Jelenlegi hely

Hőhullám

Utolsó bejegyzés


Mert emberek próbálnak megélni, aztán ez a mellékhatása. "Ha nincs ember, nincs probléma."

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Megváltoztak a körülmények. Ha aikerült lecsapolni akkor most csapolják fel. Én is most hűtök télen meg fűtök.



Kockázatos kalandra indultam. Át Óbudára, majd haza, mondván napközben csak nem lesz olyan rossz a forgalom. Odafele nem is volt. Visszafele az M3-as bevezetőig, amit máskor 5 perc alatt teszek meg ebben az idősávban, most kb fél óra volt. Kis túlzással minden második utcasarkon baleset.

Ott dekkolva a körűton a betonon a tűző napon 44 fokot mutatott az autó hőmérője. Maxra tolt klíma éppen elviselhető körülményeket tudott csak csinálni.

Nem bírják ezt az időt sztem az emberek. Persze biztos jobban ki vagyok éleződve ezekre, mióta nekem jöttek pár napja. De gyakorlatilag a hírekben is csak azt hallani végig, hogy baleset, baleset, baleset...

Chief Exorcist



szerintem is megbuggyan az emberek agya ebben az időben, és ez főleg szar a közlekedésben, ahol nem babra megy a játék. tegnap bringáztam, egyik helyen csak jobbra nézett a sofőr, simán átment előttem miközben nekem lett volna elsőbbségem afaik.



Itt is sok a pityputty.
Csúszik a megolvadt aszfalt.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!