Hozzászólások
Elsődleges fülek
Balatonra jártam meg Hajdúszoboszlóra medencébe, egyik sem olyan high risk terület hogy tudnom kéne úszni. Mondjuk 18 éves korom óta már nem voltam a szülőkkel nyaralni, egyedül meg minek/miből :D
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=NGa6BPj3Mcw
Szimpla matematika: idő*pénzelbaszás VS mennyi az esélye annak hogy 200 kmre a balatontól egyedül belefulladok valamibe
Én csak matekversenyekre jártam extraként :D
InGen írta:
Moken írta: hogy a tökömbe nem tudnak úszni ennyi idősen? Minket óvodában elvittek rendszeresen úszni, '90-es évek elején... ha nem tudnak, akkor minek engedi a vízbe a szülő a gyerekeit? minek mennek egyáltalán ilyen helyre nyaralni, ha nem tudnak úszni a gyerekek. Mennyi hülye van már...ezt én se értem, nem kötelező az úszás oktatás? Nekem vmiert úgy rémlik hogy az, de emlékszem hogy nekem is voltak osztalytarsaim általánosban akik balettra vagy mi a faszomra jártak helyette mert nem volt 300 forintjuk az uszoda belepore.
A japán animékben talán van úszás de én itt még sosem hallottam kötelező oktatásról :D
Én sem tudok úszni nem is mentem soha a bólyákon túl.
Jó mondjuk cserébe már láttam olyan pesti embert aki nem tanult meg biciklizni :D
Ha megfullad se veszi le a csávó a maszkot a metroban :D
Amúgy az olimpián is azért lesznek karton ágyak mert erős a japán kartonlobby :D
Baszni meg lehet a földön is.
dulakh írta:
Nem látszik a fejeWat?
rwurl=https://www.muscleandfitness.com/wp-content/uploads/2019/06/Arnold-Posin...
Amíg a mellbimbók egyenesen néznek nem pedig lefele addig nincsen tömege a mellizmodnak :D
Moken írta: ? lehet rossz a timestamp, akkor 1:25. A félpucér atomszálkás srác.
Láttam a srácot nincs gond az idővel de jah, kevés mell kevés kar valszeg ehhez nem kellett testépíteni.
kevés edzés mégkevesebb kalória :D
Tesom is ilyet vett vasznat egesz jo csak mocskosul sokaig kellet ra varni, nyiregyre csak az egyik IKEA szállít :D
Summoning failed, NullPointerException
Nálam meg lassan a szoba 38,5es :D
Hát akkor mától csak ceruza :D
"Water and dairy products, however, fared better with 82% of waters and 60% of dairy above the threshold."
a maradék 18% meg gondolom cukros víz lehetett :D
Chiller írta: Nestlé document says majority of its food portfolio is unhealthy
Szegény nem FT elofizetoknek jön valami siterip vagy a lényeg benne van a címben? :D
Sunyi írta:
Tetszett, hogy az emberek akiken éppen segített, Istenként néztek fel Supermanre, ő meg nagy kegyesen alászállt, és segített azokon, akiken éppen volt kedve. Tisztára, mint az igazi, imádkozhatsz hozzá naphosszat, ahol van kedve, csodát tesz, a miértekre nincs válasz, az útja kifürkészhetetlen.
Asszem mintha valami Flash képregény lett volna olyan sztori hogy a fickó megunta a bűnüldözést és hazatért a szülővárosába amit viszont továbbra is védett, ha valaki el mert követni bármi bűncselekményt ott volt egy femtosecond alatt :D
Annak is a japó verzioja ahol a kishugod kell megmenteni és nem a lányod :D
https://www.theguardian.com/technology/2021/may/08/colonial-pipeline-cyber-attack-shutdown
Valszeg ez van rá inkább hatással :)
Ezt már elbasztad, reroll character :D
https://verygoodlight.com/2016/12/14/koreans-dont-produce-body-odor/
Én valami gagyi ALDI-s Niveas golyósat használok abban is van.
Jó mondjuk én a kurva szoros 8 inches roller felnin törtem már műanyagot, lehet 26oson egyszerűbb meg nem 3al kell egyszerre matatni :)
És fém leszedő legyen!
Csodás dolog a verseny (hiánya) :D
Az országuti fogaskoszoru az milyen?
Bandido írta: Mármint ki?
Lebron természetesen, majd nem lövöd le az éppen késelő embert? Vagy célozhatott volna lábra? :D
Mennyire fájhat a háta...
Nos igen amikor meglattam hogy a kepek neve ogrish-al kezdodik mar skippeltem is :D
Lakástűznél hallottam olyat hogy ha felállsz ott már 600 fokon süti a fejedet a tűz, nemhiába szoktak háton feküdve oltani (vagy úgy könnyebb megtartani a fecskendőt, kitudja)
Nos igen, a víz csak cirka 800x sűrűbb a levegőnél annál az alacsony sebességű is megbasz a széllel ellentétben :D
Szerintem ki szokták halászni az embereket utána a Balatontól...
gabika: Nem minden a szexről szól :D