Vajk írta: Akkor igazából mit akarsz a Wrecfesttel?
Szerintem csak random ki akart fizettetni velünk 3 ojrót. Ami velem, munkanélkülivel (vagymi) szemben külön getziség. Hát nem győzök elég 50 forintos palackot összegyűjteni a 40 fokban hogy este vehessek egy sört, oszt' Lefty kolléga meg ilyen Wreckfesteket akar vetetni velem :(((
(viccet félretéve, amúgy ha lenne brigad rá nyomhatnánk felőlem, tényleg szerettem anno)
:-D
Sajnos azt nem úszod meg, mert az az egy, ami jól fut a notebookomon.
Akkor igazából mit akarsz a Wrecfesttel?
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Nem tudom. :-(
Hát mondjuk multizhatnánk remote-ban is... Az asztali gépem bírja.
Jó ötlet. Az OpenRA-t is szereted? :3
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Szerintem csak random ki akart fizettetni velünk 3 ojrót. Ami velem, munkanélkülivel (vagymi) szemben külön getziség. Hát nem győzök elég 50 forintos palackot összegyűjteni a 40 fokban hogy este vehessek egy sört, oszt' Lefty kolléga meg ilyen Wreckfesteket akar vetetni velem :(((
(viccet félretéve, amúgy ha lenne brigad rá nyomhatnánk felőlem, tényleg szerettem anno)
Chief Exorcist