Jelenlegi hely

James Cameron's Avatar - Fan Club

Utolsó bejegyzés



Az egyik legjobb jelenete a filmnek :)

Akinek humora van mindent tud, akinek nincs az mindenre képes.
Akinek humora van mindent bír, akinek nincs az mindenre kényes.





úgyis mind2 disney, szóval olymindegy

Ezt a stupidságot!



Ez színtiszta sovinizmus, erre emberek millió verték már ki!!!4444

Mit merészelsz csak így simán belinkelni ilyeneket...!

Ez a pandórába való!




Ezt a stupidságot!



ez nem ugyanúgy néz ki mint az 1? :D



Define 'ugyan úgy'...
A képi világ ne változzon semmit. Nyilván azóta fejlődött a tecnika, így a részletesség feljebb van tekerve, de semmi más ne változzon.

Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron:
Ide a sütikkel, vagy átkúrom a fejed a palánkon.

When people get too chummy with me I like to call them by the wrong name to let them know I don't really care about them. - Ron Swanson



nem volt elég jó (részletes) cgi az elsőben? :)



nem tom nekem az Avatar se a promo anyagokban, se utólag TV-ben nem adott semmi különöset. Viszont IMAX-ben az egyik legütősebb moziélményem volt, de már nem is tudom miért. De emlékszem anno Birdy-ék totál oda voltak már előre tőle, de én akkor is csak ásítoztam a promo képeken meg traileren. De anno úgy éreztük haverokkal, hogy végre kaptunk egy filmet, amiben a 3D-nek tényleg volt értelme.



A sztori, bár kő egyszerű volt -mondhatni amolyan proof of concept, vagy esetleg just enough-, viszont a meló, idő és a technika, amit a filmbe beleöltek, az brutális. Szóval akit érdekelt a film készítés, 3D, stb., az bizony odáig volt tőle és nyáladzott minden egyes képre, videó anyagra, vagy épp ward kommentjeire. Én is. A Beowulf mellett pedig az Avatar volt a legjobb és legtermészetesebb 3D élmény. Az ablak hatással konkrétan beláttál egy másik élő, idegen világba. Nem konvertált, vidámparki, olcsósított giccsparádé volt.

Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron:
Ide a sütikkel, vagy átkúrom a fejed a palánkon.

When people get too chummy with me I like to call them by the wrong name to let them know I don't really care about them. - Ron Swanson



Dehogynem. Viszont azóta eltelt pár év.

Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron:
Ide a sütikkel, vagy átkúrom a fejed a palánkon.

When people get too chummy with me I like to call them by the wrong name to let them know I don't really care about them. - Ron Swanson



oké, hogy a technika mögötte brutál volt, de állóképen ebből semmi nem jön le, ugyanúgy, ahogy a mostani képeknél se, és szintbe biztos vagyok benne, hogy a monitoron nézve a trailertől se fogják eldobni az agyukat az emberek.



ugyanez volt nalam is. pocahontas kek idzsunokkal es meg a szorny dizajnok sem voltak akkora durranasok. de amikor imaxban neztem olyan volt mintha a landshipben ultem volna, baromira utott.

"okey-dokey!"



Mert mi láttuk, tudtuk, hogy mire megy ki a játék; mit akarnak kihozni belőle.;) Nem kell senkinek eldobnia az agyát. Én viszont el fogom. Látványban szerintem megint ütni fog és sok embert visszarángat majd a moziba.

Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron:
Ide a sütikkel, vagy átkúrom a fejed a palánkon.

When people get too chummy with me I like to call them by the wrong name to let them know I don't really care about them. - Ron Swanson



Kamerás Avatar 2 teaser

Asszem szerdán lesz fent a neten a hivatalos.



Hát... meh. Biztos szép lesz a látványvilág, de a kőkorszaki bennszülöttek VS gonosz techno hódítók harcot már láttuk párszor. Kíváncsi vagyok milyen fordulatot visznek bele ebbe a sémába.
Már ismert világ új növény- és állatvilág tartalom, gonoszok már nagy HQ-val, a jók elvesztenek pár karaktert, szomorúság:ON, majd a primitív és a gonoszok által végzetesen alábecsült erejükkel és állataikkal győznek.



hát ez giga MEH, de mondom, szvsz ezt a cuccot nem lehet hagyományos módon felhypeolni, ide tényleg az kell, hogy belebeszéljék emberekbe, hogy ez tényleg forradalmi lesz moziban ismét.



Hát, ha Cameronnak van egy kis vér a pucájában, akkor a legvégét nem így csinálja meg, hanem behúzza Birodalom visszavágosra, nyernek a gonoszok, a jók menekülnek és a következő filmben összekapják magukat. Persze valamiért még 4 (!) filmet kapunk, szóval eléggé megborulna a formula

Ezt a stupidságot!



Ezt a stupidságot!



Jól néz ki nagyon. Várós.

Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron:
Ide a sütikkel, vagy átkúrom a fejed a palánkon.

When people get too chummy with me I like to call them by the wrong name to let them know I don't really care about them. - Ron Swanson



jók ezek a tájak, de biztos csak pár másodpercre mutatják őket, mert ha tovább, akkor nem lenne elég pörgős



meh, egy next gen játék trailjének ha elmegy.



Tuuudjúúk! Megaztishogyszarlesz. Köszönjük!

Szédült Simon mondta a cukrásznak a vásáron:
Ide a sütikkel, vagy átkúrom a fejed a palánkon.

When people get too chummy with me I like to call them by the wrong name to let them know I don't really care about them. - Ron Swanson



OFF (vagy még sem?): Kíváncsian várom Ubisoft-ék mit tudnak ebből kihozni, mert ígéretekkel tele a padlás.




De lesz benne terhes navi! Meg megfogja a bálna kezét uszonyát úszás közben! Meg sós víz alatt hunyorgás nélkül nyitott szájjal nevetve néz a halrajra! Meg lesz benne barnásbőrű navigyerek!! És nem textúra a szemöldöke! Mmmh



De akkor most a lovaik helyett a bálnákat fogják a hajukkal megdugni?

Ezt a stupidságot!

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!