassan a szoba 38,5es :D

2021.06.01 - 17:43,k Általános csevejfarm Fegyverszekrény ugrás a hozzászólásra

Hát akkor mától csak ceruza :D

2021.05.31 - 22:22,h Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

"Water and dairy products, however, fared better with 82% of waters and 60% of dairy above the threshold."

a maradék 18% meg gondolom cukros víz lehetett :D

2021.05.31 - 22:19,h Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Chiller írta: Nestlé document says majority of its food portfolio is unhealthy

Szegény nem FT elofizetoknek jön valami siterip vagy a lényeg benne van a címben? :D

2021.05.26 - 16:57,sze Moziguru HQ Ki milyen filmet látott a héten? ugrás a hozzászólásra

Sunyi írta:

Tetszett, hogy az emberek akiken éppen segített, Istenként néztek fel Supermanre, ő meg nagy kegyesen alászállt, és segített azokon, akiken éppen volt kedve. Tisztára, mint az igazi, imádkozhatsz hozzá naphosszat, ahol van kedve, csodát tesz, a miértekre nincs válasz, az útja kifürkészhetetlen.

Asszem mintha valami Flash képregény lett volna olyan sztori hogy a fickó megunta a bűnüldözést és hazatért a szülővárosába amit viszont továbbra is védett, ha valaki el mert követni bármi bűncselekményt ott volt egy femtosecond alatt :D

2021.05.15 - 22:12,szo Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

Annak is a japó verzioja ahol a kishugod kell megmenteni és nem a lányod :D

2021.05.09 - 15:04,v Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Ezt már elbasztad, reroll character :D

https://verygoodlight.com/2016/12/14/koreans-dont-produce-body-odor/

Én valami gagyi ALDI-s Niveas golyósat használok abban is van.

2021.05.01 - 17:48,szo Sport HQ Bringa - Élet két keréken ugrás a hozzászólásra

Jó mondjuk én a kurva szoros 8 inches roller felnin törtem már műanyagot, lehet 26oson egyszerűbb meg nem 3al kell egyszerre matatni :)

2021.05.01 - 16:49,szo Sport HQ Bringa - Élet két keréken ugrás a hozzászólásra

És fém leszedő legyen!

2021.04.29 - 15:14,cs Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Csodás dolog a verseny (hiánya) :D

2021.04.26 - 23:30,h Sport HQ Bringa - Élet két keréken ugrás a hozzászólásra

Az országuti fogaskoszoru az milyen?

2021.04.24 - 17:11,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

Évek óta tele van nyomva szarral nem?
Qbittorrent a menő manapság :)

https://www.qbittorrent.org/

2021.04.22 - 13:57,cs Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Bandido írta: Mármint ki?

Lebron természetesen, majd nem lövöd le az éppen késelő embert? Vagy célozhatott volna lábra? :D

2021.04.20 - 20:30,k Általános csevejfarm Cool Stuff ugrás a hozzászólásra

Mennyire fájhat a háta...

2021.04.20 - 16:51,k Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Nos igen amikor meglattam hogy a kepek neve ogrish-al kezdodik mar skippeltem is :D

Lakástűznél hallottam olyat hogy ha felállsz ott már 600 fokon süti a fejedet a tűz, nemhiába szoktak háton feküdve oltani (vagy úgy könnyebb megtartani a fecskendőt, kitudja)

2021.04.19 - 17:06,h Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Nos igen, a víz csak cirka 800x sűrűbb a levegőnél annál az alacsony sebességű is megbasz a széllel ellentétben :D

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!