Ez a fasz is itt dohányzik a szomszédban. Ide költözött egész nyárra, de érted, a fele cucca a tornácon rohand, mert nem fért be. Miért van az, hogy vidéken senki nem ismeri legalább azt a fostos elektro-alekoszt?? Miért dohányzik az összes, aki ebbe a kurva apartmanba jár???
Miért van embereknek joga hozzá, hogy mással szagoltassák a saját ingatlanán a szarjukat?
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
És érted bazd+, direkt bemegyek első alkalommal, amikor hívnak a bankba, hogy aláírjam a kurva papírt, és akkor nem állítják le a POS terminált, erre most fizetne a vendég és nem inaktív a kurva terminál??? És a kurva bank nem zárva van f4-kor??? És a peon azt javasolja, írjak a panasz űrlapon. Há köszi, bazd+ Ki vagyok segítve
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
És a geci front office alkalmazás is úgy van megoldva, hogy google authentikator kódot kér loginhez a mobilon, de ha átváltasz a két app között, akkor resteli magát, viszont ha előre megjegyzed gyorsan a számot, sem tudod begépelni a másik appban az emailt meg a jelszavat elég gyorsan, hogy ne járjon le. Ha automatikus kitöltéssel kéred, reseteli magát. Dupla alkalmazásos képernyőt meg persze nem enged az authentikatorra. Guess am dead. Na, és akkor közben jön a fenti nyugger fasz!
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Én is azért álltam át iqosra, látszik hogy egyre több embert zavar már a sima cigi. Többek között saját magamat is, marhára elegem volt belőle hogy a kezem, ruháim, mindenem állandóan cigiszagú. Mióta átálltam engem is marhára zavar a sima cigi :D
Én kb. havonta egyszer szoktam vízipipázni, teljesen jó hobbi magányosan és közösségben is. :) Már nagyon komolyan tolom, dedikált 3000 ft-os rezsón hevítem hozzá a kókuszszenet. :D
Na, de hogy tetézzem, még a kurva netbank is kitalálta, hogy akkor ezredszerre újítsam meg a jelszavamat, amit amúgy sem használok, és valszeg a múltkor is épp a olyan gépnél ért utol ezzel a faszságával, ahol nem tudtam az újat felírni, most meg letilt, épp amikor le kéne kérdeznem a foglalásokat. Szerencsére röpke 17 perc alatt sikerült ledumálni a központtal a resetet, de már azt is megkérdezték, hogy milyen színűt szarok...
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Amúgy szerintem simán lehet beszélni róla és kompromisszum felé közelíteni a dohányos szomszéddal. Pl este, mikor nyitva vannak az ablakok akkor legyen szíves az utcán, azt lefizetni egy jó borral.
M1?
Ezt a stupidságot!
m3 lehet. de nem tudom hogy nem kifele mennek ilyenkor a peonok?
Parizer forever.
5 percre ülök be a recire egy idióta technikai problémát megoldani, erre jön egy nagyot halló nyugger, és úgy felbasz, hogy az nem létezik.
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Ez a fasz is itt dohányzik a szomszédban. Ide költözött egész nyárra, de érted, a fele cucca a tornácon rohand, mert nem fért be. Miért van az, hogy vidéken senki nem ismeri legalább azt a fostos elektro-alekoszt?? Miért dohányzik az összes, aki ebbe a kurva apartmanba jár???
Miért van embereknek joga hozzá, hogy mással szagoltassák a saját ingatlanán a szarjukat?
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Szerintem képes lennék puszta kézzel végezni vele.
Ó, igen.
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
InGen meg önzőzik a kibaszott konfigon is :/
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Jajj bazdmeg. Innék valamit, de most kezdtem fogyózni...
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
És érted bazd+, direkt bemegyek első alkalommal, amikor hívnak a bankba, hogy aláírjam a kurva papírt, és akkor nem állítják le a POS terminált, erre most fizetne a vendég és nem inaktív a kurva terminál??? És a kurva bank nem zárva van f4-kor??? És a peon azt javasolja, írjak a panasz űrlapon. Há köszi, bazd+ Ki vagyok segítve
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
És a geci front office alkalmazás is úgy van megoldva, hogy google authentikator kódot kér loginhez a mobilon, de ha átváltasz a két app között, akkor resteli magát, viszont ha előre megjegyzed gyorsan a számot, sem tudod begépelni a másik appban az emailt meg a jelszavat elég gyorsan, hogy ne járjon le. Ha automatikus kitöltéssel kéred, reseteli magát. Dupla alkalmazásos képernyőt meg persze nem enged az authentikatorra. Guess am dead. Na, és akkor közben jön a fenti nyugger fasz!
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
+1000
hanyszor gondolkodtam mar, hogy ott fustol a barma, odamegyek es beleverem a pofajaba
mikozben egy rendkivul bekes ember vagyok.
Parizer forever.
Én is azért álltam át iqosra, látszik hogy egyre több embert zavar már a sima cigi. Többek között saját magamat is, marhára elegem volt belőle hogy a kezem, ruháim, mindenem állandóan cigiszagú. Mióta átálltam engem is marhára zavar a sima cigi :D
Chief Exorcist
Én kb. havonta egyszer szoktam vízipipázni, teljesen jó hobbi magányosan és közösségben is. :) Már nagyon komolyan tolom, dedikált 3000 ft-os rezsón hevítem hozzá a kókuszszenet. :D
Na, de hogy tetézzem, még a kurva netbank is kitalálta, hogy akkor ezredszerre újítsam meg a jelszavamat, amit amúgy sem használok, és valszeg a múltkor is épp a olyan gépnél ért utol ezzel a faszságával, ahol nem tudtam az újat felírni, most meg letilt, épp amikor le kéne kérdeznem a foglalásokat. Szerencsére röpke 17 perc alatt sikerült ledumálni a központtal a resetet, de már azt is megkérdezték, hogy milyen színűt szarok...
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Amúgy szerintem simán lehet beszélni róla és kompromisszum felé közelíteni a dohányos szomszéddal. Pl este, mikor nyitva vannak az ablakok akkor legyen szíves az utcán, azt lefizetni egy jó borral.
Egész nap nyitva van mellettem az ajtó, tehát valszeg inkább kinyírom.
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."