"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni" - J.K. Rowling

Akinek humora van mindent tud, akinek nincs az mindenre képes.
Akinek humora van mindent bír, akinek nincs az mindenre kényes.

Itt meg egy kapus aki inkább szabadrugás specialista volt :DD

Vegre vege

a kormány kivárt, és végül úgy döntött, hogy július 6-án, tíz perccel a brazil–belga vb-negyeddöntő kezdete után átlagosan 40 százalékkal megemelik az üzemanyagok árát,

"Never go full retard..."

Gondoltam belenézek már a női fociba, 1. perc:

4:3 :D
Amúgy annyira aranyosak, nem tudom komolyan venni őket :D A női vezetőkkel is ez a bajom :D

Lassan haladok a meccsel, mert közben dolgozok, de ez se semmi :D

Még egy potya, de elvették:

Belenéztem egy német meccsbe, az már a szőröstökű NDK-s időket idézi. :(

lenémítva egész jó :)

covfefe

Ja hát én is a csöcsök és seggek miatt linkeltem :D

Nem tudom mi fasz, de a 2. gól előtt 3-4 lövésből mindegyik eltalálta a kaput :O Ilyenkor mindig kibombázzuk a francba, most meg góllá érleltük az ákciót. Néztem is, hogy jó meccset nézek e. Úgy néz ki, a közönség az oka az eddig szar játékoknak :D

Néztem is, hogy jó meccset nézek e

esküszöm ugyanez játszódott le bennem is, hogy biztos nem a spanyol-horvátot nézem :O

Én most komolyan reménykedem...

Egyrészt Rossi nagyon jó edző, egy középszar Kispestből bajnokcsapatot csinált, érti a szakmáját, felkészült, van tekintélye, kiváló választás volt a posztra, remélem hagyják dolgozni sokáig!

A másik az új MLSZ szakmai bizottság. Évtizedek óta először érzem azt, hogy most történhet valami végre, megfelelő háttérrel (értsd mind Csányi, mind Orbán ha mögéjük áll) végre eltakaríthatják a pozícióikba bekövült "szakikat", és rendbe tehetik az utánpótlást, hogy 10-15 év múlva legyen értelmes focink. Dárdai, Lőw Zsolt, Szabics Imre európai szintű szakemberek, értik is a modern focit, nem csak papírjuk van róla.

Roodie, az utolsó ember, aki hisz még a magyar fociban! Fántásztikus, hogy sikerült egy góllal lenyomni a futball nagyhatalom Görögországot, de láttunk már korábban is ilyen fellángolásokat. Én már csak akkor fogok ebben hinni, ha lesz legalább egy nyomorult érem.

CJ képe
CJ

Hát nem tudom ti mit láttatok, de a két gólon kívül nem sok pozitívum volt.. Ne beszéljünk tűzről, amikor a játékosok fejelni se ugranak fel, kaphattunk volna 4 gólt fejesből.

....Rebel with a cause, outlaw with a lawyer....
....Lófaszt, nehogy már, te vagy a Blade Runner....

volt bennük akarás, és hajtottak. ez nekem egy meccs erejéig elég volt. nem hiszem, hogy ettől a tegnapi meccstől beindul bármi is, de végre nem unott grundfocit láttam, hanem kicsit talán még élveztem is, és végre volt miért izgulni

ti néztétek ezt a szart? :D

Vill du bli ihop med mig?

CJ írta: Hát nem tudom ti mit láttatok

Tudatos, szervezett TÁMADÓJÁTÉK játék nyomait lehetett felfedezni időnként. Volt az első félidőben olyan, amikor hosszú percekig passzolgatva tartottuk a labdát, lassan építkezve - mikor láttál ilyet utoljára magyar válogatottól? :-D

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés