Jelenlegi hely

Hőhullám

Utolsó bejegyzés


Mert emberek próbálnak megélni, aztán ez a mellékhatása. "Ha nincs ember, nincs probléma."

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Megváltoztak a körülmények. Ha aikerült lecsapolni akkor most csapolják fel. Én is most hűtök télen meg fűtök.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!