Jelenlegi hely

Akciós játékok

Utolsó bejegyzés


:-D
Sajnos azt nem úszod meg, mert az az egy, ami jól fut a notebookomon.



Akkor igazából mit akarsz a Wrecfesttel?

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Nem tudom. :-(

Hát mondjuk multizhatnánk remote-ban is... Az asztali gépem bírja.



Jó ötlet. Az OpenRA-t is szereted? :3

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Vajk írta: Akkor igazából mit akarsz a Wrecfesttel?

Szerintem csak random ki akart fizettetni velünk 3 ojrót. Ami velem, munkanélkülivel (vagymi) szemben külön getziség. Hát nem győzök elég 50 forintos palackot összegyűjteni a 40 fokban hogy este vehessek egy sört, oszt' Lefty kolléga meg ilyen Wreckfesteket akar vetetni velem :(((

(viccet félretéve, amúgy ha lenne brigad rá nyomhatnánk felőlem, tényleg szerettem anno)

Chief Exorcist

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!