Hozzászólások

2015.07.31 - 13:16,p Technika HQ Windows ugrás a hozzászólásra

Ha sima fastra állítom, akkor nem észlelek semmiféle változást az indításnál. Ugyan annyi ideig tart mintha disabledre lenne álíltva. Ha pedig ultra fastra állítom, akkor nem bootol be, és csak az uefi setup jön be.

nyilvan first world problem napi 2-3 ujrainditasom ha van, csupan erdekel mitol lehet :)

2015.07.31 - 12:55,p Technika HQ Windows ugrás a hozzászólásra

Samsung 840em van ez eleg top tier nem? :)

2015.07.31 - 12:46,p Technika HQ Windows ugrás a hozzászólásra

érdekes hogy hiaba van win 8.1em akkor is fel percbe telik felallni a rendszernek SSDrol 10 sec helyett (legalabbis amig eljut az asztalig onnan meg +pár masodperc), a netes magusok valami GPT particionalasrol meselnek hallott mar errol valaki?

Bar van akik szerint meg a videokartyatol fugg hogy tamogatja ez az UEFI-t az enyem meg 50-50% esellyel tudja csak :D

valami ilyesmi van nalam is:
http://pcforum.hu/tudastar/108158/asrock-fast-boot-funkcio-nem-mukodik

az alaplap az ugyanaz, a kartya meg MSI 270x 4G Gaming

2015.07.30 - 15:39,cs Hírek 10 percnyi in-game herregés a Total War: Warhammerből ugrás a hozzászólásra

remélem ez már képes lesz 3 giganal tobb VRAMot hasznalni

a Total War: Hammer cim pedig igen magas labda kar volt kihagyni :)

2015.07.30 - 14:03,cs Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

lassan kell egy Gore topik is :-)

2015.07.30 - 12:38,cs Mosoly HQ Rekeszizomtréning ugrás a hozzászólásra

Elég ha mindig masok utan mesz fel ok megfogjak a lepcsot, utana mar nyugodtan atlepheted :)

2015.07.30 - 12:37,cs Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Normális országokban nincs szükséged készpénzre :)

2015.07.29 - 20:29,sze Technika HQ Windows ugrás a hozzászólásra

hat en maradok a 8.1nel amig nem jon egy meggyozo review mondjuk a DX12 altal okozott teljesitmenyjavulasrol :)

2015.07.29 - 14:59,sze Játékok holdudvara Ki milyen videojátékkal játszott a héten? ugrás a hozzászólásra

Broken Age

Ha a 3,5 millio dollárból (+az act1-ért kapott pénzből) több programozót/írót vettek volna fel mint A kategóriás szinkronszinészt akkor még lehetett is volna belőle valami...

2015.07.26 - 21:03,v Moziguru HQ Anime - manga ugrás a hozzászólásra

Azért az ecchi mufajbol tobbet is ki lehetett volna hozni :)

2015.07.26 - 06:19,v Technika HQ Windows ugrás a hozzászólásra

Lehet csak ott default jó volt :-)

2015.07.25 - 15:37,szo Mosoly HQ Kisgyermekes apukák ugrás a hozzászólásra

levették a házukat és hazamentek

még szerencse hogy a gyerekek nem olyan jók deduktív gondolkodásban :D

2015.07.25 - 14:51,szo Technika HQ Windows ugrás a hozzászólásra

mar csak azt tudnam hogy Win 8.1 alatt miert all le folyton a masodlagos HDDm (a rendszer SSD) ha nincs hasznalatban par percig

2015.07.25 - 12:17,szo Oldalügyek Hírek a Rewired figyelmébe ugrás a hozzászólásra

http://index.hu/kultur/media/2015/07/24/hulk_hogan_wwe_gawker/

Azert ez megsem egy Chris Benoit szituacio, de meg akkor sem illik tortenelmet hamisitani

2015.07.24 - 15:30,p Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

+1

csak rokonnal ne kezdjen az ember soha...büntesd őket keményen :D

2015.07.23 - 19:36,cs Oldalügyek Hírek a Rewired figyelmébe ugrás a hozzászólásra

kit erdekel a tombradir, amikor novemberben jon a HTC Vive :D

2015.07.23 - 15:07,cs Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

van nekem is egy 26 fokos szobam de odaig meg nem ér el a wifi :D

2015.07.23 - 13:20,cs Általános csevejfarm Hőhullám ugrás a hozzászólásra

Szobában 31 kint árnyékban 36 a napon bele se merek gondolni celsius
Ezúton is rohadjon meg mindenki

2015.07.22 - 20:07,sze Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Friss foiskolai tanulmanyaim hasznositva kijelenthetem hogy tenyleg nem mindegy hogy atlag, median netan modusz fizetésrol beszelunk

Ahogy hirtelen korbeneztem csak 2013as statisztikat talaltam median fizetesrol, az azt mutatta hogy az emberek 2/3-nak kozel 18%al kevesebb a fizetese az atlagnal szoval valami kaki van a palacsintaban :)

Jah és ezekben nincs benne az 5 főnél kevesebbet foglalkoztato munkahely és a közmunkások nyilvan azok se nagyon javitanak ha veletlenul belekerulnenek

2015.07.22 - 17:55,sze Általános csevejfarm Cool Stuff ugrás a hozzászólásra

Netrol letoltod a patchet pendrivera aztan otthon megpatcheled a kocsit, legalabbis ha eljutott hozzad a hir :D

2015.07.22 - 16:14,sze Hírek 007: Spectre tréler ugrás a hozzászólásra

Mármint a Daniel Craig szeriabol? :D

2015.07.22 - 14:10,sze Hírek Microsoft FY15 Q4: 27%-kal nőtt az Xbox divízió bevétele ugrás a hozzászólásra

PS4bol a duplaja ment el eddig osszesen, gondolom USAn kivul nemigazan tudnak hoditani

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!