Hozzászólások
Elsődleges fülek
Samsung 840em van ez eleg top tier nem? :)
érdekes hogy hiaba van win 8.1em akkor is fel percbe telik felallni a rendszernek SSDrol 10 sec helyett (legalabbis amig eljut az asztalig onnan meg +pár masodperc), a netes magusok valami GPT particionalasrol meselnek hallott mar errol valaki?
Bar van akik szerint meg a videokartyatol fugg hogy tamogatja ez az UEFI-t az enyem meg 50-50% esellyel tudja csak :D
valami ilyesmi van nalam is:
http://pcforum.hu/tudastar/108158/asrock-fast-boot-funkcio-nem-mukodik
az alaplap az ugyanaz, a kartya meg MSI 270x 4G Gaming
remélem ez már képes lesz 3 giganal tobb VRAMot hasznalni
a Total War: Hammer cim pedig igen magas labda kar volt kihagyni :)
lassan kell egy Gore topik is :-)
Elég ha mindig masok utan mesz fel ok megfogjak a lepcsot, utana mar nyugodtan atlepheted :)
Normális országokban nincs szükséged készpénzre :)
hat en maradok a 8.1nel amig nem jon egy meggyozo review mondjuk a DX12 altal okozott teljesitmenyjavulasrol :)
Broken Age
Ha a 3,5 millio dollárból (+az act1-ért kapott pénzből) több programozót/írót vettek volna fel mint A kategóriás szinkronszinészt akkor még lehetett is volna belőle valami...
Azért az ecchi mufajbol tobbet is ki lehetett volna hozni :)
related:
http://index.hu/kultur/eletmod/2015/07/26/gyerekkori_tevhiteink/
ne már, a hangszálas nem igaz? :D
levették a házukat és hazamentek
még szerencse hogy a gyerekek nem olyan jók deduktív gondolkodásban :D
mar csak azt tudnam hogy Win 8.1 alatt miert all le folyton a masodlagos HDDm (a rendszer SSD) ha nincs hasznalatban par percig
http://index.hu/kultur/media/2015/07/24/hulk_hogan_wwe_gawker/
Azert ez megsem egy Chris Benoit szituacio, de meg akkor sem illik tortenelmet hamisitani
Hát akkor mazeltov
+1
csak rokonnal ne kezdjen az ember soha...büntesd őket keményen :D
vagy csak mmo grindfest :)
rwurl=http://files.explosm.net/comics/Dave/depressingcomic20151.png
Végre megint depressive comic week!
kit erdekel a tombradir, amikor novemberben jon a HTC Vive :D
van nekem is egy 26 fokos szobam de odaig meg nem ér el a wifi :D
Szobában 31 kint árnyékban 36 a napon bele se merek gondolni celsius
Ezúton is rohadjon meg mindenki
Friss foiskolai tanulmanyaim hasznositva kijelenthetem hogy tenyleg nem mindegy hogy atlag, median netan modusz fizetésrol beszelunk
Ahogy hirtelen korbeneztem csak 2013as statisztikat talaltam median fizetesrol, az azt mutatta hogy az emberek 2/3-nak kozel 18%al kevesebb a fizetese az atlagnal szoval valami kaki van a palacsintaban :)
Jah és ezekben nincs benne az 5 főnél kevesebbet foglalkoztato munkahely és a közmunkások nyilvan azok se nagyon javitanak ha veletlenul belekerulnenek
Netrol letoltod a patchet pendrivera aztan otthon megpatcheled a kocsit, legalabbis ha eljutott hozzad a hir :D
Mármint a Daniel Craig szeriabol? :D
PS4bol a duplaja ment el eddig osszesen, gondolom USAn kivul nemigazan tudnak hoditani
nyilvan first world problem napi 2-3 ujrainditasom ha van, csupan erdekel mitol lehet :)