Hozzászólások
Elsődleges fülek
Nana, csutortokon mar megerintett egy csaj, ebben az evtizedben eloszor :D
kurvara unalmas mar ez a fake trollkodas, Grifter legalabb "valodi" volt cserét akarok!
arra azert kivancsi leszek hogy lesz e hozza valami jolarazott nintendos minosegi sd kartya, vagy majd mindenki pakolja bele amit takar aztan panaszkodik hogy lassu meg hamar megdoglik a kinai Class4es szar :D
A személyiségi jogok miatt töröltem az ismerőseim üzeneteit, de a barátaim számát kiválóan jellemzi a kép :)
De legalabb meg tudod valtoztatni a színt!
Amugy meg minden valtozas rossz
rwurl=https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--ryn1pfgq--/c_scale,...
csodás hogy fejlődik a gaming ipar :D
Illetve nincsenek biciklisek -10 fokban :)
Tavaly is mehettem volna mar igazabol csak hallottam hogy januartol 2 feladat lesz a vizsgan 4 helyett inkabb kivartam, szivesebben vezetek tobbet mint hogy tobbet parkoljak
Cserebe mondjuk mindig olyan napon vezettem hogy semmi ho nem volt, egyszer szolt az oktato egy mellekutcan hogy lajtosabban kovessem az elottem levot mert még ott nem volt lejarva a ho ami aznap esett
Jobban orulnek neki ha panelhazzal is lehetne csajozni :D
Én meg hétfőn megyek utoljára gyakorolni meg megbeszélni mikor lesz a forgalmi vizsgám januárban :D
És mi meg a Griftert bannoljuk inkább...
Saját magadtól idézni ősi román szokás.
nem tudom, én csak akkor jartam korhazban amikor szemuveget csinaltattam meg kivettek egy kullancsot a fejembol :)
De legalább bármikor le lehet forgatni Varsó bombázását :D
az ország 80%-a vidéki :)
Ámen brother :D
mondjuk a sniper boss rohadjon meg, mindig az utolso fazisban halok meg :D
És mi van ha helyben készült tejbe teszek alkoholt? :D
egy tökeletes világban elég lenne egy ilyen is 999$-ért a last mile probléma megoldáshoz :
https://boostedboards.com/the-board/
De sajnos a mai világban az első 2 percben döglenél meg egy kátyú vagy egy kavics miatt :D
Usában 2500$ér láttam szóval felejtős.
annyira azért nem durva mint amikor ARMA footageot hasznalnak haborus kozvetitesnel :D
Hát inkább vennék valami übergagyi ólomaksis elektromos kerékpárt ami gurul magatól mint hogy úgy csináljak hogy sportolok is meg nem is :D
Say no more fam.
A human to human kontaktjaim kimerulnek a férfias kézfogásokban :)